مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > مدل موهای کوتاه طبیعی

مدل موهای کوتاه طبیعی

0
(0)

9 مدل موی کوتاه طبیعی که به هر کسی می آید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما مدل موهای کوتاه طبیعی را معرفی میکنیم .
افرادی که موهای فرفری دارند ، مطمئنا با بلند کردن موهای خود مشکل دارند . و همیشه مجبور می شوند که از مدل موهای پرحجم و بزرگ استفاده کنند .

همه این ها به این دلیل است که موهای فرفری ، جذابیت و زیبایی خاصی دارد . البته که موهای بلند بسیار زیبا است ، اما مدل موهای کوتاه نیز می توانند بسیار جالب و چشمگیر باشند .

مدل موهای کوتاه طبیعی

مدل موهای کوتاه طبیعی

و هم چنین اغلب نسبت به موج های موهای بلند که به پشت کمرتان می رسند نیز ساده تر است (موج های بلند مو شما را مجبور می کنند تا ساعت ها و ساعت ها گره آن ها را باز کنید، این طور نیست) .من حدودا دو ماه پیش موهایم را کوتاه کردم زیرا می خواستم تغییریی ایجاد کنم . و حالا عاشق موهای کوتاه خود هستم . واقعا این مدل مو بسیار ساده و راحت است و در حالی که هنوز هم باید مانند گذشته از فرهای موی خود مراقبت کنم ، اما دیگر خیلی وقت من را نمی گیرد .

نتیجه نهایی :
بسیار جالب است و من واقعا عاشق ظاهر و نمای کوتاه موهای خود هستم .

از این رو اگر آماده اید تا یک مدل موی کوتاه تری را انتخاب کنید و یا حتی اگر کنجکاو هستید تا ببیند که چگونه مدل موهای کوتاه ، روی افراد دیگر به نظر می رسند- پس این مقاله را تا انتها بخوانید تا با مدل موهای کوتاه بسیار زیبایی آشنا شوید که اثبات می کنند موهای فرفری به طور طبیعی در هر اندازه ای بسیار عالی به نظر می رسند .

مدل موی کوتاه فرفری

مدل موهای کوتاه طبیعی

یک مورد عالی درباره این مدل کوتاه این است که می توانید فرها و تارهای مو خود را حلقه حلقه کنید تا شکل و بافت بیشتری به آن ها بدهید . موهای آماندلا استنبرگ نیز نمونه بارزی از این مدل جذاب می باشد .

مدل باب نامتقارن

مدل موهای کوتاه طبیعی

این حالت نامتقارن واقعا روی لوپیتا نیونگو عالی به نظر می رسد و هم چنین می تواند موجب شگفتی در ظاهر شما نیز بشود .

مدل تینی وینی آفرو (TWA)

مدل موهای کوتاه طبیعی

بعد از این که سنا لیشن موهای خود را برای فیلم کمدی عاشقانه “Nappily Ever After” کوتاه کرد ، ما از این که در پیج اینستاگرام او شاهد یک مدل موی چاپ (فرهای ریز و بافت مانند) بزرگ بودیم، غرق لذت شدیم .

مدل موی مخروطی چند وجهی

مدل موهای کوتاه طبیعی

دانای گوریرا همیشه به این که موهای طبیعی خود را به حیرت انگیز ترین شکل ممکن در معرض نمایش می گذارد ، مشهور است . این مدل موی مخروطی واقعا به چهره او می آید .

مدل موی بلند در بالا و کوتاه در پشت و کناره های سر

مدل موهای کوتاه طبیعی

شما هنوز هم می توانید اندکی طول و بلندی موهای تان را حفظ کنید و یا آن را به یک شکل تقریبا مشابه ای کوتاه نمایید . به ندرت پیش می آید که موهای طبیعی گابریل یونیون را ببینیم ، اما در هر صورت این مدل مو برای او واقعا حیرت انگیز است .

مدل باب فرفری

مدل موهای کوتاه طبیعی

 

یارا شهیدی واقعا ملکه مومو فرفری به شمار می آید و همیشه عاشق این است تا موی خود را باطراوت و جذاب نشان دهد . این مدل مو چهره شما را قاب می گیرد که تقریبا برای هر موقعیت و رویدادی مناسب است .

موهای حلقه ای کوتاه

مدل موهای کوتاه طبیعی

شما قطعا می توانید مانند روت نگا ، این مدل موی زیبا را امتحان کنید . بسیار ساده ، بدون دردسر است و وقت زیادی از شما نمی گیرد . تنها از انگشتان خود برای درست کردن این حلقه ها استفاده کنید، همین و بس .

 

مدل موی چاپ بزرگ

مدل موهای کوتاه طبیعی

واقعا به دنبال یک مدل موی بسیار تاثیر گذار هستید ؟ از دواندا وایز الهام بگیرید و تمام موهای خود را کوتاه نمایید .

 

مدل موی کوتاه و صیقلی

مدل موهای کوتاه طبیعی

 

 

از این مدل موی اوا مارسیل تقلید کنید . برای این کار باید موهای خود را کوتاه کرده و از محصولاتی برای ایجاد حالت صاف ، براق و صیقلی آن به کار ببرید .

 

منبع مقاله:

https://www.totalbeauty.com/content/slideshows/short-natural-hairstyle-inspiration-200402/page8

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها