مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > خطاهای مراقبت پوستی در سفر

خطاهای مراقبت پوستی در سفر

5
(1)

خطاهای مراقبت پوستی در سفر

با نزدیک شدن به تعطیلات و فصل  تابستان که فصل مسافرت است . مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی در نظر دارد تا ضمن معرفی لوازم مورد نیاز برای سفر به مناظق مختلف ،  و توصیه های مراقبت از پوست در آب و هواهای مختلف ، نگاهی هم داشته باشد به برخی از خطاهای مربوط به مراقبت‌های پوستی در  تعطیلات . در این مقاله مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتادرنگ به اصلاح خطاهای مراقبت پوستی در سفر پرداخته و پیشنهاداتی هم برایتان دارد :

 

همراه نداشتن محصولات مراقبت پوستی در سایز مسافرتی :

بعضی از ما هنگام مسافرت به‌جز مرطوب‌کننده و پاک‌کننده آرایشی چیز دیگری همراه خودمان نمی‌بریم ،  این یک اشتباه بزرگ است شما باید تمام محصولات مراقبت پوست خود را به همراه داشته باشید ، بهترین کار این است که آن‌ها را در بطری‌هایی کوچک بریزید و در کیف آرایشی خود قرار دهید و آن را دم دست قرار دهید .

 

عدم نوشیدن میزان کافی آب : 

ترس استفاده از دستشویی عمومی باعث می‌شود که خیلی از ما از نوشیدن آب خودداری کنیم ؛ این کار صدمه شدیدی به پوست ما میزند .

 

در نظر نگرفتن شرایط آب و هوایی :

مقصد شما منطقه‌ای سرد است یا گرم ؟ اگر به‌ منطقه‌ای گرم و شرجی مسافرت می‌کنید باید مرطوب‌کننده‌ سبک و پاک‌کننده‌ای با بیس آب به همراه داشته باشید . ولی اگر مقصد شما مکانی سرد است باید از محصولاتی با بیس روغن که آب‌رسانی بالایی دارند استفاده کنید .

 

فراموش کردن مراقبت از چشم :

مسافرت می‌تواند خسته‌کننده باشد و همین خستگی تأثیر شدیدی روی پوست دور چشم شما خواهد گذاشت . بهترین کار این است که ماسک خنک‌کننده چشم به همراه خود داشته باشید .

فراموش کردن مراقبت لب، دست‌وپاها :

تغییر دمای هوا، پوست دست، پا و لب‌های شما را خشک می‌کند ؛ بنابراین کرم‌های مخصوص این نواحی را با خود همراه داشته باشید .

استفاده نکردن از ضد آفتاب :

هرچقدر هم که مقصد شما سرد باشد ، اشعه‌ی UVA و UVB آفتاب به‌راحتی می‌توانند به پوست شما صدمه وارد کنند ، هیچ‌وقت قدرت این اشعه‌ها را دست کم نگیرید و همیشه با خود ضد آفتاب به همراه داشته باشید .

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories