مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > بهترین روش سشوار زدن مو

بهترین روش سشوار زدن مو

0
(0)

چگونه بدون صدمه زدن به مو آن را سشوار بکشیم؟

برای اینکه بتوانید یدون آسیب رساندن به موهایتان آن ها را سشوار کنید باید به نکاتی توجه داشته باشید ،در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما بهترین روش سشوار زدن مو را به شما معرفی می کنیم،با ما همراه باشید.

برای سشوار کشیدن مو چیزهایی که نیاز دارید:

بهترین روش سشوار زدن

بهترین روش سشوار زدن مو

 • سشوار مناسب

یکی از نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که سشوارهای بسیار قوی و به‌اصطلاح سالنی مناسب استفاده خانگی نیستند و گرما و شدت زیاد باد آن‌ها به موهایتان صدمه می‌زند. از سوی دیگر اگر سشوار شما به‌اندازه کافی قوی نباشد موهایتان وز می‌کند و به‌خوبی خشک نمی‌شود.

بهترین روش سشوار زدن مو

بهترین روش سشوار زدن مو

 

 • یک برس گرد باکیفیت

یک برس گرد به شما کمک می‌کند تا از ریشه تا نوک مویتان را به‌راحتی سشوار بکشید. در صورت نیاز آن را بچرخانید و در قسمتی که بیشتر نیاز به سشوار دارد آن را نگه‌دارید؛ این تکنیک از پف کردن موهایتان جلوگیری می‌کند.

 • کلیپس‌های قوی

تنها چیزی که باید دربارت کلیپس‌های مو بدانید این است که هرچقدر موهایتان حجیم‌تر و بلندتر باشد به کلیپس‌های بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد.

بهترین روش سشوار زدن

بهترین روش سشوار زدن مو

به نکات زیر دقت کنید تا راحت تر سشوار بکشید

 • موهایتان را با حوله خشک نکنید! حوله باعث وز شدن موهایتان می‌شود.
 • قبل از براشینگ، موهای شما باید تمیز باشد مخصوصاً در فصل تابستان که به علت گرما موهای شما به‌راحتی چرب می‌شود. قبل از براشینگ کمی موهایتان را خشک کنید.
 • موهایتان را به سه یا چهار قسمت مساوی تقسیم کنید، هر قسمت را طوری ببندید که باز نشود و در هنگام براشنیگ قسمت‌ها با هم مخلوط نشوند. همیشه اولین قسمتی که در دست دارید را به‌خوبی خشک کنید سپس به سراغ قسمت بعدی بروید. در غیر این صورت نم باقی‌مانده در موهایتان به‌سرعت باعث وز شدن آن‌ها می‌شود.
 • در انتخاب قسمت‌ها دقت کنید. پهنای مویی که برمی‌دارید نباید بیشتر از درازی برس مویتان باشد همچنین حجمی از موهایتان را بردارید که بتوانید به‌راحتی خشک کنید.

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها