مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ناخن های فرنچ رنگین کمانی

ناخن های فرنچ رنگین کمانی

0
(0)

ناخن های فرنچ رنگین کمانی ، ترند جدید طراحی ناخن

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در مورد ناخن های فرنچ رنگین کمانی که ترند جدید طراحی ناخن می باشد صحبت خواهیم کرد .

هیچ فصلی از سال به اندازه تابستان، بهترین زمان برای استفاده از تکنیک های رنگین کمانی در روتین زیبایی تان نیست . در این فصل است که می توانید ایده های خلاقانه مختلفی را امتحان کنید . و حالا می خواهیم در این مقاله ترند جدیدی را معرفی کنیم که از آسمان الهام می گیرد- طراحی ناخن رنگین کمانی در اشکال مختلف و حیرت انگیزی در دسترس می باشند .

ناخن های فرنچ رنگین کمانی

حالا اگر از هر رنگ آن برای هر یک از ناخن ها به کار ببرید یا الگوی چند رنگی را برای تمامی ناخن ها در نظر بگیرید، فرقی ندارد . یکی از ایده های مانیکور تابستانه و مورد علاقه ما به نوک ناخن های رنگین کمانی باز می گردد .

می توانید مثال های بسیاری از این دست را در اینستاگرام مشاهده کنید. برخی افراد برای این ترند، از خطوط صاف و مستقیم روی مانیکور ناخن ها به کار می برند، برخی دیگر ترجیح می دهند از اشکال مورب استفاده کنند ، این در حالی است که عده ای دیگر از اشکال انتزاعی به کار می برند که شبیه به بال های پروانه است. و در حالی که این سبک طراحی ناخن بیشتر یک پایه شفاف یا بژ دارد . اما یک شباهتی بین همه آن ها به چشم می آید :

ما را به یاد رنگ های رنگین کمان و یا پارچه های رنگین کمانی می اندازد .

ناخن های فرنچ رنگین کمانی

در این جا به یکی از نمونه کارهای Kate Masters که ناخن کار حرفه ای می باشد و با پیج nail thoughts@ شناخته شده است ، نگاهی می اندازیم . در این تصویر ناخن های براق و شاینی را مشاهده می کنیم . که در واقع رنگ های شاداب و با طراوتی را در بر دارد که در اشکال متنوعی در نوک ناخن ها پیچ و تاب خورده اند .

 

می توانید دیگر انواع مانیکورهای مشابه ای که از این سبک الهام گرفته اند را در پیج های دیگر اینستاگرام مشاهده کنید :

ناخن های فرنچ رنگین کمانی

از جایی که چند هفته از ورود این ترند به دنیای ناخن ها گذشته است ، حالا شما می توانید از روش های متنوعی استفاده کنید تا این ترند را امتحان نمایید . هم چنین Masters یک ویدیو از پروسه طراحی ناخن با این ترند را نیز در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است . برای این کار، شما نیاز به رنگ های متعدد و یک براش طراحی ناخن با کیفیت دارید .

 

آدرس ویدئو اینستاگرام :

https://www.instagram.com/p/BysZ6uyHDDV/?utm_source=ig_embed

ناخن های فرنچ رنگین کمانی

“هر یک از رنگ های رنگین کمان را به صورت افقی روی هم به کار ببرید و سپس براش طراحی ناخن را بر دارید و به صورت عمودی روی رنگ ها بکشید. مطمئن باشید که براش شما برای هر حرکتی که می خواهید روی ناخن انجام دهید، خیس می باشد ، به این ترتیب براش خیلی از رنگ ها را به خود جذب نمی کند و طراحی را بر هم نمی ریزد . شما هم چنین باید در این پروسه سریع عمل کنید ، از این رو برای جلوگیری از اشتباه بهتر است هر بار فقط روی یک ناخن تمرکز داشته باشید .

 

ناخن های فرنچ رنگین کمانیناخن های فرنچ رنگین کمانیناخن های فرنچ رنگین کمانی

 

منبع مقاله :

https://www.allure.com/story/rainbow-tie-dye-french-tips-pride-manicure-nail-art#intcid=recommendations_allure-bottom-recirc_a0638be8-9220-45eb-a385-4e0abd189137_similar2-3-mab

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها