مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > 5 مدل موی تابستانه برای موی کوتاه فرفری را بشناسید

5 مدل موی تابستانه برای موی کوتاه فرفری را بشناسید

0
(0)

 5 مدل موی تابستانه برای موی کوتاه فرفری را بشناسید

 تابستان فصل موهای کوتاه است ! و اگر موهای شما فرفری هم باشد میتوانید دو برابر موهای معمولی آن را زیبا مدل دهید . اگر مدل موهای شما باب است و یا قصد دارید به این شکل آن را کوتاه کنید با مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ همراه باشید و این سبک ها جذاب تابستانه را برای موی فر خود یاد بگیرید .

 

مدل گوجه بالای سر نیمه

هر موی فر کوتاه شلوغ و شیک می باشد. شما میتوانید موهایتان را به دو قسمت جلو و عقب تقسیم کنید و قسمت جلو را در بالای سر گوجه کنید . البته میتوانید چتری های خود را آزاد بگذارید .

موی فر

دم اسبی تابستانه

وقتی در مورد مدل های موی تابستانه صحبت میکنیم نباید مدلی که یک روسری رنگی زیبا نیاز دارد را فراموش کنیم . برای این کار موهایتان را دم اسبی کرده و با یک روسری ابریشمی آن را ببندید تا روی صورتتان نریزدو شیک و زیبا دیده شود.

 

مدل دو تا گوجه

وقتی هوا خیلی گرم است و دوست ندارید خیلی به موهایتان مدل دهید میتوانید موهایتان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و هر طرف را بالا برده و گوجه کنید . این کار موهای وز موهای شما را میگیرد و به مهار کردن آنها کمک میکند.

موی فر

بافت بغل مو

بافت بغل مو در موی فر هم به زیبایی موهای صاف خودش را نشان میدهد. همینطور فر ها یک حالت غیر رسمی و شیک ایجاد میکنند. برای اینکار موها را از بغل جدا کرده و از قسمت ضخیم تر شروع کنید به بافتن موها .

 

بافت بکسرها

در حالیکه موهای کوتاه وقتی به دو طرف بافته میشوند کمی بی حال به نظر میرسند اگر موهای شما فرفری باشد میتوانید به راحتی این مدل را امتحان کنید. برای این کار موها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و به صورت موازی به سمت پشت موها رو روی سر ببافید .

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها