مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , , > کارهایی که در زمان قرنطینه خانگی میتوانید انجام دهید

کارهایی که در زمان قرنطینه خانگی میتوانید انجام دهید

0
(0)

کارهایی که در زمان قرنطینه خانگی میتوانید انجام دهید

 

هم اکنون همه ما نگران خود و عزیزانمان هستیم و همه سعی داریم تا با خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی به از بین رفتن بیماری کرونا کمک کنیم . این شیوه زندگی اندکی برای ما عجیب و بیگانه است ولی کارهایی هم هستند که میتوانید با انجام آنها زمانی مفید را در خانه سپری کنید .در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ کارهایی که در زمان قرنطینه خانگی میتوانید انجام دهید را که با آن حس خوبی پیدا کنید به شما خواهیم گفت.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 در خانه ماندن و حس آرامش

شما میتوانید برای خود شمع روشن کرده و یک فنجان قهوه درست کنید .خوشبختانه تلویزیون در اختیار شما هست و میتوانید تمام فیلم ها و سریال هایی که هیچ وقت زمان دیدن آنها را نداشته اید را با خانواده تماشا کنید . البته سعی کنید از فیلم های استرس زا دوری کنید و حتما یک کاسه پاپ کورن برای تماشای فیلم درست کنید . فیلم نگاه کردن یک راه عالی برای فراموش کردن اخبار بد است .

اگر تلویزیون ندارید میتواید از فیلم های آموزشی که در فضای مجازی وجود دارند استفاده کنید و هر چیزی که دوست دارید را یاد بگیرید .

بازی ! بازی های ویدیویی یا مارپله و اسم و فامیل ، هیچ فرقی نمیکند چه بازی دوست دارید شما میتوانید از این زمان برای تفریح و لذت بردن از سرگرمی های دست جمعی با افراد خانواده استفاده کنید .

 

از وقت خود استفاده مفید کنید

اگر دوست ندارید بیکار باشید میتوانید از فرصت به دست آمده استفاده کرده و از کارهای خود جلو بی افتید . شما میتوانید تغییر دکوراسیون بدهید ویا وسایلی که دیگر برایتان جذاب نیستند را ببخشید و خانه را مرتب کنید .

حتی میتوانید به حساب های اینستاگرام و لینکد این خود سر زده و آنها را به روز بکنید و فایل های بیخود را از کامپیوتر و گوشی پاک کنید.

باشگاه رفتن یکی از راه های مناسب برای مقابله با استرس است و در شرایط کنونی شما میتوانید در خانه به ورزش خود ادامه دهید  و یا ورزشی را شروع کنید . شما میتوانید برای اینکار از ویدیوهای آموزشی ورزشی استفاده کنید .همینطور میتوانید از این زمان برای یادگیری زبانی جدید استفاده کنید .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

خلاقیت داشته باشید

کارهایی که همیشه دوست داشتید انجام بدهید ولی وقت نمیشد را اکنون به خاطر بیاورید . شما میتوانید از چیزهایی که در خانه داذبد استفاده کنید و با کمی خلاقیت چیزهای جدید بسازید . خیاطی ، اشپزی و گل کاری کنید و یا حتی گیتار زدن یاد بگیرید.

 

به دیگران کمک کنید

شما میتوانید به همسایه پیر خود کمک کرده و خرید هایش را انجام دهید یا در حد توان خود به کسانیکه در این شرایط اقتصادی دچار مشکل شده اند کمک کنید .

 

قوی کردن ارتباط خود با دوستان و افراد خانواده

 

مشغله های زندگی امروزه کمتر به ما فرصت این را میدهند که با دوستان و فامیل خود حرف بزنیم ، شما میتوانید از زمان اضافه خود استفاده کرده و  در این قرنطینه خانگی تلفنی از حال آنها خبر بگیرید. برای اینکار میتوانید از ابزار دیجیتال نیز کمک گرفته و به جای تلفن کردن خالی به صورت تصویری با آنها در ارتباط باشید .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

اکنون وقت آن رسیده تا کتاب های مورد علاقه خود را تمام کنید

موسیقی جدید گوش کنید

به حیوان خانگی خود توجه کرده و با او بازی کنید

گاهی دم پنجره و یا داخل حیاط بروید تا هوای تازه و آفتاب به شما بخورد تا کمی ویتامین دی هم جذب بکنید

اگر امکان دارد گاهی اوقات از تکنولوژی دور شده و به درخت ها و طبیعت نگاه کنید

فراموش نکنید این زمان سخت نیز مانند همه چیزهای دیگر تغییر خواهد کرد و در این زمان سعی کنید مهربانی کنید و لبخند بزنید .

 

https://www.tahoedailytribune.com/news/quarantining-making-the-best-of-it/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories