مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری

0
(0)

اولین موهای خاکستری خود را مشاهده کردید؟ ما در این جا کمک تان می کنیم.

برخی چیزها در زندگی اجتناب ناپذیر می باشند، از این رو با ما اعتماد به نفس بالا می گوییم که یک روزی ممکن است اولین موهای خاکستری خود را مشاهده کنید.

البته ممکن است از قبل لا به لای موهای تان وجود داشته باشند، اما تا به حال متوجه نشده باشید. فهمیدن این که موهای شما کم کم به سمت خاکستری شدن می رود، واقعا احساسات مختلفی را بر می انگیزد. موهای خاکستری یکی از نشانه های آشکار افزایش سن می باشد. اما گاهی اوقات موهای خاکستری که خیلی زود در می آیند به ژنتیک و سبک زندگی تان مربوط می شود.

برای بیشتر خانم ها، همیشه هدف اصلی این است که تا جایی که امکان دارد جوان به نظر برسند، این در حالی است که برخی ممکن است درباره چیزی که برای هر کسی اتفاق می افتد، با خود بجنگند. اساسا، خاکستری شدن موها می تواند یک موضوع سخت و چالش برانگیز باشد، مخصوصا زمانی که برای شما تازگی دارد. استرس نداشته باشید، ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم.

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت زمانی که اولین بار با موهای خاکستری رو به رو شدید، چه کاری انجام دهید.در ادامه با ما همراه باشید.

 

اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری

چگونه موهای خاکستری خود را جزوی از رنگ موی خود قبول کنید.

اولین موهای خاکستری موها چیزی است که در سراسر جهان روی می دهد و همگی ما با آن رو به رو می شویم، بسیار بهتر است از آن ها متنفر نباشید. در عوض یاد بگیرید چگونه آن ها را جزوی از موهای تان قبول کنید.

همان طور که خانم ها یاد می گیرند چگونه به پوستی که دارند عشق بورزند و به خیال راحت آکنه های شان را نشان دهند و سلولیت های پوست خود را مخفی نکنند، باید درباره خاکستری شدن موهای شان نیز صادق باشند.

 

اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری

 

با این روش پذیرفتن نواقص خود (که هر کسی نواقصی دارد) شاید تا حد زیادی درگیری درونی خانم ها که به محض ظاهر شدن موهای خاکستری با آن مواجه می باشند، کاهش یابد.

در حالی که هم اکنون بسیاری از خانم ها درباره خاکستری شدن موهای خود با دید باز و فکر روشن رفتار می کنند و آن را می پذیرند (مخصوصا این که یک رنگ موی محبوب به شمار می رود).

اما به نظر می رسد که مخفی کردن موهای خاکستری یک کار شرم آور تلقی می شود. اما حقیقت این است که وقتی موهای خاکستری خود را قبول کنید، می توانید هر کاری دوست داشتید با آن ها انجام دهید.

از جایی که نمی توانید این احساس را در خود بشکنید که به تازگی موهای خاکستری را در لا به لای موهای خود دیده اید، می توانید موهای تان را با رنگ های دائمی رنگ کنید، به طور موقت موهای خاکستری را مخفی نمایید و یا آن ها را به حال خود بگذارید.همه چیز به شما بستگی دارد.

 

 

1.از محصولات پوشاننده موقتی موهای خاکستری شروع کنید.

گاهی اوقات، زمانی که به تازگی با چیزی آشنا می شوید، بهتر است که راه حل دائمی را انتخاب نکنید. این موضوع درباره موهای خاکستری نیز صدق می کند. مخصوصا اگر 100 درصد مطمئن نیستید که بهترین روشی است که می توانید با موهای خاکستری خود کنار بیایید.

از این رو سعی کنید تا یک راه حل موقتی بیابید که واقعا ایده خوبی است. هر دو این گزینه ها به شما اجازه می دهد تا موهای خاکستری خود را سریع تر و کامل تر بپوشانید، اما این راه حل های موقتی ممکن است با یک بار استفاده از شامپو از بین بروند و پاک شوند.

 

خودکار های رنگی پوشاننده موهای خاکستری:

اگر به تازگی متوجه شده اید که موهای خاکستری لا به لای موهای تان نمایان شده اند، احتمالا تمام موهای تان به این رنگ نمی باشد.

اولین موهای خاکستری ممکن است تنها به صورت پراکنده چند تار  از آن را در میان موهای تان ببینید. در این شرایط، بهتر است از یک محصولی استفاده کنید که موجب اصلاح سریع رنگ موهای تان می شود. این خودکارهای رنگی به شما اجازه می دهند تا موهای خاکستری را در هر جا که نیاز است، مخفی کنید.

هم چنین این محصول برای استفاده در طول رفت و آمد و بیرون از خانه نیز بسیار ساده است، زیرا اندازه مناسب و کوچک آن باعث شده است به راحتی در کیف جا شود و هم چنین به راحتی می توانید آن را به کار ببرید.

 

 

اسپری پوشاننده ریشه موها:

اگر موهای خاکستری بخش قابل توجه ای از موهای تان را به خود اختصاص داده است، از یک اسپری پوشاننده ریشه موها استفاده کنید که گزینه عالی به نظر می رسد.

اگر احساس می کنید که موهای خاکستری واضحی ندارید و بیشتر رنگ کردن موها با رنگ موی دائمی را می پسندید. این اسپری ها برای شما گزینه ایده آلی نمی باشند.

هم چنین به یاد داشته باشید که این اسپری ها برای مخفی کردن ریشه سفید موها به کار می روند و شما باید وقت کافی برای استفاده از این محصول داشته باشید تا تاثیر آن را بیشتر و ماندگارتر کنید.

 

 1. اولین موهای خاکستری خود را به صورت دائمی بپوشانید، و به تغییر رنگ موهای تان فکر کنید.

ممکن است ترجیح بدهید از یک گزینه ای استفاده کنید که کمتر موهای خاکستری را جلوی چشمان تان می آورد. رنگ موی دائمی موجب می شود تا دیگر تارهای خاکستری موهای خود را تا زمانی که دوباره رشد کنند، مشاهده نکنید.

بله شما می توانید این کار را نیز در خانه انجام دهید. سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با رنگ طبیعی موهای تان هماهنگی دارد و یا حتی می توانید از یک رنگ کاملا متفاوت دیگری به کار ببرید.

یا حتی می توانید برخی از رنگ موها را با هم ترکیب کنید. هر دوی این گزینه ها عالی به نظر می رسند.

 

 

 1. هایلایت هایی را به موهای تان اضافه کنید تا رنگ موهای ترکیبی زیبایی داشته باشید.

آیا با مخفی کردن موهای خاکستری به شیوه ساده آشنایی دارید؟ هایلایت ها به شما کمک می کنند تا موهای خاکستری خود را مخفی کنید. اگر رنگ موهای چند بعدی را دوست دارید که سرشار از تارهای موی روشن و تیره می باشد.

این روش نیز می تواند برای شما عالی عمل کند. به جای این که واقعا موهای خاکستری خود را با روش های دائمی و موقتی بپوشانید. می توانید موهای خاکستری خود را با کمک هایلایت ها نیز زیباتر نمایان کنید. هم چنین این روش ترند روز رنگ موی خانم ها به شمار می رود.

اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری

 

دلیل خاکستری شدن موهای تان را پیدا کنید.

یک روز موهای تان کاملا یک دست و یک رنگ به نظر می رسد و سپس یک روز می آید که تارهای خاکستری در میان موهای تان نمایان می شود. از این رو، مشکل کجا است؟

برای درک دلیل خاکستری شدن موهای تان، بسیار اهمیت دارد تا بدانید که موهای خاکستری مختلفی وجود دارد. در ادامه ما شما را با چهار نوع موهای خاکستری آشنا می کنیم که ممکن است با آن ها مواجه شده باشید.

اولین موهای خاکستری زودرس:

اگر واقعا توسط این مهمان های ناخوانده متعجب شده اید، حتما به این دلیل است که موهای خاکستری شما زودتر از موعد ظاهر شدند. این نوع از موهای خاکستری عموما در اواخر نوجوانی یا اوایل دهه 20 ظاهر می شوند و می توانند به ژنتیک مربوط باشند.

به این موضوع فکر کنید: آیا مادرتان نیز همین مشکل شما را داشت؟

 

اولین موهای خاکستری خود ساخته:

شما ممکن است این اصطلاح را شنیده باشید که “یک رئیس جمهور با موهای خاکستری بیشتری نسبت به اولین باری که وارد دفتر خود شد، خارج می گردد” و این موضوع واقعا صحت دارد.

استرس می تواند به خاکستری شدن موها ارتباط داشته باشد. نیازی نیست مانند یک رئیس جمهور یک مملکتی را اداره کنید تا این موضوع برای شما نیز اتفاق بیافتد، هر نوع استرس بیش از اندازه ای در دهه 20 و 30 سالگی می تواند دلیل خاکستری شدن موها باشد.

اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری

اولین موهای خاکستری مامان ها:

بارداری و مادر بودن، بالاجبار بدن شما را تغییر می دهد.البته همیشه شما نسبت به این تغییرات هیجان زده نمی شوید. یک مثال اولیه از این موضوع می تواند خاکستری شدن موها بعد از تولد فرزندتان باشد که واقعا بیشتر خانم ها تجربه می کنند.

 

اولین موهای خاکستری به دلیل افزایش سن:

اولین موهای خاکستری همیشه به افزایش سن مرتبط نیستند، اما قطعا این عامل می تواند یکی از دلایل موهای خاکستری باشد. اگر در دهه 40 سالگی، موهای تان شروع به خاکستری شدن نمود.

واقعا زمان مناسب و منطقی به نظر می رسد و به این معنا می باشد که شما با عواملی که در بالا ذکر کرده ایم، در زندگی خود مواجه نشده اید.

چه شما به تازگی موهای خاکستری را در لا به لای موهای تان دیده باشید و یا خود را برای این موضوع آماده می کنید، فرقی ندارد، حالا می دانید که باید با اولین موهای خاکستری خود چه کار کنید.

 

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/gray-hair-coverage/first-grays-help.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها