مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

0
(0)

چگونه می توانید مانند یک حرفه ای، ابروهای تان را در خانه اصلاح کنید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که چگونه در خانه ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید .
در طول دوره اپیدمی بیماری کووید-19 و فاصله گذاری اجتماعی، نوبت های آرایشگاه ها تبدیل به خاطره شدند . بیشتر مردم این روزها به دور از آرایشگاه ها و در خانه خود به سر می برند . و به این ترتیب موهای صورت و بدن و البته ابروهای شان به طرز نامرتبی رشد می کند… واقعا باید چه کار کرد ؟
خواهشا دچار سوء تفاهم نشوید، ما عاشق ابروهای پر پشت، پهن و پر مانند هستیم . اما خیلی از ما هم اکنون نمی توانیم ابروهای مان را در آرایشگاه اصلاح کنیم .
خوشبختانه، ما از متخصصان و آرایشگران حرفه ای خواستیم تا هر چیزی که باید درباره اصلاح ابروها در خانه بدانیم را با ما در میان بگذارند . این مقاله را تا انتها بخوانید تا یاد بگیرید چگونه مانند یک حرفه ای ابروهای تان را شکل داده و اصلاح نمایید .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

فراموش نکنید که موهای ابروی خود را کوتاه کنید

کوتاه کردن درست و مناسب موهای ابرو به اندازه موچین کردن، برای حفظ شکل و ظاهر آن ها اهمیت دارد . فرقی ندارد که ابروهای تان نازک و پهن باشند، باید هر از چندگاهی آن ها را کوتاه کنید .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

با دقت موهای ابروی خود را کوتاه کنید

کوتاه کردن تارهای ابرو مانند کوتاه کردن چتر موهای تان می باشد :

به نظر ساده است اما ممکن است نتیجه نهایی فاجعه شود . می خواهید بدانید چگونه باید این کار را به درستی انجام دهید ؟
از یک ژل شفاف استفاده کنید و موهای ابرو را به سمت بالا و شقیقه ها شانه کنید . اجازه دهید ژل کاملا خشک شود، سپس انتهای موهایی که از شکل دلخواه ابرو های تان بیرون زده است را کوتاه کنید .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

یک آینه بزرگ و خوب پیدا کنید

ابروها موجب تعادل و تناسب صورت و چشم های تان می شوند . از این رو بسیار اهمیت دارد از یک آینه ای استفاده کنید که بتوانید هر دوی آن ها را به صورت همزمان مشاهده کنید .

از استفاده از آینه های کوچک و بزرگنما خودداری کنید، زیرا شما به این ترتیب فقط یک بخش از موهای ابرو را مشاهده می کنید . و روی شکل کلی ابروهای خود تسلط ندارد و نمی دانید که واقعا چه کاری انجام می دهید .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

وجود نور طبیعی بسیار اهمیت دارد

همیشه از نور طبیعی استفاده کنید .  اگر امکان دارد آینه ای را انتخاب کنید که بتوانید آن را جا به جا کرده و سپس نزدیک به یک پنجره با نور طبیعی که به صورت تان می تابد، شروع به اصلاح و موچین نمودن ابروهای تان کنید .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

قبل از این که موچین کردن را شروع کنید، جاهای خالی ابروی خود را پر کنید

یک توصیه مهم :

از یک مداد ابرو برای پر کردن جاهای خالی ابروهای تان استفاده کنید تا درست به همان شکل و حالتی باشند که دوست دارید و سپس به سراغ موچین نمودن تارهای اضافه ابروهای تان بروید، از این رو موهایی که باید جدا شوند و موهایی که باید باقی بمانند، به طور واضحی مشخص می گردند .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید
دانه دانه ابروهای تان را موچین کنید

رایج ترین اشتباهی که مردم هنگام موچین کردن ابروها مرتکب می شوند این است که موها را در جهت اشتباهی جدا می کنند. آیا شما هم شنیده اید که موچین کردن بیش از اندازه می تواند موجب توقف رشد تارهای ابرو شود ؟
این امر به دلیل موچین کردن ابروها در جهت اشتباه و نادرست است .

هر تار ابرو به یک رگ خونی کوچکی متصل است (که رگ درما نام دارد) که موجب سالم نگه داشتن آن شده و زمانی که از پوست جدا می شود، باعث رشد مجدد آن خواهد شد .

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

ابروهایتان را حرفه ای اصلاح کنید

موچین کردن تارهای ابرو در جهت اشتباه و یا در خلاف جهت رشد طبیعی آن ها می تواند موجب پارگی این رگ ها شود.
نمی دانید به چه ترتیب ابروهای تان را موچین کنید ؟ معمولا جهت صحیح جدا کردن ابروها به سمت بالا و به سمت شقیقه ها است ، نه این که در خلاف جهت صورت خود این کار را انجام دهید .

منبع مقاله :

https://www.totalbeauty.com/content/slideshows/home-brow-grooming-benefit-200326/page7

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها