مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

0
(0)

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

در این مقاله از مجله اینترنتی ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی چیست و چگونه از آن استفاده کنیم .

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

 

پودر فیکس همان پودر پایانی در میکاپ به شمار نمی رود . در حالی که پودر فیکس اساسا برای ترمیم کرم پودر و زیر سازی پوست و از بین بردن روغن اضافه روی پوست تان استفاده می شود، پودر پایانی برای پنهان کردن نواقصات آرایش در مرحله پایانی به کار می رود .

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

شما می توانید از آن برای پوشاندن چروک ها و لکه های روی پوست خود استفاده کنید . از این رو مطمئن شوید که این دو محصول را با هم اشتباه نمی گیرید، زیرا بسیار متفاوت می باشند .

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی  هم چنین، یک اسپری فیکس نسبت به یک اسپری پایانی متفاوت است. حتی اگر آن ها یک هدف نهایی نیز داشته باشند . باز هم تفاوت هایی میان آن ها وجود دارد . هدف هر دو نگه داری آرایش به همان ترتیبی که از ابتدا بوده است، می باشد، اما در هر صورت آن ها این هدف را به شیوه های مختلفی انجام می دهند . یک اسپری فیکس دارای رطوبت کمتری نسبت به اسپری پایانی می باشد و پوست شما بعد از استفاده از آن کمتر روغنی و براق به نظر می رسد .

آیا نیاز دارید تا هم از پودر فیکس و هم از اسپری فیکس به صورت همزمان استفاده کنید ؟

زمانی که بحث پودر و اسپری فیکس می شود ، بحث های مربوطه ادامه می یابد و خبر خوش این است که شما ممکن نیست نیاز داشته باشید که میان این دو، یکی را انتخاب کنید . برخی از کارشناسان در زمینه میکاپ و زیبایی پیشنهاد می کنند که شما می توانید از هر دوی این محصولات استفاده کنید تا یک میکاپ حرفه ای را داشته باشید .

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

می توانید پودر فیکس خود را بعد از کرم پودر و زیرسازی پوست تان استفاده کنید . و با یک اسپری فیکس ماندگاری آن را افزایش دهید . اما مطمئن شوید که پوست خود را با محصولات آرایشی بسیار، سنگین نمی کنید . هم چنین محصولاتی را انتخاب کنید که اجازه می دهند تا پوست شما در زمان هایی که میکاپ دارد نیز نفس بکشد . اگر می خواهید یک پوست سالم داشته باشید و این امر را برای مدت ها حفظ کنید . و از عوارض جانبی به دور بمانید ، باید این امر مهم را همیشه به یاد داشته باشید .

فرق میان پودر فیکس و پودر پایانی

در هر صورت، شما ضرورتا نیاز ندارید که از اسپری و پودر فیکس برای میکاپ روزانه خود استفاده کنید .

شما می توانید از این محصولات در مهمانی ها و مجالس خاص استفاده کنید . که نیاز دارید میکاپ شما برای مدت زمان طولانی تر باقی بماند . هم پودر و هم اسپری فیکس باعث می شوند تا میکاپ شما بی عیب و نقص باشد .

حتی اگر در معرض باد و رطوبت بسیاری قرار بگیرید . آن ها می توانند میکاپ تان را در برابر خدشه دار شدن، محو شدن و لکه دار شدن محافظت نمایند .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها