مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , > ماساژ صورت و پیری پوست

ماساژ صورت و پیری پوست

0
(0)

تمرین های ماساژ صورت می تواند باعث پیری پوست تان شوند

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که رایطه ماساژ صورت و پیری پوست در چیست .

هراز چند گاهی فیشال صورت انجام می دهید ؟ ماهی یک بار ؟

یا شاید هم اگر زمانی یافتید و پولی داشتید تا در نهایت صرف خودتان کنید  . هیچ انکاری نیست که واقعا فیشال های صورت حس عالی به ارمغان می آورند ، آن ها باعث آرامش شما می شوند و از پوست تان محافظت می کنند .

کارهای متفاوتی روی پوست در سالن های فیشال صورت می گیرد . برخی روی مشکلات پوستی تمرکز دارند، برخی دیگر بیشتر روی ریلکس کردن متمرکز می باشند . اخیرا تمرین های صورتی باب شده است که ادعا دارند که نشانه های پیری را با ماساژ کاهش می دهند . از نظر تئوری، این ادعاها و وعده و وعیدها امیدوار کننده می باشند ، اما شخصا برای من درمان ها و تکنیک های عجیب و غریبی در صنعت زیبایی به شمار می روند .

البته خودم هنوز این روش ها را امتحان نکرده ام.از این رو زمانی که موضوع ماساژ های صورت وارد بحث با روتین مراقبت پوستی می شود، من سر تا پا گوش می شوم . من همیشه فکر می کردم که پشت صحنه این موضوع علم و دانشی وجود دارد، یا حداقل تحقیقاتی از نتایج مثبت و مزیت های آن صورت گرفته است . ظاهرا خیر. بر اساس متخصصان و کارشناسان پوست مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ، ماساژ بی رویه صورت و تمرین های مشابه پوستی، می تواند واقعا سبب افزایش نشانه های پیری شود و نظریه های قدرتمندی در این زمینه وجود دارد که چرا باید از آن ها تحت هر شرایطی دوری کنیم .

من از این که درباره ترندهای روز صحبت کنم، متنفر می باشم ، زیرا باعث آزار من می شوند و بیشتر به نظر می آیند که زمان و پول شما را هدر می دهند .

بیایید درباره یک ترندی صحبت کنیم که واقعا من را عصبی می کنند :

ماساژ صورت .

رایطه ماساژ صورت و پیری پوست

رایطه ماساژ صورت و پیری پوست

الاستین که در پوست شما وجود دارد به دلیل آسیب های خورشید شکسته می شود و باز هم به دلیل حرکات کششی، شکسته تر می شود . به طور مثال سینه های شما به مرور زمان شروع به چروک خوردن و افتادگی می کنند، دلیل این هم تنها وزن زیاد آن است . گوش ها نیز به دلیل استفاده از گوشواره های سنگین افتاده می شوند . گوش های افراد مسن را نگاه کنید که همیشه گوشواره های سنگینی می پوشند، واقعا نرمه گوش آن ها بسیار آویزان است .

از این رو واقعا زمانی که شما این تکنیک ها را برای پوست خود به کار می برید، چه اتفاقاتی می افتد ؟

اگر پوست خود را حرکت دهید، در واقعیت دارید فیبرهای الاسیتین آن را می کشید و این فیبرها رشته هایی می باشند که به الاستین اجازه بازگشت به حالت اولیه خود می دهند . زمانی که شما آن ها را می کشید، بر سر این فیبرهای رشته ای چه می آید ؟

بله آن ها کشیده می شوند و در نهایت پیوند بین شان از هم گسسته می گردد . این دقیقا اتفاقی است که در پوست شما رخ می دهد . در واقع این روند توانایی برای بازگشت اولیه پوست را مختل می کند و از این رو چین و چروک ها ظاهر می گردند .

رایطه ماساژ صورت و پیری پوست

رایطه ماساژ صورت و پیری پوست

اگر مشاهده می کنید که پوست شما با تمرین هایی  فرقی ندارد که سالن ها و مراکز این چنینی، نام آن را چه می گذارند در حال جا به جا شدن و کشیده شدن است ، در واقع در آن نواحی پیری پوست تان تشدید می گردد .

من به شما نمی گویم که لبخند نزنید، اما نباید پوست خود را در معرض حرکات عجیب و غریب قرار دهید که از قرار معلوم با فشار و قدرت نیز انجام می شود . علاوه بر این، این موضوع تنها به حال حاضر مربوط نمی شود، کتابی از دهه 1880 وجود دارد که درباره تمرین های صورت صحبت می کند . در آن زمان این تمرین ها نتایجی را در بر نداشت و امروز و در حال حاضر نیز نتیجه ای را در بر ندارد . این روش تنها پیری پوست را تشدید می کند- از این رو این کار را انجام ندهید .

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories