مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > لب > رژ لب مناسب انواع پوست شما

رژ لب مناسب انواع پوست شما

5
(1)

رژ لب مناسب انواع پوست های خانم های خوش سلیقه ایرانی و خارجی در بسیار کشورها

رژ لب مناسب برای خیلی از خانم ها سخت است و اغلب انتخاب نادرست باعث می شود که کل آرایش صورت بد به نظر برسد. بعلاوه یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که رنگ رژی که شما در یک محصول مشاهده می کنید اغلب با رنگی که روی لب شما نشان داده می شود خیلی فرق می کند. به همین دلیل هم انتخاب رنگ درست رژ لب به درک درستی از رنگ پوست شما نیاز دارد. در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ  سعی می کنیم طیف رنگی مناسب با رنگ پوستهای مختلف را به شما یاد بدهیم تا بتوایند دفعه بعدی که برای خرید لوازم آرایش به فروشگاه می روید انتخاب درستی داشته و از خریدتان پشیمان نشوید.

رژ لب مناسب پوست های خیلی روشن

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رنگ های روشن بهترین گزینه برای این نوع پوست ها هستند، پوستهایی که تن زرد و یا صورتی خیلی کم رنگ داشته باشند. البته این افراد می توانند از رنگ های قرمز هم استفاده کنند ولی بهتر است رژ قرمزی را بخرند که تن سرد با پایه آبی داشته باشد.

رژلب مناسب پوستهای گندمی

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

از هر رنگی که دوست داشتید استفاده کنید! این خانم ها به خاطر زمینه طلایی رنگی  که در پوستشان است همه رنگ به آنها می آید ، البته به طور خاص بهترین رژ برای آنهای رژی است که رنگی گرم داشته باشد مثل رژ سرخ و یا گلبهی ، حتی رنگ های تیره و جیگری نیز برای این نوع پوستها مناسب هستند.

رژ لب مناسب پوست سبزه و تیره

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رنگ های تند روی پوستهای سبزه زیبا به نظر می رسند ، بهتر است این افراد از رنگ های خیلی روشن دوری کنند. البته زمینه پوستهای تیره نیز میتواند سرد و گرم باشد و همین روی رنگ روشنی که آنها می توانند استفاده کنند تاثیر می گذارد . اگر پوست شما زمینه ای سرد دارد بهتر است از رنگ های روشنی استفاده کنید که زمینه ای سرد داشته باشند در حالی که رنگهای مسی و یا برنز بیشتر مناسب کسانی که زمینه ای گرم تر دارند می باشد .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها