مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > طب سوزنی برای درمان میگرن اپیزودیک

طب سوزنی برای درمان میگرن اپیزودیک

0
(0)

مطالعات نشان می دهد که طب سوزنی برای درمان میگرن های اپیزودیک موثر است

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ درمورد طب سوزنی برای درمان میگرن اپیزودیک برای شما مطالبی را گرد آوری کرده ایم .
آیا حداقل 6 جلسه طب سوزنی واقعا شمار سردردهای میگرنی را کاهش می دهد

؟ مطالعه ای در سال 2016 تحت عنوان “طب سوزنی برای جلوگیری از سردردهای میگرنی” برای پاسخ به این سوال انجام شد. مطالعات در آرشیو Cochrane منتشر شده است.
میگرن می تواند دردهای شدیدی را باعث می شود که معمولا یک طرفه است و ممکن است با حساسیت به نور و حالت تهوع همراه باشد. نتیجه مطالعات نشان می دهد که طب سوزنی یک روش موثر برای کاهش تکرار میگرن ها می باشد.

طب سوزنی برای درمان میگرن اپیزودیک

طب سوزنی برای درمان میگرن اپیزودیک

در این مطالعات، 22 آزمایش روی بیش از 5000 بیمار انجام شد . مزیت های متعددی از طب سوزنی در این مطالعات ثبت و ضبط گردید. میانگین تعداد میگرن ها کاهش یافته بود. اثرات مثبت این درمان حتی بعد از شش ماه نیز پا بر جا بود. طب سوزنی Sham می تواند برای برخی از بیماران، مزیت های اندکی داشته باشد .
مطالعات مشخص نموده است که اگر یک بیمار در ماه، شش روز میگرن داشته باشد، سپس بعد از شش جلسه درمانی این میزان به 3.5 بار کاهش می یابد. اگر بیمار از طب سوزنی Sham و یا داروهای پیشگیری کننده استفاده کند، این شمار به 4 بار می رسد. بنابراین محققان نتیجه گرفته اند که طب سوزنی یک روش امن و بی خطر برای بیمارانی است که از میگرن رنج می برند.

Source: Linde K, Allais G, Brinkhaus B, Fei Y, Mehring M, Vertosick EA., Vickers A, White AR. “Acupuncture for the prevention of episodic migraine”. Cochrane Database of Systematic Reviews 2016, Issue 6. Art. No.: CD001218. DOI: 10.1002/14651858.CD001218.pub3
http://www.cochrane.org/CD001218/SYMPT_acupuncture-preventing-migraine-attacks

منبع مقاله:

https://www.acufinder.com/Acupuncture+Information/Detail/Study+finds+Acupuncture+Effective+for+Episodic+Migraines

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories