مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > , , , , , > شرکت پنتون رنگ کلاسیکی را برای سال 2020 انتخاب نمود.

شرکت پنتون رنگ کلاسیکی را برای سال 2020 انتخاب نمود.

5
(1)

شرکت پنتون رنگ کلاسیکی را برای سال 2020 انتخاب نمود.

در سال آینده می توانید از رنگ آبی انتظارات بسیار زیادی در هر زمینه ای داشته باشید.

در این مقاله مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهد گفت که چرا شرکت پنتون در شب چهارشنبه رنگ سال 2020 خود را آبی کلاسیک اعلام نمود. یک سایه رنگی از آبی که شبیه به آسمان آبی در هنگام گرگ و میش می باشد.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

معاون موسسه رنگ پنتون LAURIE PRESSMAN بیان نمود: “این رنگی است که آن چه که در آینده روی می دهد را پیش بینی می کند. هم چنان که ما وارد ساعت غروب و نزدیک به شب می شویم، این سوال به ذهن می آید که آینده برای ما چه چیزی به ارمغان می آورد؟”

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این رنگ در واقع احساس اطمینان اعتماد و ارتباط را فراهم می آورد که شاید درست همان چیزی باشد که مردم در محیط ناامن سراسر دنیا به دنبال آن می باشد.

پنتون بیش از دو دهه است که رنگ سال را انتخاب می کند. در سال 1963، شرکت سیستم مطابقت دهی پنتون را ایجاد کرد که یک سیستم اختصاصی می باشد که در صنعت های متنوع و مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، مانند چاپ، طراحی گرافیکی، آرایش و میکاپ و طراحی فشن و مد تا بتوانند روی رنگ ها مدیریت داشته باشند.

 

همه احساسات در ارتباط با رنگ آبی کلاسیک: بویایی، شنوایی، لامسه و غیره.

رنگ سال 2020 تنها برای دیدن و مشاهده کردن نیست.

به منظور همکاری با افراد دیگر در زمینه ها و صنعت های مختلف، پنتون تجربه ای از رنگ آبی کلاسیک را در قالب یک نمایش مهیا نمود که در MANHATTAN روز چهارشنبه شب که همزمان به رونمایی از رنگ سال 2020 بود، برگزار شد.

عطر آبی کلاسیک در هوا جریان یافت و در عین حال به طرز زیبایی طنین انداز می شد و احساس آرامش را به فرد منتقل می کرد. کوسن هایی با بافت آبی کلاسیک در واقع کف زمین را پوشانده بودند و نوشیدنی های به رنگ آبی کلاسیک سرو شد.

در واقع به طور کلی در این رویداد شاهد هر چیزی به رنگ آبی بودیم. اما در هر صورت این که رنگ آبی را با حس دیگری به جز حس بینایی تفسیر کنیم، هدف اصلی این رویداد و نمایش بود.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رایحه و عطر آبی کلاسیک رسمی به عنوان “تامل و تعلق به منظره ای که دریا و آسمان به هم می رسند” احساس می شد. مزه این رنگ مانند “انگورهایی به این رنگ” احساس می شد. لمس این رنگ به “یک بافت خیلی خیلی لطیف و مخملی” تشبیه شد. در آخر این رنگ به نظر “احساس دلتنگی واضحی” را در فرد بر می انگیخت.

تفسیر دیگر از این رنگ:

آبی کلاسیک دارای بوی مشک گل و خاک می باشد؛ یک رایحه شیرین از شربت تمشک آبی؛ یک احساسی از یک لحاف مخملی و جدید و نرم و یا احساسی از زیر دریا و یا احساسات معنوی و روحانی می باشد.

 

رنگ هر سال از طریق پروسه هایی تصمیم گیری می شود که منطق، اندیشه و تحقیقات بسیاری در پس آن نهفته است. هم چنین در این راستا سبک زندگی و ترندهای موجود در صنعت ها و زمینه های مختلف نیز در نظر گرفته می شود.

PRESSMAN در این باره می گوید: “معمولا، ترندهایی که ما در رنگ ها مشاهده می کنیم انعکاس دهنده ترندهای بزرگ تری است که در فرهنگ ها و جوامع شاهد آن می باشیم.”

تاثیرات رنگ می تواند از هنر، رسانه ها، فیلم ها، سبک زندگی ها، شرایط اقتصادی اجتماعی و سیاسی، مقاصد مسافرتی، تکنولوژی های جدید و واقعا هر چیزی نشات بگیرد.

 

هم چنین نام رنگ نیز عامل بسیار مهمی می باشد.

اگر شما یک رنگی به نام قهوه ای کثیف را در برابر شکلاتی عنوان کنید، مطمئنا دو معنی متفاوت را در ذهن افراد ایجاد می کنید. اسم رنگ باید با پیامی که به مخاطب می رساند، مطابقت داشته باشد.

همانطور که از نام آبی کلاسیک مشخص است، به نظر شاهانه، مهار نکردنی و بی حد و مرز می باشد. اما هم چنین می تواند  در برخی از زمینه ها نمادی از زیر پا گذاشتن سنت ها و روسوم باشد.

 

رنگ آبی کلاسیک را در سال 2020 خود قرار دهید.

برای آن دسته کسانی که می خواهند رنگ 2020 را امتحان کنند، مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توصیه می کند که از رنگ آبی برای بخش هایی از تیپ و استایل خود استفاده کنند، مانند روسری یا دستبند، و یا هم چنین می توانند گلدان و شمعدان به رنگ آبی کلاسیک را به عنوان بخشی از دکور و اثاثیه منزل و محل کار به کار ببرند.

اما وارد کردن رنگ آبی کلاسیک به زندگی تان می تواند به سادگی افزودن غذاهای آبی به رژیم غذایی تان باشد. هم چنین در بحث سلامتی بدن می توانیم بگوییم که غذاها و نوشیدنی های به رنگ آبی کلاسیک و یا شبیه به این رنگ، منبع غنی از آنتوسیانین ها می باشند که سیستم دفاعی بدن را در برابر بیماری های قلبی و عروقی و تکثیر سلول های سرطانی تقویت می نمایند.

مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما توصیه می کند که اگر هم اهل افراط و تفریط می باشید، می توانید از خودتان با یک خوراکی آماده به رنگ آبی کلاسیک پذیرایی کنید.

 

منبع مقاله: https://edition.cnn.com/style/article/pantone-color-classic-blue-2020/index.html

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها