مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > ضدعفونی کردن لوازم آرایش

ضدعفونی کردن لوازم آرایش

0
(0)

آیا باید لوازم آرایش خود را بیشتر از قبل ضدعفونی کنیم ؟

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما در مورد ضدعفونی کردن لوازم آرایش مطالبی خواهیم گفت . در ادامه با ما همراه باشید .

نگرانیها در مورد بیماری کوید 19 همچنان در حال افزایش است. خیلی از مغازه ها و کسب و کارها دست از فعالیت کشیده اند و فاصله گذاری اجتماعی یک روتین جدید در زندگی همه ما شده است .

فکر کردن به تماس با افراد مختلف خیلی ترسناک به نظر میرسد ، ولی در حالی که در خانه هستیم باید یک روتین ثابت را دنبال کنیم . یکی از کارهایی که میتواند نگرانی شما را کم کند آرایش کردن است ولی فکر کردن به تمام آلودگی هایی که در اطراف ما هست این سئوال را در ذهن اکثر ما ایجاد میکند .

ضدعفونی کردن لوازم آرایش

ضدعفونی کردن لوازم آرایش

” آیا باید لوازم آرایش خود را بیشتر از قبل ضدعفونی کنیم ؟”

شما میتوانید هر از گاهی کمی الکل روی پالتها و کامپکت هایی که دارید اسپری کنید . ولی آیا باید چنین کاری را در طول یک همه گیری جهانی بیشتر انجام داد ؟

یکی از مسائلی که باید هم اکنون به آن دقت بیشتری داشته باشید اجتناب از قرض دادن لوازم آرایش خود و استفاده از لوازم آرایش دیگران است .

اگر کسی از لوازم آرایش شما استفاده کند باید سریعا سطح آن را ضد عفونی کرده و یا به کلی یک لایه از روی آن را بردارید . همینطور به هیچ وجه لوازم آرایش خود را در اختیار افراد مشکوک و یا مبتلا نگذاشته و از لوازم آرایش هیچ کس استفاده نکنید. همینطور اگر بسته بندی بیرونی محصولات توسط فرد دیگر لمس شده باشد باید سریعا آن را ضد عفونی کنید .

ضدعفونی کردن تمامی سطوح از جمله لوازم آرایش کار بسیار مفیدی است ، البته تا زمانیکه کسی از لوازم آرایش شما استفاده نکرده میتوانید به راحتی در خانه از آن ها استفاده کنید .

ضدعفونی کردن لوازم آرایش

ضدعفونی کردن لوازم آرایش

صرف نظر از شرایط کنونی در دنیا شما همیشه باید محصولات آرایشی خود را تمیز نگه داشته و هر چند وقت یکبار محصولاتی مانند براش و بلندر و غیره را تمیز کنید . این کار جلوی انباشته شده موارد روی آنها را میگیرد ، مخصوصا محصولاتی که با کرم پودر و کانسیلر در تماس هستند .

همینطور اگر از دست های خود برای استفاده کردن و زدن لوازم آرایش روی پوست استفاده میکنید حتما باید قبل از آرایش آنها را به مدت 20 ثانیه به خوبی با آب و صابون بشویید .

 

https://www.allure.com/story/sanitizing-beauty-products-covid-19#intcid=recommendations_allure-bottom-recirc-similar_5585ad08-464c-4a64-b246-740a95a81f66_cral2-2

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories