مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند ؟

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند ؟

0
(0)

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند ؟

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که چه کارهایی کنید  و چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند ؟

جوان به نظر رسیدن در صورتی که تغییرات کوچکی را در ظاهر و سبک زندگی تان ایجاد کنید ، بسیار ساده است . با انتخاب یک مدل موی امروزی شروع کنید و به کمد لباس تان تحول اساسی بدهید تا مطابق با ترندهای روز دنیا شود . پوست تان را مرطوب کنید و دندان های تان را سفید نمایید، به گونه ای که صورت تان هم چنان درخشش جوانی خود را داشته باشد .

اگر می خواهید تا جوان تر به نظر برسید و این را از عمق وجود خود احساس کنید، رژیم غذایی سالمی داشته باشید . و به طور منظم ورزش کنید و روی وضعیت بدنی تان تمرکز کنید که هیچ وقت قوز نکنید . تغییر ذهنیت و افزایش اعتماد به نفس و خود انگیزشی نیز روش عالی برای جوان ماندن از اعماق وجود می باشد و باعث می شود تا جوان تر از چیزی که هستید به نظر برسید . به یاد داشته باشید این که سن تان بالاتر برود . هیچ اشکالی ندارد، خیلی از جوانان نیز دست به کارهایی می زنند تا اندکی سن شان بالاتر به نظر برسد .

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

روش اول :

تغییر طاهر

1.یک مدل مویی را انتخاب کنید که مناسب صورت تان باشد . یک مدل موی جدید، یک روش عالی است تا جوان تر به نظر برسید . اگر موهای شما بلند است یا یک طرفه و تخت می باشد، حالا زمان خوبی است که تغییری در موهای تان ایجاد کنید . اگر موهای شما کوتاه است یا تقریبا طاس هستید، مدل مویی که موها به سمت بالا باشد بسیار انتخاب خوبی است .

 • اگر طاس هستید یا خط رویش موهای تان به تدریج در حال محو شدن است ، سعی کنید فقط موهای تان را شیو کنید . اگر شیو کردن موهای تان تنها گزینه روی میز می باشد، پس دیگر چیزی برای مخفی کردن ندارید .
 • زمانی که مدل کوتاهی جدید را انتخاب می کنید، به شکل صورت تان دقت داشته باشید . یک مدل کوتاهی خورد که در برخی بخش ها بلند می باشد، برای یک صورت بیضی یا کشیده مناسب نیست  ، این در حالی است که اگر صورت مستطیلی دارید، عقب بردن موهای تان یک اشتباه محض می باشد .

توصیه :

به شیو کردن موهای صورت تان نیز فکر کنید ، البته به نظر می رسد که برای هر فردی مناسب نیست . ریش، سبیل و ریش پرفسوری به طور ناخودآگاه این پیام را می رساند که سن تان بالا است .

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 1. موهای خاکستری خود را کوتاه یا رنگ کنید تا ظاهر موهای تان جوانانه و خوش استایل باشد . اگر موهای خاکستری در بین موهای خود پیدا کردید، آن ها را کوتاه کنید . اگر موهای خاکستری بیشتری لا به لای موهای خود دارید ، به آرایشگاه بروید و موهای تان را به گونه ای رنگ کنید تا چهره جوان تری داشته باشید . شما هم چنین می توانید در منزل نیز موهای تان را رنگ کنید ، اما اگر تا به حال این کار را نکرده اید، شاید نتوانید به خوبی از پس آن بر بیایید .
 • اگر سعی ندارید تا توجه همه را به سمت خود جلب کنید، از رنگ های روشن و غیرطبیعی دوری کنید .
 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. کمد لباس خود را با لباس های مد روز و مدرن بروزرسانی کنید . سراغ کمد لباس تان بروید و ببینید که کدام لباس ها به نظر قدیمی می آیند. آن ها را به افراد دیگری ببخشید و سعی کنید تا تغییر اساسی در تیپ و استایل خود ایجاد کنید . خرید بروید و شلوار های اندکی تنگ تر، پیراهن های بروز تر و کت و شلوارهای شیک و فانتزی را انتخاب کنید. در هر صورت، کمد لباس شما باید با سن تان مطابقت داشته باشد . در هر صورت باید از لباس هایی خودداری کنید که برای افرادی مناسب است که 10 سال از شما مسن تر می باشند .
 • شما نباید لباس هایی را خریداری کنید برای شما نیز بسیار جوانانه به نظر می رسد. اگر در دهه 40 سالگی به سر می برید ، استفاده از لباس های مخصوص نوجوانان می تواند شما را بسیار مضحک نشان دهد .
 • برای مکان های اداری، کراوات های باریک تر و با رنگ خنک استفاده کنید که روش عالی برای جوان و مدرن به نظر رسیدن می باشد .
 • از کلاه های بیسبالی و کلاه های لبه دار خودداری کنید. این کلاه ها برای افراد مسن مناسب می باشند .

 

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. روتین مراقبت از پوست مناسبی را در پیش بگیرید . مراقبت از پوست می تواند پوست را سالم و برای مدت زمان طولانی جوان نگاه دارد. به یاد داشته باشید که شستن صورت تان دو بار در روز یک بار در صبح و یک بار در شب  بسیار ضروری است . بعد از شستشوی صورت همیشه از مرطوب کننده استفاده کنید که موجب می شود تا صورت تان پر تر به نظر برسد و از چین و چروک جلوگیری می نماید . شما هم چنین باید پوست تان را با یک اسکراب صورت و یا یک لایه برداری شیمیایی چند بار در هفته لایه برداری کنید. لایه برداری سلول های مرده پوست را از بین می رود و موجب شفافیت و درخشش جوانی بیشتر پوست می شود .
 • آسیب های خورشیدی می توانند موجب ظهور علائم پیری زودرس شوند، از این رو هنگامی که بیرون از خانه هستید از ضد آفتاب استفاده کنید .
 • هر روز از لوسیون بدن استفاده کنید تا پوستی نرم و صاف و آبرسانی شده داشته باشید .

 

 1. موهای ابرو بینی و گوش تان را اصلاح کنید تا از شر موهای ناخواسته و زائد خلاص شوید . هم چنان که سن تان بالاتر می رود، موهای داخل گوش ها و بینی بیشتر رشد می کنند و بسیار نامنظم به نظر می رسند . موهای گوش را با یک قیچی مخصوص کوتاه کنید. همیشه ابروهای خود را بررسی کنید تا موهای نامنظمی که به نظر می رسند باعث بر همریختگی شکل ابروها شده اند با موچین جدا نمایید .
 • به پشت گردن خود نیز توجه داشته باشید . موهای این بخش را تا جایی که نیاز است اصلاح و شیو کنید تا پشت گردن تان تمیز و مرتب باشد .
 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. از درمان های سفید کننده دندان استفاده کنید تا دندان های تان سفید و تمیز باشند. یک لبخند با دندان های سفید و روشن می تواند جوانی و اعتماد به نفس شما را در معرض نمایش بگذارد. اگر سلامت دندان شما در طول چند سال گذشته افت داشته است، از محصولات سفید کننده دندان استفاده کنید و مطابق با دستورالعمل های روی بسته بندی آن ها عمل کنید تا دندان های شفاف و تمیزی داشته باشید. دندان های تان را هر روز مسواک کنید و روزانه از نخ دندان استفاده نمایند تا سلامت دندان های تان را تضمین کنید.
 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. با استفاده از روش های تخصصی و کلینیکی، لکه های خورشیدی پوست خود را محو کنید . اگر لکه های خورشیدی واضحی روی پوست خود دارید، با یک متخصص پوست مشورت کنید و ببینید که آیا می توانید از شر آن ها خلاص شوید یا خیر . ممکن است نیاز داشته باشید دارو مصرف کنید و یا از کرم های بی رنگ کننده در نواحی که دارای لک می باشد به کار ببرید تا به مرور زمان محو شوند . در غیر این صورت باید روش های تخصصی و کلینیکی مانند فریز کردن و لایه برداری عمیق را انجام دهید . دقت داشته باشید که این روش ها باید توسط یک متخصص پوست و شخص حرفه ای در این زمینه انجام شود .
 • لکه های خورشید اغلب لکه های کبدی نیز نامیده می شوند . آن ها بی خطر هستند، اما ممکن است ظاهرتان را اندکی پیرتر نشان دهند .
 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 1. با پزشک خود درباره تزریق بوتاکس و فیلر صحبت کنید . برا این که ببینید آیا می توانید از روش های کلینیک غیر تهاجمی استفاده کنید، با پزشک خود مشورت نمایید. تزریق بوتاکس روش خوبی برای جوان سازی پوست و هموار کردن چین ها و چروک پنجه کلاغی می باشد. فیلرها می توانند پوست تان را بهبود دهند و ظاهر جوان تری به وجود بیاورند . قبل از تماس با کلیک جوان سازی، با پزشک خود درباره این روش ها مشورت کنید .
 • اگر هنوز سن تان خیلی بالا نیست ، استفاده بیش از اندازه از بوتاکس و فیلر می تواند واقعا موجب شود تا ظاهر مصنوعی و سن بالاتری داشته باشید .

 

روش دوم :

تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید .

 

1.به طور منظم ورزش کنید تا سالم بمانید و به بهترین وجه ممکن به نظر برسید . حداقل هفته ای سه بار باشگاه بروید و روتین ورزش همیشگی در زندگی خود داشته باشید. اگر می خواهید عضله سازی کنید، باید ورزش های خاصی را با کمک یک مربی انجام دهید . می توانید در لیگ های ورزشی تفریحی نیز شرکت کنید تا در حین تمرین کردن نیز بسیار خوش بگذرانید . دویدن و انجام دادن یوگا روش های عالی برای تمرین دادن بدن تان است، بدون این که ریسک جراحت ناشی از وزنه های سنگین و یا برخوردهای فیزیکی را به جان بخرید .

 • آموزش مقاومت سبک و کاردیو برای کاهش وزن بهتر از وزن های سنگین می باشد .
 • اگر زندگی پر مشغله ای دارید، می توانید هر روز به مدت 10 دقیقه تمرین کنید که واقعا متابولیسم بدن تان را بهبود می دهد .

 

1

 

 1. از یک رژیم غذایی سالمی پیروی کنید تا تناسب اندام داشته باشید و مقداری وزن کم کنید. شکر را از رژیم غذایی خود حذف کنید و به جای نوشابه و آبمیوه های حاوی شکر، سعی کنید به مقدار کافی آب بنوشید . از پروتئین در رژیم غذایی خود استفاده کنید و به طور کلی فست فود را کنار بگذارید. کلا دور هله هوله را خط بکشید . هر روز سبزیجات و میوه های متنوعی بخورید تا مطمئن شوید که بدن تان به اندازه کافی مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کند .
 • مردم به طور طبیعی زمانی که سن شان بالاتر می رود، دچار افزایش وزن می شوند . این موضوع به این معنا است که شما می توانید به راحتی با کم خوردن و تعادل در رژیم غذایی خود، 5 تا 10 سال جوان تر به نظر برسید .

 

توصیه :

آماده کردن غذا از قبل برای محل کار، روش خوبی برای فراموش نکردن ناهار و جلوگیری از خوردن غذاهای ناسالم می باشد . هر جمعه، مدت زمانی را اختصاص دهید تا غذاهایی را برای طول هفته آماده کنید .

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. اندکی بیشتر بخوابید تا آگاه و هوشیار و جوان بمانید . از گذشته تا کنون این جمله بسیار سر زبان ها افتاده است که مردان پیرتر تر نسبت به مردان جوان تر آرام تر راه می روند. یکی از دلایل رایج این امر، بی حالی و رخوت و کمبود خواب است . حداقل 8 ساعت در شب بخوابید تا شاداب و با طراوت باشید و تغییری در فعالیت های روزمره خود ایجاد کنید . اگر سریع تر راه بروید و همیشه هوشیار باشید، مردم طبیعتاً شما را جوان تر می بینند .

 

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. صاف بنشینید و صاف بایستید تا جوان تر و با اعتماد به نفس تر دیده شوید . سعی کنید همیشه ستون فقرات تان صاف و سینه تان جلو باشد و اصلا قوز نکنید . این امر شما را قد بلند تر و با اعتماد به نفس تر نشان می دهد که در نهایت موجب جوان تر به نظر رسیدن شما می شود . زمانی که نشسته اید، سعی کنید قوز نکنید . صاف بنشینید تا قدرت و کنترل بیشتری داشته باشید و به این ترتیب هم ظاهری جوان خواهید داشت، هم احساس جوانی خواهید کرد .

 

 

 1. مصرف الکل را به حداقل برسانید و سیگار را ترک کنید تا از پیری زودرس جلوگیری نمایید . مصرف الکل به مقدار بسیار زیادی می تواند موجب تسریع روند پیری شود . مصرف زیاد و طولانی مدت مشروبات الکلی به پوست تان آسیب می زند و به روش های مختلفی سلامتی تان را در معرض خطر قرار می دهد که موجب می شود تا پیرتر به نظر برسید . نیکوتین موجود در سیگار نیز رگ های خونی پوست تان را تنگ می کند و به این ترتیب با افزایش سن چین و چروک های بیشتری روی پوست تان ظاهر می گردد . مصرف الکل را کاهش دهید و اگر سیگاری هستید، سعی کنید تا سیگار را ترک کنید تا از عوارض جانبی طولانی و دراز مدت آن جلوگیری نمایید .
 • سیگار کشیدن هم چنین موجب چین چروک پوست می شود . و به این ترتیب زودتر علایم پیری را احساس می کنید .

 

 

قسمت سوم :

احساس جوانی از عمق وجود

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

1.غذاهای جدیدی بخورید، تجربه هایی جدیدی کسب کنید و به مکان های جدیدی بروید . اگر همیشه زندگی روتین وار و تکراری داشته باشید ، بسیار ساده است تا بیشتر احساس خستگی کنید . به رستورانی بروید که هرگز نرفته اید و غذاهایی تست کنید که هرگز امتحان نکرده اید . در کلاس های جدید شرکت کنید تا سرگرمی یا مهارت های جدیدی یاد بگیرد. به مکان هایی سفر کنید که هرگز نرفته بودید . چیزهای جدیدی امتحان کنید تا دیدتان نسبت به دنیا بازتر شود و ذهنیت روشن تری داشته باشید .

زمانی که خود را در معرض تجربه های جدیدی می گذارید ،  مطمئنا مزیت های بیشتری به دست می آورید که مهم ترین آن ها حس جوانی از عمق وجود است .

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 1. خود جوش باشید و بیشتر بگویید “بله” . این گفته که افراد مسن تر بیشتر دوست دارند تا مطابق با میل خود رفتار کنند ، شاید صحت نداشته باشد. اما خودجوش بودن روش عالی است تا جوان تر از چیزی که هستید به نظر برسید . می توانید دعوت هایی که از شما به عمل می آید را بپذیرید. سعی کنید با اشخاص مورد علاقه تان بیرون بروید و خوش بگذرانید و روش هایی بیابید تا بیشتر بله بگویید .
 • زمانی که از شما خواسته می شود تا بیرون بروید و غذاهای بخورید، مثبت بودن یا به اصطلاح پایه بودن، اهمیت بیشتری پیدا می کند . دفعه بعدی دعوت همکار خود را برای صرف نوشیدنی بعد از سرکار قبول کنید و بگویید “بله، برویم” و دیگر این جمله را تکرار نکنید ” من خسته ام ، امروز نه، یک روز دیگر”. این کلمات به سرعت این پیام را به مخاطب می رسانند که شما فرد خوبی برای بیرون رفتن و خوش گذراندن نمی باشید .

 

 1. از این که مناسب سن خود رفتار کنید دست بردارید و از سن تان لذت ببرید . درباره این که مردم چگونه شما را می شناسند و درک می کنند،  نگران نباشید. اگر همیشه نگران این باشید که چگونه به نظر برسید ، مردم گمان می کنند که بسیار خشن و سخت هستید . به طور کلی افراد جوان کمتر نگران پنهان کردن سن خود می باشند . تنها کارهایی را انجام دهید که شما را خوش حال می کنند و از شایعات درباره افراد مسن که چگونه رفتار و عمل می کنند، چشم پوشی کنید .

 

 چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

چگونه آقایان جوان تر به نظر برسند

 

 1. در فعالیت هایی شرکت کنید که در زمان جوانی از آن لذت می بردید . در حالی که شاید متناقض به نظر برسد ، اما انجام دادن کارهایی که در گذشته شما را غرق لذت می کرد، می تواند شما را به یاد این بیندازد که چه چیزهایی موجب حس جوانی در شما می شود . اگر از آهنگ و فیلمی در دوران جوانی خود لذت می بردید ، پس باز هم به سراغ آن ها بروید. اگر همیشه بسکتبال باز می کردید و در سال های اخیر آن را کنار گذاشته ای ، سراغ باشگاه و زمینی در اطراف محل زندگی خود بروید و دوباره این ورزش را سر بگیرید .

 

توصیه :

انجام دادن کارهایی که در گذشته عاشق آن ها بودید ، می تواند شما را عمیقا جوان تر کند . هم چنین به این ترتیب حال و هوای بهتری خواهید داشت .

 

منبع مقاله :

https://www.wikihow.com/Look-Younger-(for-Men)

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها