مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

4
(4)

چگونه کرم پودر را بزنیم که تمام روز ماندگار بماند

در این مقاله از مجله اینترنتی ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که  چگونه ماندگاری کرم پودر در طول روز را حفظ کنید . برای دریافتن به این پاسخ با ما همراه باشید .

چه شما بخواهید یک کبودی، یک زخم و یا علامتی را روی پوست خود بپوشانید و یا رنگ صورت تان را یکدست کنید ، فرقی ندارد . استفاده از کرم پودر برای صورت می تواند یک راه عالی برای انجام این کار باشد .  و اگرچه قوانین استفاده از کرم پودر مانند همیشه یکسان است . اما مواردی وجود دارد که باید قبل از استفاده از این محصول آرایشی برای پوست تان بدانید . مانند این که از چه رنگی نباید استفاده کنید ، چه مدت زمانی می توانید آن را روی پوست خود نگاه دارید و غیره .

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

اول از هر چیزی، دریابید که نیاز دارید تا چه قسمتی از پوست خود را پوشش دهید

می خواهید علامت و زخمی را بپوشانید ، می خواهید تاتوی تان را پوشش دهید و یا آفتاب سوختگی تان را ناپدید سازید و غیره. این امر به شما کمک می کند تا بهترین تکنیک را بیابید و به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که چه نوع کرم پودری را نیاز دارید . اگر هم می خواهید کرم پودر نقش پوشش دهی داشته باشد و هم رنگ صورت تان را یک دست کند، باید از کرم پودرهایی استفاده کنید که این خاصیت ها را دارند .

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

برای مثال لکه های تیره و علامت تولد نیاز به یک کرم پودر با تناژ هلویی دارد که کمک می کند تا تمام بخش های پوست یکدست باشند . هم چنین ایده خوبی است که کرم پودری را استفاده کنید که مخصوصا بدن طراحی شده است ، مانند DERMABLEND LEG AND BODY MAKEUP، که دارای پیگمنت های بسیار غنی بوده و حالت یکدستی را ایجاد می نماید .

 

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

 

آماده سازی پوست یکی از مهم ترین قدم ها در این زمینه محسوب می شود .

پوست هر ناحیه از بدن خود را که می خواهید کرم پودر استفاده کنید ، شستشو دهید و تمیز کنید و به این ترتیب باعث می شود تا پوست آماده این کار شود . این امر هم چنین باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست شده و هر مواد و محصولی که رو پوست مانده است را پاک می نماید . در مرحله بعدی باید از مرطوب کننده و پرایمر به کار ببرید که به چسبیدن میکاپ به آن قسمت از پوست کمک می کند و تا زمانی که خودتان نخواهید پاک شوند، از بین نمی روند .

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

انتخاب رنگ، کلیدی اصلی ماجرا است .

زمانی که می خواهید رنگ کرم پودر بدن تان را انتخاب کنید، بلافاصله همان رنگی که برای صورت تان به کار می برید را انتخاب نکنید ، سعی کنید تا پوست ناحیه نزدیک به جایی که می خواهید با کرم پودر پوشش دهید را مد نظر داشته باشید . اگر می خواهید تا بخش عمده ای از پوست خود را پوشش دهید، پیشنهاد می شود پاها، بازوها، گردن و پشت خود را با هم دیگر مطابقت دهید . برای یافتن بهترین رنگ، سایه های مختلفی را در تناژ سرد و گرم در محل نزدیک به جایی که می خواهید برای آن کرم پودر به کار ببرید ، امتحان کنید و از میان آن ها بهترین تن رنگی مطابق با پوست تان را بیابید . اگر نمی توانید انتخاب کنید، می توانید از نظریه و ایده متخصص مربوطه در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی کمک بگیرید .

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

با براش، کرم پودر را پخش کنید .

اگر چه شما ممکن است یک نوع شیوه محو کردن کرم پودر را بدانید، اما پیشنهاد می شود تا اسفنج های آرایشی را زمانی که می خواهید کرم پودر را برای بدن تان به کار ببرید، کنار بگذارید . توصیه می شود از دستان خود و یا یک براش بزرگ مویی به جای اسفنج ها به کار ببرید . زمانی که یک بار کرم پودر برای بدن تان استفاده کردید، بسیار ضروری و واجب است تا با پودر فیکس کننده آن را سر جای خود ثابت نگاه دارید تا از جای خود تکان نخورد .

ماندگاری کرم پودر در طول روز

ماندگاری کرم پودر در طول روز

هر کاری که می کنید، فرقی ندارد، از این که از رنگ سفید کرم پودر استفاده کنید به شدت بپرهیزید .

فرقی ندارد که از چه نوع کرم پودری استفاده می کنید، فقط هیچ گاه از رنگ سفید آن به کار نبرید . با وجود استفاده از پرایمر و اسپری های فیکس کننده، باز هم میکاپ میکاپ است و ممکن است در طول روز بر هم بریزد، حالا تصویر کنید که برهم ریختن رنگ سفید فاجعه است یا رنگی که مطابق با پوست شما می باشد ؟

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 4

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها