مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , > سوهان های ناخن

سوهان های ناخن

1
(1)

همه‌چیز در مورد سوهان های ناخن

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما  همه چیز در مورد خرید و انتخاب و کاربرد سوهان های ناخن وجود دارد را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم . در ادامه با ما همراه باشید .

انتخاب سوهان ناخن درست می‌تواند از شکستگی، صدمه و پریدن ناخن جلوگیری کند . با توجه به تعدد سوهان‌های موجود در بازار این انتخاب کار راحتی نیست.

همه‌چیز در مورد سوهان‌ ناخن

همه‌چیز در مورد سوهان‌ ناخن

سوهان‌های پهن :

این نوع سوهان که بیشتر از همه مورداستفاده قرار می‌گیرند ؛ این سوهان‌ها دارای دو طرف هستند که زبری آن‌ها با هم فرق می‌کند. و شما می‌توانید از آن‌ها برای شکل‌دهی و همین‌طور سوهان کشی ناخن استفاده کنید .

سوهان‌های فلزی :

این نوع سوهان به‌شدت زبر هستند ؛ به همین دلیل استفاده از آن‌ها روی ناخن‌های طبیعی پیشنهاد نمی‌شود . ولی اگر ناخن‌های شما مصنوعی، ژلیش یا کاشت است بهتر است یکی از این سوهان‌ها را برای خود تهیه کنید .

سوهان‌های شیشه‌ای :

این نوع سوهان که از کریستال‌های رنده شده ساخته می‌شود مخصوص ناخن‌های طبیعی است . و به دلیل دقتی که دارند به شما کمک می‌کنند تا ناخنتان را به هر شکلی که دوست دارید مرتب کنید . اگر دوست دارید کناره‌های ناخنتان را نیز سوهان بکشید حتماً از این نوع سوهان استفاده کنید .

سوهان‌های سرامیکی :

اگر ناخن‌های شما ضعیف هستند بهترین گزینه سوهان‌های سرامیکی هستند . این سوهان‌ها نرم هستند و وقتی گوشه‌های ناخن را سوهان می‌زنید پوستتان را نمی‌کنند و موجب شکستن ناخن نمی‌شوند .

سوهان بافر :

این نوع سوهان که معمولاً به شکل مکعبی است ، بهترین وسیله برای مانیکور در خانه است . هر طرف این مکعب به شکلی طراحی‌شده که به ترتیب ناخن شما را شکل می‌دهد . قسمت‌های زبر را صاف می‌کند . روی ناخن را هم‌سطح می‌کند و سپس روی آن را برق می‌اندازد .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories