مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ابزار > نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

0
(0)

6 درسی که از یک متخصص زیبایی که لوازم آرایشی من را بررسی کرد، یاد گرفتم

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به یررسی نکاتی در مورد لوازم آرایش شما خواهیم پرداخت .

آیا می دانستید که سایه چشم ها واقعا منقضی و تاریخ گذشته می شوند؟

 

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

 

زمانی که بحث نگهداری و رسیدگی به کالکشن لوازم آرایشی می شود، خیلی شخص سازماندهی شده و مرتبی نیستم . من فردی هستم که فکر می کند زمانی که یک وسیله آرایشی تمام می شود، باید به سراغ خرید مجدد آن رفت .

اما سپس  متوجه می شوم درست چیزی که نیاز داشتم، در پشت کابینت و یا در انتهای کمد لوازم آرایشی من وجود داشت و من یادم رفته بود . این دقیقا دلیل این که چرا ده ها برند مختلف رژلب در کالکشن خود دارم که دقیقا رنگ های یکسان و شبیه به همی دارند را مشخص می کند .

خوب در گذشته خیلی مقالات مراقبت از پوستی و آرایشی و بهداشتی را نمی خواندم، تنها کاری که می کردم این بود که هر وقت بیرون می رفتم، جدیدترین لوازم آرایشی و مراقبت از پوستی که نظرم را جلب می نمود، خریدار می کردم . و این موضوع باعث شده بود تا کالکشن لوازم آرایشی بسیار شلوغ و نامرتبی داشته باشم .

بارها با خودم قرار بستم که آخر هفته باید این کالکشن و کمد را مرتب کنم، اما بعد از سال ها پشت گوش انداختن، بالاخره تصمیم گرفتم از یک متخصص زیبایی برای مرتب کردن و سازماندهی کردن کالکشن میکاپ خود کمک بخواهم .

بعد از جستجو کردن، سرانجام یک متخصص را پیدا کردم و از او کمک خواستم . طی یک تماس ویدیویی، هر آن چه که داشتم را به او نشان دادم . به این ترتیب به من گفت که در چه جاهایی مرتکب اشتباه شدم و هم چنینی توصیه های بسیار کلیدی را به من پیشنهاد نمود که واقعا سیستم و کالکشن لوازم آرایشی من را دچار تحول کرد . در این جا این توصیه ها را با شما به اشتراک می گذارم .

 

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

1.اگر می خواهید پیشرفت کنید، باید این حقیقت را قبول کنید که محصولات زیبایی بسیار زیاد و اضافه ای دارید.

اولین توصیه این بود که باید مشکل اصلی مشخص شود. شاید در ابتدا ساده به نظر برسد، اما برخی نمی خواهند قبول کنند که لوازم آرایشی اضافه ای دارند و لازم نیست تا این همه محصولات را در کمد خود ذخیره کنند و بهتر است برخی از آن ها را دور بیاندازند. من نیز این موضوع را قبول کردم که محصولات بسیاری در کشو و کمد خود دارم، از جمله سایه چشم ها، خط لب ها و سرم های بسیار بسیار زیادی که ماه ها پیش باید دور می انداختم اما این کار را نکردم و حالا سر دوراهی قرار گرفته ام.

 

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

  1. حالا نوبت پاکسازی است، با دور انداختن محصولات تاریخ گذشته شروع کنید .

محصولات زیبایی و آرایشی و بهداشتی تاریخ انقضاء دارند . باید حتی آن دسته محصولاتی که آن ها را می پرستید نیز در صورتی که منقضی شده اند، دور بیندازید . برای فهمیدن این موضوع می توانید روی بطری محصول مورد نظر نگاه کنید که به شما می گوید از زمان باز شدن محصول چند ماه می توانید از آن استفاده کنید . زمانی که بطری ها و تیوپ های مختلف لوازم آرایشی مورد علاقه خود را چک می کردم و متوجه می شدم که حالا زمان این است که آن ها را دور بیندازم، واقعا ناراحت می شدم . درسی که از این جا می گیرید :

اگر از محصولی استفاده نمی کنید، باید دور بیاندازید .

 

 

  1. سپس، کنار گذاشتن محصولاتی که اغلب اوقات و یا هرگز از آن ها استفاده نمی کنید.

توصیه بعدی این است که باید بخش به بخش کمد لوازم آرایشی خود را بررسی کنید و هر چیز اضافه را جدا کنید . باید آن دسته از لوازم آرایشی که همیشه استفاده می کنید یک طرف قرار دهید و آن هایی که استفاده نمی کنید، اضافه هستند یا تاریخ شان گذشته است را یک طرف دیگر قرار دهید . باید تنها لوازم آرایشی را نگاه دارید که به آن ها نیاز دارید .

شاید باورتان نشود اما من مجبور شدم تا در این مرحله دو بار سطل آشغال را خالی کنم تا سرانجام به لوازم آرایشی رسیدم که ضروری بوده و هم چنان از آن ها استفاده می کردم . هر محصولی که چند وقتی بود حتی آن ها را لمس نکرده بودم را جدا کردم و یا حتی دور انداختم. حالا احساس سبکی می کردم . حتی به خودم می گفتم که چرا زودتر این کار را نکردم .

 

  1. و اما توصیه جدید برای نگهداری آرایشی لوازم که به کاهش نگهداری محصولات کنونی یا هر چیز که قرار است در آینده به این کالکشن اضافه کنم، کمک می کند.

کشوها بهترین مکان برای استفاده و ذخیره محصولات زیبایی و آرایشی می باشند، زیرا می توانید همه آن ها را در آن واحد مشاهده کنید . می توانید از فایل های پلاستیکی چند کشو نیز استفاده کنید تا هر کشو مخصوص یک سری از لوازم آرایشی و مراقبتی باشد.

 

 

  1. باید یاد بگیرید چگونه لوازم آرایش خود را سازماندهی کنید.

من در گذشته یک فایل سه کشو داشتم که محصولات ضروری خود را در آن سه عدد کشو تقسیم بندی می کردم. لوازم میکاپ روزانه در کشو بالا، لوازم مراقبت از پوست صورت و بدن در کشو بعد و محصولات مراقبت از مو در کشو آخر قرار داشت. از جایی که همیشه محصولات بیشتر و بیشتری اضافه می کردم، این تقسیم بندی ها به هم خورد و همه چیز نامرتب می شد.

اما توصیه بهتر این است که از تقسیم کننده های داخل کشو به کار ببرید و محصولات کوچک مانند کرم دور چشم و بالم های تان را در آن جا قرار دهید. شاید استفاده از تقسیم کننده های آماده در بازار ساده باشد، اما می توانید از هر چیزی در منزل خود نیز استفاده کنید- از جا شمعی های قدیم تا جعبه کادوها. به این ترتیب این مورد باعث سازمان دهی شدن لوازم آرایش و کشوهای شما می شود. من تمامی لوازم آرایشی که همیشه از آن ها استفاده می کردم، مانند کرم پودر، مرطوب کننده و مداد ابرو را در کشو اول قرار داده و به خوبی با تقسیم کننده مرتب نمودم. به این ترتیب زمانی که صبح ها عجله دارم و باید زودتر آماده شوم، وقتم را هدر نمی دهم و مدت ها به دنبال لوازم آرایشی که می خواهم، نیستم .

 

 

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

نکاتی در مورد لوازم آرایش شما

 

  1. حالا همه چیز مرتب شده است، برای این که این حالت را حفظ کنید باید اندکی خودتان را کنترل کنید.

هیچ وقت لوازم آرایشی و مراقبت از پوست و مو را تنها به این دلیل که رایگان و ارزان قیمت هستند یا آف خورده اند، خریداری نکنید. اضافه کردن محصولات بیشتر و غیر ضروری (حتی اگر ظاهر خوبی داشته باشند یا آن ها را بسیار دوست داشته باشید) می تواند دلیلی برای بهم ریختگی دوباره و دوباره باشد .

باید بیشتر در انتخاب های خود دقت کنید و باید فکر کنید که آیا واقعا به آن ها نیاز دارید یا خیر. به این ترتیب راحت تر می توانید محصولات کنونی خود را سازماندهی کنید . و روی آن ها تسلط داشته باشید و قبل از این که تاریخ شان بگذرد، مورد استفاده قرار دهید . به این ترتیب دل تان نمی سوزد که چرا محصولاتی که حتی چند بار هم استفاده نکرده اید را به دلیل منقضی شدن آن ها، مجبور هستید دور بیاندازید .

 

 

منبع مقاله :

https://www.self.com/story/how-to-organize-makeup

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها