مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > 5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

0
(0)

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

اگر بی‌صبرانه منتظرید تا بدانید که مدل موهای سال نو 2020 به چه ترتیب است،در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ با ما باشید تا 5 مدل مو ی جدید سال نو که نظر هر کسی را به خود جلب خواهد کرد را به شما معرفی کنیم.

خوشبختانه شما نیاز ندارید تا ساعت تحویل سال نو صبر کنید و سپس از گرایش‌های جدید مخصوص این تعطیلات و کریسمس باخبر شوید و استفاده نمایید.

آماده هستید تا شما را به مدل موهای سال نو آشنا کنم؟

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

مدل شماره ۱

نام مدل شماره یک: NEXT- LEVEL BEACHY WAVES

این مدل مو مانند این است که با موهای موج‌دار از خواب برمی‌خیزید ولی با شکل و ظاهری بسیار بهتر. این مدل مو به چهره جلوه می‌دهد و نیازی نیست برای درست کردن این مدل، زیاد تلاش کنید. شما به‌راحتی می‌توانید این سبک و حالت را روی موهای خود پیاده کنید.

می‌توانید با اتو موی فر کننده یک اینچی این موج‌های کوچک و زیبا را روی موهای خود به وجود آورید و هم‌چنین از اسپری فر کننده مو نیز استفاده کنید تا موهایتان راحت‌تر حالت بگیرد. البته لازم به ذکر است که تافت مو را فراموش نکنید تا این مدل مو ثبات و پایداری بیشتری برای شما داشته باشد.

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

مدل شماره ۲

نام مدل شماره دو: THE EXTREMELY HIGH PONYTAIL

این مدل مو را در هرروز از هفته می‌توانید استفاده کنید. موهایتان صاف باشد یا موج‌دار فرقی ندارد، مدل موی پونی تیل یا PONYTAIL همیشه گزینه خوبی برای زمانی است که می‌خواهید به‌سادگی موهایتان را برای سال نو حالت دهید. این مدل مو روی هر نوع مویی جواب می‌دهد.

در این مدل سعی کنید تا ریشه موهایتان را با یک اسپری مو سبک، آماده حالت دادن کنید و سپس به سمت بالا در راستای استخوان گونه شانه بزنید تا موهایتان در این سبک و حالت مو مرتب‌تر به نظر برسد و به‌راحتی توسط یک کش مو بتوانید آن‌ها را ببندید. می‌توانید از سرم درخشان کننده مو نیز استفاده کنید تا درخشش موهایتان را چند برابر نمایید.

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

مدل شماره ۳

نام مدل شماره سه: ACCESSORIZE IT

اگر بخواهیم درباره لوازم جانبی برای حالت دادن مو در سال 2020 صحبت کنیم، بازهم سراغ سنجاق‌سر، گیره مو یا کلیپس ها می‌رویم. در بیشتر مواقع استفاده از این لوازم جانبی نادیده گرفته می‌شود. شما می‌توانید با اضافه کردن این لوازم به مدل موی پانی و یا بافت موی خود، زیبایی آن را دوچندان کنید. حتی می‌توانید این سنجاق‌سرها را برای یک‌طرف موهایتان استفاده کنید، مطمئناً نمای ساده ولی فوق‌العاده زیبایی را به چهره شما می‌بخشد.

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

مدل شماره ۴

نام مدل شماره چهار: THE SLEEK UPDO

مدل موی این‌چنینی که بسیار شبیه مدل گوجه‌ای است به‌این‌ترتیب است که موها در یک قسمت جمع شده و به‌صورت دایره‌ای و حالت‌های دیگر کنار هم قرار می‌گیرند.

موهای سالم و براق چیزی است که در این سبک مو در تعطیلات سال نو می‌تواند بهترین نمایش را از خود به‌جای بگذارد.

5 مدل مویی که نظر هرکسی را در سال نو جلب خواهد کرد.

مدل شماره ۵

نام مدل شماره یک پنج: CURYAIN BANGS

یکی دیگر از انواع مدل مو ی جدید ،چتری است. چتری‌ها می‌توانند گزینه مناسبی برای حالت دادن به موها باشند، اما نوع بلند، لطیف‌تر و باظرافت‌تر این سبک می‌تواند برای سال نو بسیار مطلوب به نظر برسد. می‌توانید سال نو خود را با این سبک مدل مو جدید شروع کنید. این سبک روی موها شگفت‌انگیز است و در هراندازه مویی جواب می‌دهد.

 برای حال دادن به چتری‌های خود می‌توانید از سشوار و شانه‌ای گرد مخصوص استفاده کنید تا بهترین حالت را به چتری‌های خود بدهید. سپس این چتری‌ها را روی پیشانی خود پخش‌کنید تا طبیعی بودن چهرتان را دو برابر نمایند.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها