مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > رنگ موی ارگانیک یک افسانه است

رنگ موی ارگانیک یک افسانه است

5
(1)

رنگ موی ارگانیک یک افسانه است

کارشناسان مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ میگویند رنگ موی ارگانیک یک افسانه است ولی میتوانید یک رنگ موی سالم پیدا کنید و در این مقاله به نحوه تشخیص رنگ موی ارگانیک می پردازیم.

رنگ موی ارگانیک

 واقعیت رنگ موی ارگانیک

برندهای مختلف از کلماتی مانند “طبیعی” و ارگانیک ” برای خیلی از محصولات خود استفاده میکنند ، این در حالی است که خیلی از محصولات تلاش میکنند تا محصولاتی سالم و غیر سمی را به مشتریان ارائه دهند . ولی آیا رنگ موی ارگانیک و طبیعی وجود دارد ؟

 

متاسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که رنگ موی 100 % ارگانیک وجود خارجی ندارد
ناراحت کننده است ولی واقعیت دارد ، شما میتوانید موادی داشته باشید که شامل مشتقات طبیعی باشید ولی این تنها مواد شیمیایی هستند که باعث ایجاد فرایند تغییر رنگ میشوند.

رنگ موی ارگانیک یک افسانه است
تنها رنگ صد درصد طبیعی رنگ گیاهی و حنا است . برای اینکه موهای شما رنگ بگیرد باید مواد شیمیایی داخل رنگ مو وجود داشته باشد. البته این را در نظر بگیرید که نه رنگ گیاهی و حنا پوشش کافی برای موهای سفید را ندارند و برای ایجاد تغییر به زمان زیادی نیاز دارند .

اگر به دنبال نتایج طولانی مدت و رنگ مویی براق هستید باید از ترکیبات غیر ارگانیک شیمیایی استفاده کنید . برخی از رنگ هایی که به صورت مستقیم روی موها از آنها استفاده میشود بیس طبیعی تری دارند و تنها تا پنج و یا هفت بار شامپو کردن دوام می آورند و تنها باعث بهتر دیده شدن رنگ موی طبیعی خودتان میشوند . این رنگ های طبیعی نمیتوانند رنگ موی شما را روشن کنند و تنها میتوانند مقداری رنگ را به موهای شما اضافه کرده و بیشتر برای براق کردن و رنگساژ موها استفاده میشوند .

رنگ موی ارگانیک یک افسانه است

آیا رنگ موها بی خطر هستند ؟
رنگ موها بیخطر هستند حتی اگر 100 % طبیعی نباشند . اکثر رنگ موهایی که اکنون در بازار وجود دارند مورد تایید FDA بوده و در صورت آلرژی زا بودن هشدارهای لازم روی جعبه آنها ذکر شده .

 

گزینه های سالم
اولین قدم برای انتخاب یک رنگ موی سالم این است که بدانید از چه موادی باید دوری کنید . دو تا از مهمترین مواد ناسالم برای رنگ آمونیاک و پی – فنیلندیامین (PPD) هستند . همچنین سولفات بیشتر در رنگ های تیره وجود دارد و به در موارد زیادی باعث ایجاد واکنش شیمایی میشود . به همین دلیل بهتر است قبل از رنگ کردن کامل از تست رنگ استفاده کنید ، مخصوصا اگر مشکلات پوستی مانند درماتیت باشید .
شما باید از سالن زیبایی خود سوال کنید که از چه موادی برای رنگ کردن موی شما استفاده میکنند و از آنها بخواهید از بین برندهایی انتخاب کنند که روی حیوانات آزمایش انجام نمیدهند .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها