مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > آرایش های دائمی > ایده تاتو مچ دست با طرههای ظریف

ایده تاتو مچ دست با طرههای ظریف

۲.۹
(۷)

 

از جایی که خیلی ها ممکن است عاشق تاتوهای پشت بدن باشند، اما آن ها بدون کمک یک آینه و مهارت یک شخصی که خالکوبی و کانتور می کند، خیلی قابل دیدن نمی باشند. ران، باسن، پشت گردن و غیره. همه آن ها جاهای جالبی برای خالکوبی می باشند، اما هم چنین در ۹۰ درصد از مواقع با لباس ها پوشانده می شوند و قابل رویت نیستند. از این رو برای خود آسان بگیرید، چرا یک تاتو روی مچ را امتحان نمی کنید؟ زمانی که ایده و طراحی به خوبی این موارد، در ذهن خود دارید، می توانید آن ها را در جایی پیاده سازی کنید که هر زمان بخواهید می توانید به آن ها خیره شوید.

۱.تاتو هواپیمای جت کوچک.

دوست دارید سفر کنید؟ هر زمان که به مچ دست تان نگاه می کنید، اجازه دهید تا این هواپیمای کوچک قرمز شما را به یاد برنامه ریزی برای سفر بعدی تان بیاندازد.

 

 

 1. تاتو نشانه زودیاک.

تاتو از نشانه زودیاک روی مچ دست تان به هر کسی اجازه می دهد تا زمانی که با شما دست می دهند، متوجه شوند که چه چیزهای را می توانند از شما انتظار داشته باشند.

 1. تاتو کافی عاشقانه.

اگر دست شما بدون یک فنجان قهوه در آن، کامل احساس نمی شود، می توانید این حس عاشقانه تان را با یک تاتو لاته کوچک از یک فنجان قهوه یا کافی در داخل مچ دست تان کامل و همیشگی کنید.

 1. تاتو نقطه و ویرگول.

 

یک تاتو نباید حتما پیچیده باشد و مفهوم سختی داشته باشد. این نقطه ویرگول یک نشانه از آگاهی ذهن سالم است که در عین سادگی، قدرتمند نیز می باشد.

۸.تاتو خط گرادینت.

 

اگر نمی توانید میان یک طراحی مینیمالیست و یک تاتو با رنگ برجسته انتخاب کرده و تصمیم گیری نمایید، نظرتان درباره یک خط آمبره در داخل مچ دست تان چیست؟

 

 1. تاتو قلب.

شاید زمانی که به تاتو قلب فکر می کنید، این همان چیزی نباشد که در ذهن دارید، اما این دقیقا چیزی است که این تاتو را جالب و متفاوت می نماید.

 1. تاتو مچ دست سنجاق سر.

 

یک سنجاق سر در طول مچ دست تان می تواند تاتوی زیبایی برای یک آرایشگری باشد که با حرفه و شغل او هماهنگی بالایی دارد. شاید به این ترتیب هیچ وقت سنجاق سرتان را گم نکنید. ☻

 

۱۵.تاتو ارباب حلقه ها.

به کتاب و فیلم مورد علاقه خود با یک تاتویی احترام بگذارید تا مشخص شود که طرفدار پر و پا قرص آن می باشید، مانند این تاتو از lords of rings یا ارباب حلقه ها.

 1. تاتو اژدهای دلنشین.

اگر تحت تاثیر فیلم Game of Thrones قرار گرفته اید، یک اژدهای کوچک و رنگی را که الهام گرفته از اوایل فصل این سریال می باشد را روی مچ دست خود تاتو کنید. شاید استفاده از اژدهای فصل آخر خیلی مناسب نباشد، این طور نیست؟☻

 1. تاتو های هنر خط انتزاعی.

 

بهترین مکان برای تاتو اندام یک خانم روی مچ دست کجا است؟ روی خود خود خود مچ دست شما.

 1. تاتو مچ دست با جوهر سفید.

اگر ایده تاتو ستاره ها را دوست دارید، اما نمی خواهید خیلی زیاده روی کنید، از یک ستاره چشمک زن به با جوهر سفید استفاده کنید که شما را بسیار برجسته و ممتاز سازد.

 1. تاتو های پنجه های کوچک.

 

عشق به سگ و گربه تان را با این این رنگ جوهر و تاتو روی مچ دست تان ابراز کنید.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۲.۹ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۷

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها