مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

5
(1)

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان.

پوست چرب یک کابوس وحشتناک می باشد. بودن در آب و هوای داغ تابستانی، هوای آلوده شهر و یا داشتن یک پوست چرب به طور طبیعی، همه این ها می تواند دلایل بی شمار در این زمینه به شمار بیایند. دارندگان پوست چرب همیشه با این سوال مجواه هستند که چگونه به یک ظاهر درخشان و یکدستی در آب و هوای داغ تابستان دست یابید. به همین منظور  مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ  در نظر دارد تا ضمن مواردی که شما در انتخاب کرم پودر مناسب پوست چرب باید در نظر داشته باشید این مجله تعدادی از این کرم پودرها را به شما معرفی میکند. لطفا این مقاله را تا انتها بخوانید تا بهترین کرم پودرها برای پوست های چرب را بیابید.در این مقاله مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا با کمک در شناخت نوع پوست با کمک تست  پوستی هفتادرنگ و معرفی تعدادی از کرم پودرهای مناسب پوست چرب کمک کند تا بتوانید همواره پوست مناسب و یکدستی داشته باشید.

 

کرم پودر پوست چرب مجله آنلاین ارایشی و بهداشتی هفتادرنگ

 

بهترین کرم پودر برای پوست چرب:

زمانی که پوست چربی دارید، بسیار سخت و دشوار است که بهترین و مناسب ترین میکاپ را انتخاب کنید. برای این که بی عیب و نقص به نظر برسید، شاید مشکلاتی داشته باشید، مثلا میکاپ روی صورت شما می ماسد و یا شما را مصنوعی نشان می دهد و یا میکاپ تان و ذوب می شود و همه چیز را بر هم می ریزد که البته اصلا نما و ظاهر خوبی به شمار نمی آید.

اما خود را نگران نکنید، ما در این جا گزینه های برای شما داریم تا با گرما مقابله کنید و بهترین خود را در معرض نمایش بگذارید.

 

یک کرم پودر مناسب برای پوست های چرب چه مواردی را می تواند داشته باشد؟

به دنبال یک خط تولید میکاپی باشید که مخصوصا برای پوست های چرب طراحی شده است. فرمول محصولات آن ها نه تنها می تواند چربی ها را کنترل کند، بلکه می تواند از آکنه های نیز ممانعت به عمل آورد.

اگر کرم پودر دارای اسید سالیسیلیک باشد، یک نگه دارنده است. زیرا می تواند آکنه را تحت کنترل و مدیریت خود درآورد.

محصولات با عنوان NON-COMEDOGENIC را انتخاب کنید، زیرا قابلایت تنفس را برای پوست مهیا می کند و منافذ پوست تان را نمی بندد.

هم چنین یک کرم پودر با پوشش دهی بالایی را انتخاب کنید که به این وسیله استفاده از کانسیلر برای پوست های چرب را کنار بگذارید و نادیده بگیرید.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ لیستی از بهترین کرم پودرها برای پوست های چرب ارائه میدهد:

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

 1. Masarat Misbha Makeup: Silk Full Coverage Foundation.

این محصول بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در آب و هوای گرم تابستان می باشد. شما انتخاب های بسیاری در زمینه سایه رنگ های این محصول در اختیار دارید و می توانید با هر رنگ پوستی که دارید، از این محصول استفاده کنید. این کرم پودر پوشش بالایی دارد و نمای درخشان و یکدستی را با کنترل کردن چربی و روغن پوست، ارائه می کند. هم چنین می تواند به عنوان یک کانسیلر برای پوست های چرب نیز عمل کند.

 

کرم پودر پوست چرب مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی

 1. Note Cosmetics: Luminous Foundation

این محصول یک کرم پودر با پوشش دهی متوسط تا بالا را برای پوست های چرب مهیا می کند. اگر چه انتخاب بسیاری در میان سایه رنگ های آن وجود ندارد، اما همان رنگ های موجود بسیار قابل مقایسه می باشند. این محصول به شما نمای هموار و یکدستی می دهد که احساس خشکی را به وجود نمی آورد. این کرم پودر چربی پوست را کنترل می کند و بخش های خشک پوست را مرطوب می سازد. با داشتن فرمول با پوشش دهی بالای این محصول، شما می توانید کانسیلر را برای پوست های چرب کنار بگذارید.

 

کرم پودر پوست چرب میبلین

 1. Maybelline Fit Me Matte + Poreless Foundation

این محصول دارای سایه رنگ های بسیاری است و مخصوصا برای پوست های چرب طراحی شده است. این کرم پودر دارای پودرهای ریز و میکرو در فرمول خود می باشد. این محصول هم چنین با پوشش دهی متوسط و بالا می تواند ظاهری بدون منافذ را به وجود آورد و چربی پوست تان را تنظیم شده نگاه دارد.

 

کرم پودر پوست چرب

 1. Neutrogena SkinClearing Oil-Free Makeup

این کرم پودر شفاف کننده پوست دارای اسید سالیسیک می باشد که نه تنها چربی پوست را کنترل می کند، بلکه هم چنین به مقابله و جلوگیری از آکنه نیز کمک می کند. این موارد باعث شده است تا این کرم پودر بهترین مورد برای پوست های چرب و مستعد آکنه محسوب شود.

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی

 1. L’Oreal Infallible Pro-Matte Foundation

این کرم پودر دارای فرمول سبک از یک برند شناخته شده در سطح بین المللی می باشد. این محصول برای مدت زمان طولانی باقی می ماند و حالت چربی را روی پوست تان ایجاد نمی کند. انتخاب های بسیاری در زمینه رنگ این محصول وجود دارد که با هر تن پوستی مطابقت می یابد.

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی

 1. Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation, £27, Fenty

میکاپ آرتیست جهانی برند FENTY به نام HECTOR ESPINAL (https://www.glamourmagazine.co.uk/article/hector-espinal-fenty-interview) در این مورد بهترین نظر را ارائه می دارد: “نسخه پرو فیلتر این محصول می تواند دشمن اصلی چربی های اضافه روی پوست باشد”.

پوشش دهی متوسط تا رو به بالا این کرم پودر می تواند حالت ماتی را به وجود آورد، فرقی هم ندارد که در طول روز برای شما چه اتفاقاتی بیافتد. بدون چربی است و منافذ پوست تان را نمی بندد و از همه بهتر، بسیار راحت و سبک می باشد.

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ

 1. Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte, £31, It Cosmetics

بله از نظر تکنیکی این یک cc cream است، اما مقدار پوشش دهی آن به این معنا است که فراتر از یک کرم با پوشش دهی متوسط کار می کند. این کرم پودر با فرمول درخشان کننده و پوشاننده لکه ها، محصول مورد علاقه بسیاری از مردم می باشد و برای بخش های چرب پوست بسیار گزینه مناسبی است.

 

کرم پودر پوست چرب

 

 1. Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation, £29.50, Smashbox.

تنها به این دلیل که شما پوست چرب دارید، به این معنا نیست که باید از مواد آبرسان جلوگیری به عمل بیاورید. این کرم پودر به شما بهترین شرایط ممکن را ارائه می دهد و پوست تان را در زمستان نیز راحت نگاه می دارد، بدون این که از چیزی از کیفیت آن ها کم شود. خاصیت مات کنندگی این محصول، بخش هایی از پوست که به دلیل چربی برق می زنند را خنثی می کند و ماندگاری بالا آن به شما اجازه می دهد تا نیازی به تمدید آن در طول روز نداشته باشید.

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ

 

 1. Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15, £32, Bobbi Brown

این فرمول 16 ساعته نه تنها چربی را حداقل ترین مقدار ممکن در طول روز نگاه می دارد، بلکه هم چنین نمای مات چند بعدی را نیز به وجود می آورد که به این معنا است که اگر چه همه چیز را پوشش می دهد، اما هرگز پوست را بسته و خسته نمی کند و هم چنین پوست طبیعی شما را بیشتر در معرض نمایش می گذارد.

کرم پودر پوست چرب

 1. Lifeproof Long Lasting Foundation, £7.50, CYO

این محصول کاملا ما را به دلیل قابلیت و کارایی بالا ولی قیمت بسیار کم، شگفت زده کرده است. این کرم پودر در میان بسیاری از افرادی که پوست چرب دارند، مشهور است، زیرا باعث کنترل چربی پوست می شود و ماندگاری بالایی دارد.

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ

 1. Dermablend 3D Correction, £23, Vichy

اگر نگران خالی شدن جیب تان می باشید، این کرم پودر گزینه به صرفه ای برای شما به شمار می رود. پوشش دهی بالا و ماندگاری زیاد این کرم پودر می تواند باعث شود تا حتی در داغ ترین روزهای تابستان نیز صورتی بدون برهمریختگی و یکدست و زیبا داشته باشید.

 

کرم پودر پوست چرب

 1. Ultra HD Foundation, £31, Makeup Forever.

این محصول آپدیتی از فرمول HD و اورجینال کرم پودر می باشد و آن را تبدیل به پروفروش ترین کرم پودر با پوشش دهی بالا نموده است. این محصول برای پوست های چرب گزینه عالی به شمار می رود و حالت نیمه ماتی را به وجود می آورد و درخشش اندکی دارد. این یکی از محبوب ترین کرم پودرها برای روزها داغ تابستان می باشد. البته نگران قیمت آن نباشید، قیمت به صرفه ای نیز دارد.

کرم پودر پوست چرب

 1. Born This Way Foundation, £29, Too Faced

این کرم پودر بدون چربی واقعا به صرفه است و حالت کیکی و سنگین را روی پوست ایجاد نمی کند. حالت مات این محصول مانع درخشش بیش از حد پوست به دلیل تولید چربی باشد و همین امر آن را بسیار کاربردی نموده است.

کرم پودر پوست چرب

 1. Skin Base, £33, Illamasqua.

این کرم پودر رنج سایه رنگ های متنوعی دارد که روی پوست تان خشک شده و حالت ماتی را به وجود می آورد. فرمول آن با پوشش دهی بالا همراه است که به خوبی محو می شود و در تمام روز نیز باقی می ماند (حتی شب ها، اگر واقعا نیاز داشته باشید).

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

15-کرم پودر مایع تایم پروف گرلن

کرم پودر مایع با ماندگاری و دوام طولانی (۱۶ ساعته) که با ترکیب پیشرفته خود به طرز عالی با پوست ترکیب شده و پوششی کاملا صاف، بی عیب و راحت (مطلوب) را فراهم می کند.ذرات سیلیکا موجود در این محصول چربی مازاد را جذب می کند تا یک لایه پلیمری بی عیب را روی پوست تشکیل دهد. همچنین میکروپودرهای کروی شکل موجود در آن همانند یک تثبیت کننده رنگ عمل کرده و درنتیجه از تغییر یا تیره شدن رنگ پوست در طول روز جلوگیری می کنند‌. این کرم پودر پوشانندگی کامل را با یک نمای نهایی مات فراهم می کند. حاوی spf20 می باشد که لایه ای محافظ روی صورت ایجاد کرده و از آن در برابر اثرلت مخرب اشعه UV محافظت می کند. بافت نرم و لطیف این محصول هرگز ماسیده نمی شود و پوششی یکدست، راحت و بی عیب را ایجاد می کند. برای دیدن مشخصات این محصول بر روی نام آن کلیک کنید.

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

16-کرم پودر استی میت فلت نیکس,تقویت کننده

کرم پودر استی میت فلت نیکس دارای پوشانندگی کامل با یک نمای نهایی مات می باشد. غنی از مواد معدنی و تقویت کننده می باشد. پوششی کاملا راحت داشته؛ به گونه ای که امکان نفس کشیدن سلول های پوستی به راحتی وجود دارد.
بافت مایع، فوق العاده سبک و فاقد چربی این محصول به آسانی روی پوست حرکت نموده؛ درخشش کاذب و ناخواسته روی آنرا برطرف و عیب و نقص ها را محو می کند. ایده آل برای افرادی که دارای پوست چرب و آسیب دیده می باشند. تنوع رنگی بالای این محصول امکان استفاده برای طیف وسیعی از تناژهای رنگی پوست را مهیا می سازد‌.دیدن مشخصات این محصول بر روی نام آن کلیک کنید.

بهترین کرم پودر برای پوست های چرب در فصل تابستان

17- کرم پودر فول کاوریج نیکس

کرم پودر مایع، ضد آب، سبک و غنی از رنگدانه با پوشانندگی کامل. این محصول در ۴۵ رنگ موجود می باشد و برای کلیه تناژهای رنگی پوست مناسب می باشد. ماندگاری ۲۴ ساعته داشته و در این مدت نافرم و ماسیده (بدون انتقال) نمی شود. بافت کرمی این محصول به آسانی بر روی پوست حرکت نموده و درعین صاف و یکدست نمودن پوست؛ درخشش کاذب و ناخاسته روی پوست را کنترل و یک نمای نهایی مات را که در تمام کل روز ماندگاری دارد نمایان میسازد‌. ایجاد جوش و آکنه نمی کند و برای پوست های معمولی، چرب، مختلط و حساس مناسب می باشد.

 

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ تصمیم دارد تا از طریق تست پوستی( برای دیدن تستهای پوستی هفتادرنگ روی لینک زیر کلیک کنید) به شما کمک کند تا نوع پوست خود را بشناسید و سپس با کمک ویدئوها و مقالات آموزشی بهترینهای خودتان را پیدا کنید.

تست پوستی هفتادرنگ

 

 

 

منبع مقاله:  https://www.paktales.com/best-foundation-for-oily-skin-this-summer/

https://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/best-foundation-oily-skin

https://www.elle.com/beauty/makeup-skin-care/g21286127/best-powder-foundation/?slide=1

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها