مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی >    چگونه وقتی در خانه قرنطینه هستیم عکاسی کنیم

   چگونه وقتی در خانه قرنطینه هستیم عکاسی کنیم

0
(0)

   چگونه وقتی در خانه قرنطینه هستیم عکاسی کنیم

 

صرف نظر از اینکه در کجا زندگی میکنید به احتمال قوی اکنون مجبور به خانه نشینی و قرنطینه شده اید ، این قضیه به خودی خود میتواند خیلی ناراحت کننده باشد ولی اگر به عکاسی علاقه داشته باشید راه هایی برای استفاده کردن از زمان قرنطینه برایتان وجود دارد .در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که چگونه وقتی در قرنطینه هستید عکاسی کنید.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

نحوه گرفتن یک عکس با سبک پرتره را یاد بگیرید

حتی بدون نور و دوربین حرفه ای هم میتوانید با استفاده از یک دیوار سفید چنین عکسی را بگیرید. شما میتوانید روی خودتان و یا افراد خانواده این کار را تمرین کنید . شاید به نظرتان خیلی ساده باشد ولی باید حسابی با نورهای مختلف تمرین کنید تا بالاخره یک پرتره عالی به دست بیاورید . همینطور میتوانید از لباس و اکسسوری های مختلف استفاده کنید تا یک پرتره دراماتیک داشته باشید .

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

از غذاهای خود عکاسی کنید

به جای اینکه از بیکاری در رژیم غذایی خود زیاده روی کنید میتوانید غذاها را به یک پروژه عکاسی تبدیل کنید . عکاسی از غذا میتوانید قوانین کامپوزیشن و  ترکیب های رنگی را به شما یاد بدهد . شما میتوانید در نور روز و یا با کمک فلش در نور شب از غذاها عکس بگیرید . این کار نه تنها روی توانایی های شما به عنوان یک عکاسی تاثیر میگذارد بلکه دست پختتان را نیز بهتر میکند .

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

 

تمرین عکاسی انتزاعی

اگر عکاسی پرتره و غذا حس خلاقیت شما تحت تاثیر قرار نمیدهد میتوانید به عکاسی انتزاعی بپردازید. این مدل عکاسی دست شما را باز میگذارد ، شما میتوانید روی اشکال ، رنگ ها ، بافت و غیره تمرکز کنید . این مدل عکاسی به شما کمک میکند که دانش خود در مورد عمق میدان را افزایش دهید .

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

کلوز آپ

اگر همیشه دوست داشتید عکس کلوز آپ بگیرید ولی هیچ وقت موفق نشده اید اکنون زمانی مناسب برای عکاسی ماکرو است . درست مانند عکاسی انتزاعی شما میتوانید روی هر سوژه ای که دوست دارید تمرین کنید . میتوانید از گل و گیاهان خانه شروع کنید .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

بازی با آب

حتما عکس های خارق العاده ای که از قطرات آب گرفته میشوند را دیده اید . اگر دوست دارید شما هم چنین کاری را انجام بدهید با یک ظرف را سوراخ کنید و یک منبع مناسب نور و زمینه ای ساده و یکدست داشته باشید . البته این کار به دوربینی با تنظیمات  high speed   نیاز دارد و زمانبندی آن کاری پیچیده است . ولی در نهایت نتیجه کار ارزش تمام زحمات شما را خواهد داشت .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

تمرین عکاسی در نور کم

اگر یک عکاس با تجربه نباشید ، عکس گرفتن در فضای تیره میتواند کار سختی باشد ، ولی میتوانید از زمانیکه در خانه هستید استفاده کرده و با منابع مختلف نور مانند نور طبیعی ، شمع و لامپ تمرین کنید .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

عکاسی از پنجره

مجبور نیستید تنها از داخل خانه عکس بگیرید ، شما میتوانید از پنجره به بیرون نگاه کرده و از بین خیابان ، درخت ها و آسمان سوژه خود را انتخاب کنید . حتی میتوانید از پنجره خود نیز در عکس استفاده کرده تا تاثیر قاب درون یک قاب را ایجاد کنید .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها