مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > 6 توصیه برای جلوگیری از محو شدن رنگ موهای تان.

6 توصیه برای جلوگیری از محو شدن رنگ موهای تان.

3
(2)

6 توصیه برای جلوگیری از محو شدن رنگ موهای تان.

اگر زمان و هزینه بسیاری برای رنگ مو های تان صرف کرده اید، احتمالا می خواهید تا این رنگ زیبا برای مدت زمان طولانی تر روی موهای تان باقی بماند. در هر صورت فرقی ندارد که چقدر رنگ موهای تان برجسته باشد، بدون مراقبت از مو و نگهداری از آن، سایه رنگ زیبای شما به زودی از موهای تان شسته می شود و از بین می رود. برای این که جلوی محو شدن رنگ مو های خود را بگیرید، مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توصیه هایی را در زمینه حل مشکلات رنگ مو به شما ارائه می دهد.

مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ

 

توصیه اول: از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص موهای رنگ شده فرمول بندی شده اند. تمامی شامپوها و کاندیشنرها به طور مساوی و یکسان ساخته نشده اند. اگر موهای خود را رنگ می کنید، بسیار اهمیت دارد تا به دنبال انواعی از این محصولات باشید که مخصوص موهای رنگ شده می باشند. محصولات بدون سولفات را انتخاب کنید که عامل اصلی محو کردن رنگ موهای تان به شمار می روند. هم چنین برای افزایش درخشش به رنگ موهای تان، بهتر است از کاندیشنرهای مخصوص موهای رنگ شده نیز استفاده کنید.

 

 

توصیه دوم: موهای تان را خنک نگاه دارید.

دوش گرفتن و حمام کردن با آب داغ ممکن است احساسات آرامش بخشی را به همراه داشته باشد، اما می تواند برای موهای تان مضر باشد، مثلا باعث خشک شدن و کدر شدن رنگ آن ها می شود. همه افراد می توانند با دمای پایین آب، حمام بگیرند و مزیت هایی را برای پوست بدن و موی خود کسب کنند، اما این امر به ویژه برای افرادی که موهای رنگ شده ای دارند، اهمیت دارد. از این رو موهای خود را با آب ولرم بشویید. به این ترتیب رنگ موهای تان مدت زمان بیشتری باقی خواهد ماند.

 

 

توصیه سوم: مدت زمانی را برای استفاده از ماسک مو اختصاص دهید.

از شامپو و کاندیشنر مناسب در روتین مراقبت از موی خود استفاده کنید که قدم بزرگی محسوب می شود، اما زمانی که بحث مراقبت و جلوگیری از محو شدن رنگ مو می شود، این ها کافی نمی باشند. برای افزایش میزان مراقبت از موها تا نیازهای محافظتی رنگ موها تامین شود، از ماسک موها استفاده نمایید. ماسک موها بلافاصله به تار موها نفوذ می کنند و به تغذیه تار موهای تان می پردازند.

 

توصیه چهارم: اجازه دهید موهای تان در هوای آزاد خشک شود.

از جایی که گرما می تواند باعث محو شدن رنگ موهای شما شود، سعی کنید موهای تان را رها کنید تا در هوای آزاد خشک شود به این ترتیب زمان بعدی رنگ کردن موهای خود را به تعویق می اندازید. برای حالت دادن به موهای تان بدون استفاده از سشوار نیز بهتر است از اسپری های ویو کننده یا موج دار کردن مو استفاده کنید که با اندکی اسپری آن روی موها می توانید به سبک زیبای از موهای خود دست یابید. بله موهایی با موج های ساحلی و به زیبایی دریا و اقیانوس.

اگر موهای لخت و صافی دارید، ابتدا این اسپری را به موهای خود بزنید و سپس موهای تان را ببافید. زمانی که موهای تان خشک شد، می توانید بافت را باز کنید و از موج های زیبا روی موهای تان لذت ببرید.

 

توصیه پنجم: همیشه از یک محافظ گرمایی برای موهای خود استفاده نمایید.

در روزهایی که شما نمی توانید جلوی خود را بگیرید تا از ابزارهای حرارتی برای موهای تان استفاده نکنید، تنها از یک محصول محافظ از موها در برابر گرما به کار ببرید و سپس موهای تان را حالت دهید.

هم چنین سعی کنید تا از درجه پایین این ابزارهای حرارت برای حالت دهی به موهای تان استفاده نمایید.

رنگ مو

 

توصیه ششم: آماده تمدید کردن رنگ موهای خود باشید.

به هر حال زمانی می رسد که باید دوباره موهای تان را رنگ کنید. سعی کنید از رنگ هایی با کیفیتی استفاده کنید که خیلی به موهای تان آسیب نمی زنند.

 

اگر موهای تان شروع به محو شدن کردند، چه باید بکنید.

اگر رنگ موهای تان شروع به محو شدند کردند، توصیه ها و ترفندهایی وجود دارد تا قبل از این که دوباره به آرایشگاه بروید، رنگ موهای تان را احیا کنید و جانی دوباره به آن ها ببخشید.

 

توصیه اول: ریشه موهای تان را مجددا رنگ کنید.

یکی از اولین چیزهایی که ممکن است درباره محو شدن رنگ موهای تان متوجه شده باشید این است که ریشه موهای تان بسیار در معرض توجه قرار دارد. برای پوشاندن ریشه موهای تان، یک اسپری یا خودکار دستی مخصوص رنگ کردن ریشه ها را همراه خود داشته باشید که در انواع سایه رنگ های مختلفی وجود دارد. به وسیله آن ها می توانید به سادگی پوشش دهی مناسبی را برای ریشه موهای تان مهیا کنید.

 

 

توصیه دوم: از رنگ موهای موقت استفاده کنید.

مدت زمان بسیاری در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها منتظر می مانید و از این که در خانه موهای تان را رنگ کنید، می ترسید؟ از یک رنگ موی موقت استفاده کنید که با یک بار شستن توسط شامپو از بین می رود. هیچ صدمه ای به موهای تان وارد نمی شود و هیچ مهارتی نیاز ندارد، بلکه یک راه ساده برای احیا کردن رنگ موهای تان می باشد، بدون این که ترس از این داشته باشید که موهایی به رنگ نامناسبی را به دست خواهید آورد.

محو شدن

 

توصیه سوم: رنگ موهای تان را احیا کنید.

بسته به رنگ موهای تان، روش هایی وجود دارد که می توانید به روتین مراقبتی خود بی افزایید تا رنگ موهای تان را ارتقاء دهید. اگر موهای بلوندی دارید، روش های احیا کننده موهای بلوند را می توانید از برندهای مختلفی امتحان کنید. ماسک شاداب کننده و ارتقاء دهنده رنگ مو بلافاصله رنگ برنجی موها را خنثی می کند، این در حالی است که به شدت موهای تان را تغذیه می نماید تا رنگ بلوند زیبایی داشته باشید.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

نظرات (1)

 1. آتوسا

  همه ی مطالب رو خوندم مطالب خیلی پیش افتاده و کلا چرت و پرت بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها