مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > راهنمایی هایی برای دختر خانم های تنبل،کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه

راهنمایی هایی برای دختر خانم های تنبل،کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه

0
(0)

راهنمایی هایی برای دختر خانم های تنبل،کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه

 

کالکشن های فصلی مرسوم و همیشگی تا حدودی مدل ها و سبک های یک بار مصرفی در نظر گرفته می شوند که بعد از مدتی کاربرد ندارند، اما در هر صورت بزرگ ترین برند های حال حاضر هم چنان در این مسیر پیش می روند. نمی دانم چرا، آیا میکاپ فصلی در دنیایی که برند ها سعی در ترغیب مشتریان در نیم کره جنوبی و شمالی جهان به طور همزمان را دارند، دیگر جذابیت ندارد؟  حدس من این است، اما حقیقت این چنین می باشد: هنگامی که به طور دقیق  راه اندازی محصولات جدید مشخص می شود، به طور مثال این که آیا پودر برنزه کننده در کالکشن وجود داشته باشد یا خیر، به طور همزمان مواردی و چیزهایی در حال تغییر یافتن است. از این رو با مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در این مقاله همراه باشید تا کالکشن های پاییزه میکاپ و لوازم آرایشی سال 2019 را به شما معرفی کنیم، باشد تا شاید الهاماتی برای این فصل از سال برای خود کسب کنید.

کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه

 

 

1.ARMANI: -Back from the dead, part I بازگشته از مرگ، قسمت اول.

 

نام کالکشن: MATTE NATURE FALL COLLECTION.

 

چه اتفاقی برای ARMANI افتاده است؟ به نظر می رسد که در سال گذشته هیچ کاری به جز این که روی این کالکشن همیشگی و دائمی خود کار کنند، نکرده اند و هم چنان امیدوار هستند تا کالکشن شان در معرض توجه باشد. اما در هر صورت آن ها موفق شدند و با یک کالکشن پاییزه کوچکی باز گشته اند که واقعا برای مشتریان آن ها مناسب و معقول می باشد، در این کالکشن سایه رنگ های طبیعی، خاکی، مات را در سه فرمول مورد علاقه شان مشاهده می کنیم: 3 خط چشم جدید، 6 سایه از رژلب های مات ROUGE D ARMANI و 6 سایه از رژلب های مایع LIP MAESTRO آن ها. البته هیچ کس منکر زیبایی و خارق العاده بودن تصاویر زیبا و حرفه ای تبلیغاتی از کالکشن نیز نمی شود.

 

  1. CHANEL: We can all go home now، حالا همه ما می توانیم به خانه باز گردیم.

 

نام  کالکشن: n

 

خوب است نگاه کنید: من عاشق موارد بصری تبلیغاتی و هم چنین عاشق ترکیب رنگی این کالکشن پاییزه می باشم. من عاشق این می باشم که این کالکشن چگونه با تم فصل جدید متناسب می شود و هم چنین این که چگونه برند CHANEL توسط محصولات و لوازم آرایشی، خود را به رخ می کشد را دوست دارم. پالت سایه چشم چهارتایی سفید و مشکی این کالکشن به اندازه پالت سایه چشم با تناژ اطلسی (به رنگ جواهرات و زیورآلات) نظر من را جلب نکرد.

برند CHANEL

استفاده از سایه چشم های براق این کالکشن جلوه طبیعی را به ارمغان می آورد. هم چنین از PENUMBRA با اکلیل هایی که دارد بسیار خوشم آمد که گزینه عالی برای استفاده به عنوان لایه بالایی روی سایه چشم می باشد.و نیز در این جا برق لب مشکی LALIQUE NOIR وجود دارد. من تا به حال از برق لب های تیره و مشکی بسیاری استفاده کرده ام، اما هیچ یک از آن ها ظاهری که این برق لب مشکی مهیا می کند را نمی توانند فراهم بیاورند.

اگر از لاک های ناخن این کالکشن بگذریم که الحق سفید خالص منحصر به فردی در بازار میکاپ و آرایشی به چشم می خورد هستند، هنوز هم باورم نمی شود که اپلیکاتور های این لاک ها بسیار شبیه به اپلیکاتورهای اسفنجی رژلب های پودری و یا فومی می باشند.

 

 

DIOR: SAME OLD, SAME OLD.

 

نام کالکشن: POWER LOOK FALL COLLECTION.

PETER PHILIPS درباره این کالکشن می گوید: یک خانم مدرن شهری کسی است که شغل و زندگی فرهنگی خود را مدیریت می کند. یک خانم قدرتمند کسی است که بدون این که اعتبار خود را از دست بدهد، می تواند با میکاپ سر و کار داشته باشد. 

 

خوب است، اما اینکه مردان با کمال بخشندگی و تواضع قبول می کنند که خانم ها اجازه دارند با میکاپ سروکار داشته باشند و به طور همزمان نقش های زندگی خود را به طور کامل ایفا کنند، واقعا من را آزار می دهد.

این طور نیست؟

استایل و تیپ قدرتمند من را به یاد کالکشن MAKEUP ART FALLCOLLECTION از MAC در سال 2009 می اندازد. من عاشق می باشم، من عاشق چشمان گرافیکی با هاله سبز-زرد لیمویی می باشم، من عاشق گونه های به رنگ بورگاندی (قرمز مایل به قهوه ای) و قهوه ای می باشم. من لب های به رنگ قهوه ای را دوست دارم. من نمی خواهم که با استفاده از محصولات DIOR، سبک و استایل مورد علاقه خود را به واقعیت تبدیل کنم. محصولات DIOR شیک و بسیار ظریف می باشند و واقعا مناسب سبک و مدل پر رنگ و برجسته ای که در ذهن من وجود دارد، نمی باشند و با آن هم خوانی ندارد.

در هر صورت من عاشق ترکیب رنگی این کالکشن از DIOR نیز می باشم، مثلا لاک رنگ خاکی آن را بسیار می پسندم.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

YSL:  That’s why we can’t have nice things

 

SEXY TOMBOY FALL COLLECTION.

 

موارد بصری زیبا، ولی محصولات کسل کننده

در واقع این رنگ بنفش سایه چشم از پالتی نیست که به نظر کسل کننده و مسخره بیاید. به نظر شما رژگونه بورگوندی آن ها زیبا است؟ DIOR بهتر از آن را دارا می باشد. رژلب های خاکی و قرمز آن زیبا است؟ اوه بله درست است. رنگ ناخن خاکی آن مورد توجه است؟ بله بله درست است. خط چشم مدادی؟…….

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

 

GIVENCHY: … BUT WE DO IT BETTER.

 

Essence of Makeup/Sepia Fall Collection

 

اگر چه به نظر نمی رسد که هیچ کس نداند نام صحیح این کالکشن واقعا باید چه چیزی باشد، اما در هر صورت، این کالکشن یک گزینه زیبا و شگفت انگیز در این مقاله در نظر گرفته می شود. دو پالت سایه چشم 9 عددی که انواع مختلف از سایه رنگ خاکستری و بورگوندی را در بردارد، دو رژلب های براق ظریف و ملایم به رنگ رز و بژ و یک صورتی شگفت انگیز در این کالکشن به چشم می خورد. در واقع YSL و DIOR هر دو با کالکشن های خود قصد دارند تا ظاهر شیک و امروزی و جالبی را به وجود بیاورند که در کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه از GIVENCHY مشاهده می کنیم که این سبک مورد نظر آن ها به راحتی می تواند به واقعیت تبدیل شود.

 

Estée Lauder: Back from the dead, part II

 

EL x Duro Olowu Fall Collection

خوب حالا به این جا رسیدیم. آخرین اصلاحات موفق EL به THE VICTORIA BECKHAM COLLABS ارتباط داشت که احساس می کردم خیلی گران قیمت است و آن چیزی نبود که مورد علاقه من باشد.کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه باز هم یک نوع دیگر از نسخه قبلی است، اما جالب تر، منسجم تر، همه جانبه تر و همه کاره می باشد. در حقیقت، یک مقداری شبیه به کالکشن MAC به نظر می رسد. دو پالت سایه چشم 8 عددی (که یکی رنگ های در رده قهوه ای خاکی و قرمز، دیگری دارای رنگ های در رده سبز بسیار دلنشین و زیبا می باشد)، دو مداد  چشم و دو رژلب جالب به رنگ قرمز و صورتی در این کالکشن وجود دارد که همگی در یک بسته بندی جذاب و شیک و با رنگ روشن در دسترس می باشند که باعث لبخند رضایت من می شود. واقعا آفرین.

 

Guerlain: On its way out

 

 

FALL COLLECTION

GUERLAIN کالکشن های کاملا تصادفی را ارائه می دارند که اساسا به این دلیل است که خط تولید محصولات جدیدی را راه اندازی کرده اند و از آن به عنوان فرصتی استفاده می کنند تا توسط اضافه کردن محصولات به گونه تصادفی به طور کلی خود را بیشتر در معرض نمایش بگذارند. منظورم این است که آیا این کالکشن نشان دهنده خط تولید جدید رژلب همراه با 20 سایه رنگ جدید در فرمول رژ لب مایع آن ها می باشد؟ عالی است، اما چرا دو خط چشم و پودر بیک برنزه که بهتر بود در کالکشن تابستانه قرار داشته باشد، اضافه شده است؟ من واقعا گیج شده ام، به طرز وحشتناکی گیج شده ام.

 

در پایان

من عاشق موارد بصری تبلیغاتی نسخه های اصلاحی کالکشن های میکاپ 2019 پاییزه می باشم، اما این ها چیزهایی نیستند که من را تحت تاثیر بگذارد و باعث شود تا لوازم آرایشی جدیدی را بخرم. ممکن است برخی از این محصولات نسخه دوباره تولید شده از محصولاتی باشند که من هم اکنون نیز در اختیار دارم. شگفت انگیزترین محصول که نظر مرا جلب کرد ممکن است خط چشم زرد لیمویی- سبز و لاک به این رنگ از DIOR باشد، حتما دلیلی دارد که من خط چشم ده ساله خود را کنار گذاشتم.

رژگونه های بورگوندی نیز دوباره مد شده اند و من واقعا عاشق استایل و نمای ظاهری آن ها می باشم. هم چنین لب های سرخ  و به رنگ خون نیز هرگز از مد نمی افتند. عده ای ممکن است برای دستیابی به سبک متفاوت و طبیعی به سراغ ARAMANI بروند. اما در هر صورت مجله انلاین آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ معتقد است که با سردتر شدن آب و هوا، بهتر است برخی از سبک ها و مدل های آرایشی را در کالکشن های میکاپ 2019 پاییز بازنگری کنیم.

 

منبع مقاله: https://twindly.com/blog/2019/08/the-lazy-girls-guide-fall-2019-makeup-collections/

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها