مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > مدلهای جدید مو برای سال نو

مدلهای جدید مو برای سال نو

0
(0)

28 مدل موی جدید که می توانید برای سال نو از آن ها الهام بگیرید.

چه شما سال نو را دوست داشته باشید و یا از آن بیزار باشید فرقی ندارد، یک موردی وجود دارد که همه نسبت به آن توافق داریم: سال نو بهانه ای است تا تیپ بزنید و با میکاپ و مدل موی زیبا و جذاب، با دوستان و آشنایان و خانواده خود بیرون بروید و خوش بگذرانید. به این ترتیب این امر باعث می شود تا به دنبال ایده هایی برای مدل موهای سال نو باشید که با میکاپ و لباس های تان بسیار عالی به نظر برسند. در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ می خواهیم تا سبک مدل مو هایی جدید را به شما معرفی کنیم که می توانید در سال نوی پیش رو از آن استفاده کنید تا شیک و دلربا به نظر برسید.

مو

1.از تل های زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید.

 

تل ها دوباره به شیوه جذاب تری در سال جدید بازگشته اند. تنها از مدلی که مناسب با میکاپ و لباس های شما می باشد در بالای سر خود استفاده کنید و لذت ببرید.

مو

 1. دم اسبی پیچیده.

 

مدل دم اسبی را با یک کش در بالای سر خود محکم کنید، سپس بخش های کناری سرتان را شانه کنید تا به نظر صاف و یکدست برسند. در مرحله بعد، یک مقدار مو را به قطر یک اینچ دور کش موی خود ببندید و با سنجاق محکم کنید و در نهایت به موهای خود اسپری بزنید تا به همان حالت باقی بماند.

مو

 1. موج های پر حجم.

 

موج های دهه 80  موهای تان را با کت و شلوار ساده و کلاسیک همراه کنید (به تصویر بالا و استایل سلبریتی توجه کنید). به موهای تان مقدار بسیار زیادی، موس مو بزنید و یک اتوی موی فر کننده ای را انتخاب کنید که حداقل قطر استوانه آن یک اینچ باشد.

مو

 1. مدل موی صدفی. 

 

مستقیما از فشن شوها الهام بیگرید و موهای تان را با مرواریدها و سنگ های زینی، شیک و جذاب بسازید. به این ترتیب هر کسی شما را در سال نو با این تیپ و استایل به یاد خواهد داشت.

مو

 

 1. موهای اکلیلی و شاینی. 

موهای اکلیلی یک ترندی است که از سال پیش هم چنان وجود دارد و می تواند باعث شود تا در هر اتاق و یا مکانی که پا بگذارید، آن جا را نوررانی و درخشان کنید. تنها به مقداری اکلیل و اسپری مو نیاز دارید.

مو

6.از اکسسوری های مو استفاده کنید.

می توانید با استفاده از این اکسسوری های فانتزی و شیک، موهای تان را بسیار مناسب سال نو نمایان کنید، هم چنین می توانید آن ها را با هر لباسی که می پوشید نیز ست کنید.

مو

 1. موهای تان را سشوار بکشید.

آیا هیچ چیزی رمانتیک تر و جذاب تر از موهای صاف و صیقلی که این چنین پشت سر جمع می شوند و این گونه پف دار می گردند، وجود دارد؟ ما که فکر نمی کنیم.

مو

 1. موهای تان را جمع کنید.

 

یک روسری مخملی می تواند اکسسوری موی بسیار جالبی به شمار می آید که می توانید برای هر مدل مویی از آن استفاده کنید تا جذاب تر و بروزتر دیده شوید.

مو

 1. موهای یک طرفی.

 

یک طرف موهای خود را با سنجاق ها محکم کنید. سپس حلقه های تزئینی (و یا هر اکسسوری مورد نظرتان) را مانند تصویر بالا روی قسمتی که سنجاق زده اید، بیافزایید تا چهره تان را بسیار شیک و زیبا نمایان کنید.

مو

 1. موهای صاف و درخشان.

 

موهای فوق العاده شفاف و صاف تقریبا به هر ظاهر و هر چهره ای می آید. برای این که به این ترتیب موهای لختی داشته باشید، نیاز به یک ابزار حرارتی صاف کننده مو دارید، اما دقت کنید که از قبل یک اسپری محافظ حرارتی روی موهای تان به کار ببرید تا از سلامتی آن ها مراقبت نمایید.

مو

 1. فرق وسط بسیار شیک و متفاوت.

 

بدلیجات و اکسسوری های مو، یک سبکی را به وجود آورده اند که بسیار متفاوت به نظر می رسند. مدل موی فرق وسط خود را همانند تصویر بالا با اکسسوری های مو پر کنید تا طراوت و جذابیت بیشتری به چهره و استایل تان ببخشند.

مو

 1. موهای گوجه ای در بالای سر.

گاهی اوقات کوچک ترین جزئیات می توانند بیشترین تاثیر را بگذارند. موهای خود را به صورت یک نوار به هم بپیچید و یا با یک ربان ببافید و در بالای سر به صورت گوجه ای قرار دهید تا نمای کلاسیک زیبا و جذابی را برای خود رقم بزنید.

مو

 1. سبک کلاسیک.

یک بافت فرانسوی که با هد بند مشکی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، چیزی می باشد که ما در این سبک و استایل واقعا دوست داریم.

مو

 1. موهای تان را حجم بدهید.

 

موهای پر حجم همیشه جایگاه ویژه خود را دارد. از یک کرم تغذیه کننده برای تارهای موی خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که حجمی که توسط سشوار به موهای تان می دهید، تا آخر شب به همان ترتیب باقی می ماند.

مو

 1. گره های بانتو.

 

موهای تان را در بخش های مختلف سر، مخصوصا جلوی سر، ببافید و به صورت گره ای جمع کنید. هم چنین موهای پشت سرتان را به دو دسته تقسیم کرده و ببافید تا روی شانه های تان آویزان باشند. این سبک دخترانه و بسیار دلربا به نظر می رسد.

مو

 1. گوجه ای شلخته در بالای سر.

اگر مدل موی طبیعی می خواهید، کافی است موهای تا را در بالا به صورت گوجه ای ببندید و قسمت هایی از موهای تان را در جلوی سر رها کنید.

مو

 1. موهای دو بخشی در پشت سر.

 

قسمت بالایی موهای تان را به پشت جمع کنید و با یک کش مو کوچک ببندید و سپس زیر آن نیز قسمتی دیگر از موهای تان را جدا کرده و باز هم با کش موی دیگری ببندید (به تصویر بالا توجه کنید)، به گونه ای که گره دوم در زیر و روی گره اول باشد. به این ترتیب دو گره پشت سر هم نمایان می شود که جذابیت موهای تان را دو چندان می کنند.

مو

 1. دم اسبی موجی. 

 

یک دم اسبی بلند در بالای سر می تواند روش عالی باشد تا موهای تان را در سال نو بسیار جذاب نشان دهید. برای این که نمای شگفت انگیز تری به دم اسبی موهای تان بدهید، بهتر است بخشی  از موهای تان که آویزان و رها می باشند را موج دار کنید تا بیشتر مناسب مهمانی ها و جشن های سال نو دیده شود.

مو

19.گوجه ای قلبی.

این سبک مدل موی بسیار خلاقانه ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما تنها کافی است دو دسته مو را در بالای سر ببافید و با سنجاق به شکل قلب دربیاورید. همین و تمام.

اگر موهای تان کوتاه و یا لایه لایه می باشد، شاید این قلب خیلی حجیم به نظر نرسد، اگر هم لازم است می توانید اندکی از اکستنشن به موهای خود بیفزایید تا این توهم پر حجم بودن موها را ایجاد کنید و در معرض نمایش بگذارید.

مو

 1. بافت تیغ ماهی پف دار.

 

زمانی که بحث سال نو می شود، یک مدل موی می تواند همه چیز را تغییر دهد. یک بافت تیغ ماهی را در پشت سر ببافید و حجم دهید و جلوی موها را نیز اندکی پف دار کنید.

مو

 1. موهای رها با یک هدبندی از بافت مو.

اجازه دهید موهای تان صاف و لخت باشند، تنها کافی از بغل سر یک بافت دوتایی را شروع کنید و در طرف دیگر سر محکم کنید.

مو

 1. موهای بافته شده در پشت همراه با یک بافت مخفی.

یک بافت باریکی را در وسط پشت سر ببافید، جایی که از تاج سر شروع شده و تا بالای پشت گردن تمام می شود. سپس باقی موها را به صورت شل ببافید، تنها سعی کنید بافت تان به گونه ای باشد که بافت اولی از لابه لای آن مشخص باشد. واقعا شگفت انگیز است.

مو

 1. مدل گوجه ای با بافت سه تایی.

 

مدل گوجه ای بافت شده می تواند به اندازه کافی به چهره تان حس جذابیت و جوانی بدهد. تنها کافی است از وسط و بغل های سر بافت سه تایی درست کنید و در نهایت به صورت گوجه ای پشت سر جمع کنید. همین و تمام.

مو

 1. بافت برعکس با گره دوناتی. 

 

این مدل مو ترکیبی عالی از مدل گوجه ای و یک بافت می باشد. از بالای گردن بافت فرانسوی را شروع کنید و انتهای آن را به صورت گوجه ای در نزدیکی تاج سر محکم کنید.

مو

 

 1. بافت با طرح گل.

 

این بافت با طرح گل به نظر سخت است، اما واقعا اینطور نیست. اگر می خواهید یک مدل موی جدیدی را به کار ببرید، این گزینه را از دست ندهید که پشیمان نمی شوید.

مو

 1. مدل گوجه ای بزرگ با بافت دوتایی. 

 

همیشه یک مدل گوجه ای تمیز و صاف می تواند شما را از شر موهای مزاحم اطراف صورت تان خلاص کند.  تنها برای ابتکار بیشتر، موها را ابتدای بافت دوتایی انجام داده و سپس به صورت گوجه ای ببندید.

مو

 1. مدل مو دم اسبی تقسیم بندی شده و صاف.

 

یک مدل دم اسبی تقسیم بندی شده می تواند همان مدل مویی باشد که می خواهید توسط آن به موهای تان سر و سامان دهید و از طرفی جذابیت چهره تان را بیشتر می کنید. تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از چندین کش مو در بخش های مختلف دم اسبی تان می باشد.

مو

 1. موج های زیبا همراه با حلقه ای از بافت مو دور سر.

 

از موج های طبیعی موهای خود نهایت استفاده را ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از هر دو طرف سر، یک دسته مو را جدا کرده  و ببافید و یا بپیچید، سپس در پشت سر به هم وصل کنید.

مو

منبع مقاله: https://www.stylecraze.com/articles/3-romantic-hairstyle-ideas-for-valentines-day/#gref

https://raisinglifelonglearners.com/valentines-day-hairstyles/: https://www.harpersbazaar.com/beauty/hair/g25631294/new-years-eve-hairstyles-ideas/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها