مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

0
(0)

5 ترفند برای داشتن بهترین خط چشم گربه ای

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ برای شما ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای را آورده ایم .

همه دوستان و اطرافیانم می دانند زمانی که می خواهم خط چشم گربه ای بکشم، اندکی توی دردسر می افتم. معمولا می توانم به اندازه کافی دستانم را کنترل کنم تا یک خط صاف و مستقیم در طول خط مژه خود بکشم، اما زمانی که به بخش دنباله و یا قسمت گربه این آن می رسم، همه چیز برایم غیر ممکن می شود. علی رغم تلاش های بسیار، دنباله های خط چشم من یکسان به نظر نمی رسیدند یا خیلی تیز و جذاب و یا به اندازه کافی ضخیم یا باریک نبودند .

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

خوشبختانه، از جایی که در دنیای تکنولوژی و اینترنت زندگی می کنیم، ترفندهای بسیار عالی یافتم که به من کمک کرد تا یک بار برای همیشه در کشیدن خط چشم گربه ای مهارت بالایی به دست بیاورم. بسیاری از این ترفندهای خط چشم گربه ای که پیدا کردم عجیب و غریب بودند، اما با 5 موردی برخورد کردم و شروع به تست کردن آن ها نمودم و در نهایت مطمئن شدم که بسیار موثر و کمک کننده می باشند و حالا می خواهم آن ها را با شما به اشتراک بگذارم .

1.از یک بیزینس کارت برای دنباله خط چشم گربه ای خود استفاده کردم.

 

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

از جایی که به طور معمول کارت بیزینسی همراه خود نگه نمی دارم، همه آن ها را در یک کشو ذخیره می کنم . در این روش، یکی از کارت بیزینس هایی را انتخاب کنید که لبه های صاف و تیزی داشته باشد تا در کشیدن خط چشم گربه ای تیز و زیبا به شما کمک کند . بعد از امتحان کردن این ترفند، متوجه شدم که چقدر داشتن بیزینس کارت در خانه می تواند مفید باشد . علاوه به همراه داشتن شماره تماس های ضروری می توانم از آن برای کارهایی مانند خط چشم کشیدن نیز استفاده کنم .

تکنیک:

با یک دست در طول خط مژه چشم های خود، خط صافی بکشید . سپس کارت را بردارید و در انتهای خط مژه به صورت زاویه دار و رو به بالا قرار دهید، به گونه ای که بتوانید دنباله خط چشم گربه ای را بکشید . سپس درست در راستای لبه کارت، اپلیکاتور خط چشم را حرکت دهید و تا جایی که دوست دارید، پیش بروید .  چند ثانیه صبر کنید و به آرامی کارت را بردارید .

 

  1. استفاده از چسب نواری بسیار راه حل سریع و موثری بود .

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

 

من بارها و بارها با این ترفند خط چشم رو به رو شده ام، در وب سایت های بسیاری درباره این موضوع صحبت شده است، اما هیچ وقت تا به حال آن را امتحان نکرده بودم . من همیشه در استفاده از چسب نواری در گوشه چشمانم اندکی استرس داشتم اما حالا کنجکاو بودم که چگونه می توانم خط چشم گربه ای دقیق و بی نقصی را با استفاده از آن بکشم .

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

تکنیک:

من دو قطعه چسب نواری را در هر طرف گوشه چشم های خود با زاویه وصل کردم . بعد از این که پلک های خود را خط چشم کشیدم، از چسب نواری برای جلوگیری از نامرتب شدن دنباله خط چشم خود به کار بردم .

زیرا باعث جلوگیری از هر گونه اشتباه و خطا می شود . در این جا بود که تصمیم گرفتم از دو قطعه چسب نواری دیگری استفاده کنم، یکی در گوشه خارجی چشم ها با زاویه رو به بالا و دیگری در بالای پلک و متصل به انتهای چسب نواری پایینی که انتهای دنباله و شکل اصلی خط چشم را مشخص می کند (مانند تصویر بالا) . به این ترتیب فضای خالی را پر نمودم تا خط چشم گربه ای من به زیبایی شکل بگیرد. این روش واقعا جواب داد . بعد از این که با دقت چسب ها را جدا کردم، واقعا می توانم بگویم که خط چشم گربه ای بی نقص و عالی داشتم .

 

  1. نقطه گذاری نزدیک به پلک ها باعث شد تا دنباله خط چشم را به درستی بکشم .

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

بارها پیش آمده است که احساس کردم در کشیدن دنباله خط چشم خود موفق شده ام . اما زمانی که به آینه نگاه می کردم متوجه می شدم که یکی از دنباله ها بلندتر از دیگری است . با این تکنیک، شما ابتدا نقاطی را در گوشه خارجی چشم ها می کشید ، جایی که می خواهید دنباله خط چشم پایان یابد . به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که حتی بعد از تمام شدن کار خط چشم، دنباله های آن اندازه یکسانی دارند. کشیدن این نقاط راهنما به من کمک کرد تا دنباله های خط چشم بی نقص و یکسانی را بکشم که در هر دو طرف چشم به یک اندازه است .

 

تکنیک:

قبل از این که روتین خط چشم معمولی خود را دنبال کنم، از نوک خط چشم مدادی خود استفاده نمودم تا نقاطی در گوشه خارجی هر چشم، تا جایی که می خواهم دنباله خط چشم پایان بیابد، مشخص نمایم . در مرحله بعد، ابتدا شروع به کشیدن خط چشم پلک های خود کردم و سپس برای دنباله، از آن نقاط راهنمایی که کشیده بودم، پیروی نمودم، به گونه ای که یک مثلث در این نواحی شکل بگیرد . در نهایت سعی کردم اندکی خط چشم ها را بیشتر سر و سامان بدهم .

 

  1. استفاده از قاشق به طرز شگفت انگیزی به من کمک کرد .

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

من هیچ وقت فکر نمی کردم که استفاده از یک قاشق برای خط چشم دنباله دار امکان پذیر است اما بعد از مشاهده ویدئویی در یوتیوب، به مفید بودن این تکنیک پی بردم. من فهمیدم که باید آن را امتحان کنم. استفاده از یک قاشق- من از قاشق پلاستیک استفاده کردم- چیزی است که خط چشم کشیدن را دچار تحول می کند. من نمی خواهم بگویم که این پروسه در کل ساده است، اما قطعا موثر خواهد بود.

 

تکنیک

من قسمت گودی قاشق را در گوشه خارجی چشم ها قرار دادم تا بتوانم به وسیله آن دنباله خط چشم خود را بکشم. در ابتدا زمانی که از قاشق استفاده می کردم، احساس دستپاچگی به سراغم می آمد، اما بعد از مدتی فهمیدم که چگونه باید به نحو احسنت از آن استفاده کنم. همیشه یک انحنای ظریفی در قسمتی که گودی و دسته قاشق به هم متصل می شود وجود دارد، استفاده از آن به عنوان الگوی خط چشم گربه ای واقعا نتیجه بخش بود. بعد از این که پلک های خود را خط چشم کشیدم، استفاده از قاشق واقعا به من کمک کرد تا بخش سخت خط چشم گربه ای را به راحتی پشت سر بگذارم. همه چیز در عرض سه دقیقه اتفاق افتاد و تمام.

 

  1. استامپ های خط چشم گربه ای آماده همه چیز را ساده و راحت می کند .

 

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

ترفندهایی برای کشیدن خط چشم گربه ای

این استامپ ها واقعا سبک خط چشم گربه ای را زیبا نشان می دهند . تمام چیزی که نیاز دارید انجام دهید این است که استامپ را به خط  چشم مایع خود آغشته کنید و در کمتر از 5 دقیقه به همان خط چشم گربه ای دست یابید که دوست داشتید .

 

تکنیک

بعد از کشیدن خط پلک ها، استامپ را به مایع خط چشم آغشته کرده و سری آن را در لبه بیرونی چشم ها جایی که خط مژه به پایان می رسد، قرار دهید . زمانی که مکان آن را به درستی در بیرون چشم های تان مشخص نمودید ، سر استامپ را روی پوست فشار دهید تا دنباله خط چشم گربه ای شما شکل بگیرد، در نهایت آن را به خط مژه ای که کشیده بودید وصل کنید .

 

منبع مقاله :

https://www.self.com/story/eyeliner-hacks

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها