مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > رنگ موی نماد پاییز

رنگ موی نماد پاییز

0
(0)

این رنگ موی پاییزه تماما ما را به یاد تغییر رنگ برگ درختان می اندازد

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما در مورد رنگ موی نماد پاییز خواهیم گفت .
هیچ محدودیت در الهام گرفتن از فصل پاییز برای این که رنگ موهای مان را تغییر بدهیم وجود ندارد. شرابی، کدویی صورتی، دارچینی و غیره، ما همه این رنگ موها را در فصل پاییز شاهد بوده ایم. همیشه فکر می کردیم که به نحو احسنت از رنگ های پاییزه برای رنگ موی خود الهام گرفته ایم تا این که با این ترند رنگ موی جدید برای فصل پاییز آشنا شدیم :تغییر رنگ برگ های درختان.

رنگ موی نماد پاییز

رنگ موی نماد پاییز

در ابتدای این ماه بود که تصاویری از یک سبک بی نظیر رنگ مو را در فضا مجازی مشاهده کردیم :

ترکیبی از رنگ هایی که شبیه به رنگ برگ های درختان در فصل پاییز می باشد . قرمز شاد، نارنجی زنگ زده، زرد طلایی و حتی مقدار اندکی سبز که همگی در کنار هم از بالا تا پایین موها را در بر گرفته و مانند درختان در فصل پاییز به نظر می رسند . در این جا از یک آرایشگر حرفه ای خواستیم تا چگونگی این سبک رنگ مو جدید را به ما توضیح دهند .

“یکی از مشتریانم یک تصویری از برگ های پاییزی روی زمین را برای من فرستاد و از من خواست برای رنگ موی او از این عکس الهام بگیرم . در واقع چالش بسیار جالبی بود .

تمام پروسه رنگ کردن بیش از چهار ساعت به طول انجامید . پایه طبیعی موهای این مشتری ما 6 بود و حدود 50 درصد موهای خاکستری داشت .

من ابتدا موهای او را تماما دکلره کردم تا به یک پایه زرد بی رنگ و تقریبا سفید برسم . سپس موهای او را به شکل مثلثی تقسیم بندی نمودم و سپس برای هر دسته از مو، دو یا سه رنگ به صورت محو به کار بردم .

رنگ موی نماد پاییز

رنگ موی نماد پاییز

تمامی رنگ هایی که استفاده شد، رنگ موهای نیمه دائمی بودند . من از نارنجی غروب خورشید، زرد کیهانی و سبز فانتوم نیز استفاده کردم .

ما می خواستیم نمایی از پاییز را روی موها به وجود آوریم و جلوه ای از تغییر رنگ برگ درختان را در این فصل در معرض نمایش بگذاریم . از این رو اشکالی نداشت که لا به لای موها از رنگ سبز نیز استفاده کنیم . چه باور کنید یا خیر، رنگ بنفش در برخی بخش ها موجب عمق بخشیدن به رنگ موها می شود .رنگ موی نماد پاییز

نتیجه :

نتیجه باشکوه این رنگ مو باعث شد تا هیجان انگیز ترین روز های فصل پاییز را از عمق جان خود احساس کنیم . در نهایت شاهد رنگ موی ساخته شده از رنگ های زیبای موجود در طبیعت بودیم . که واقعا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نمود .

منبع مقاله :

https://www.allure.com/story/fall-foliage-hair-color-changing-leaves

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها