مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > موهای ارغوانی

موهای ارغوانی

0
(0)

چگونه موهای ارغوانی رنگی داشته باشید

 

موهای ارغوانی، رنگ موهای شبیه به جواهرات، این روزها بیش از گذشته دیده می شود. این در حالی است که رنگ موی های زمرد سبز و یاقوت ارغوانی بسیار با شکوه به نظر می رسند. به این ترتیب نمی توانیم جلوی خودمان را بگیریم تا درباره این رنگ موهای زیبا صحبت نکنیم. بارها اتفاق افتاده است که رنگ موی ارغوانی به یکی از ترندهای رنگ مو محبوب تبدیل شده است.

ارغوانی یک رنگ توتی غنی است که می تواند مناسب با تمامی تناژ های پوستی باشد.این امر به این معنا است که اگر به دنبال تغییر رنگ موهای تان هستید. این رنگ مو می تواند گزینه مناسبی باشد.

قبل از این که به آرایشگاه بروید و یا خودتان در منزل موهای تان را ارغوانی رنگ کنید.این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ را بخوانید تا هر چیزی که نیاز است درباره این رنگ موهای ارغوانی  بدانید را یاد بگیرید.

 

موهای ارغوانی

موهای ارغوانی

قبل از ارغوانی کردن موهای تان باید چه چیزهایی را بدانید؟

موهای ارغوانی مانند رنگ موهایی که از جواهرات قیمتی الهام گرفته اند، زمانی که روی پایه رنگ مو روشن به کار رود، به بهتری شکل دیده می شود. زمانی که این رنگ مو را روی موهای روشن یا بلوند خود به کار می برید، رنگ ارغوانی شاداب تر و جذاب تر دیده می شود.

اگر موهای تیره ای دارید ابتدا باید موهای تان را دکلره کنید، به گونه ای که این رنگ ارغوانی صورتی پررنگ به خوبی روی تارهای موی شما دیده شود.

به این دلیل است که ایده خوبی به نظر می رسد که نزد یک متخصص رنگ مو بروید زیرا همه ما از خطرات دکلره کردن آگاهی داریم.

آن ها سعی می کنند این کار را با کمترین آسیب به موها انجام دهند. البته باز هم شما می توانید موهای تان را در منزل به رنگ ارغوانی نیز در بیاورید.

 

 

چگونه در منزل موهای خود را ارغوانی رنگ کنید.

همان طور که در بالا بیان کردیم، شما می توانید این رنگ برجسته و بولد را در خانه نیز امتحان کنید، تنها باید رنگ موی ارغوانی مخصوص استفاده در خانه را تهیه کنید. یکی از روش هایی که در ادامه بیان می کنیم را انتخاب کنید تا این رنگ موی صورتی پررنگ را امتحان کنید.

اگر می خواهید به طور موقت رنگ موی ارغوانی داشته باشید، از یک اسپری رنگ موی یک روزه به رنگ صورتی گرم یا رنگ موی موقت به رنگ تمشکی استفاده کنید.

هر دو برای تمامی رنگ موها و انواع موها طراحی شده است و نیازی به دکلره ندارد. این رنگ مو تا زمانی که موها را با شامپو بشویید ماندگاری دارد.

اگر رنگ موی نیمه دائمی می خواهید، از رنگ موهای نیمه دائمی به رنگ صورتی گرم استفاده کنید. این رنگ موی ارغوانی حدوداً تا 15 بار شستشو با شامپو ماندگاری دارد.

اگر رنگ موی ارغوانی دائمی می خواهید، که توانید با رنگ موهای موجود در بازار، موهای خود را با این رنگ زیبا کنید.

 

 

چگونه از موهای ارغوانی رنگ خود مراقبت نمایید.

آیا به تازگی موهای تان را ارغوانی کرده اید؟ حالا زمان این است که تغییراتی را در روتین مراقبت از موی خود به وجود آورید تا از موهای رنگ شده تان به صورت ویژه محافظت نمایید. توصیه های مراقبت از مو ما را برا ی موهای ارغوانی رنگ دنبال کنید:

 

توصیه 1: روتین مراقبت از موی خود را تغییر دهید.

در حمام جایی برای محصولات مراقبت از موی جدید خود مشخص کنید که شامل یک شامپو، کاندیشنر و ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده می باشد.

 

 

توصیه 2: دمای آبی که برای شستشوی موهای تان به کار می برید را کاهش دهید.

آب بسیار داغ می تواند چربی های اضافه موهای تان را از بین ببرد که همین امر موجب می گردد موهای شما خشک شده و کدر نمایان شود، در عوض شستشوی با آب ولرم بسیار توصیه می شود.

 

توصیه سوم: استفاده از اسپری محافظ حرارتی را فراموش نکنید.

موهای ارغوانی خود را می خواهید با یک سشوار بی نظیر و جذاب نشان دهید؟ ابتدا مطمئن شوید که از اسپری محافظتی به کار می برید. هم چنین به دمای سشوار، اتو موی صاف کننده مو، اتو موی فر کننده مو نیز دقت داشته باشید.

سعی کنید همیشه از پایین ترین دمای ممکن استفاده کنید تا آسیب به موهای تان را به حداقل برسانید.

 

 

توصیه 4: از بافت طبیعی موهای تان لذت ببرید.

موهای ارغوانی با موج ها و فرهای زیبا به شدت جذاب و با شکوه دیده می شود. از این رو ابزارهای حرارتی را هر از چند گاهی کنار بگذارید و از بافت طبیعی موهای خود لذت ببرید. هم چنین می توانید موج های ساحلی را روی موهای تان ایجاد کنید.

برای این کار موهای خود را با حوله خشک کنید . از این اسپری موج دار کننده مو روی موهای خود به کار ببرید. سپس موها تان ببافید و اجازه دهید در مجاورت هوا خشک شود.

از بافت یک تایی استفاده کنید تا موج های بزرگی روی موهای تان ایجاد گردد .یا موهای تان را با بافت چندتایی ببافید تا موج های کوچک و زیبایی نمایان شود. زمانی که موهای تان به طور کامل خشک شد، بافت ها را باز کنید. حالا از حالت و بافت زیبای موهای خود لذت ببرید.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/hair-color-tutorials/how-to-get-magenta-hair.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها