مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

0
(0)

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

اگر چشم‌های سبز و زمردین دارید می توانید با انتخاب سایه مناسب چشم‌هایتان زیبایی آن‌ها را دوچندان کنید. در این مقاله‌ ازمجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز کدام ها هستند،در ادامه با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید:

سایه مسی قرمز:

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

وقتی صحبت از چشم‌های سبز می‌شود بهتر است به دنبال رنگ‌های متضاد در چرخه رنگی بگردید. رنگ مسی قرمز چشم‌های سبز را زیبا می‌کند و سبزی آن‌ها را بیشتر نشان می‌دهد. این آرایش حتی 5 دقیقه هم طول نمی‌کشد.

در ابتدا از قهوه‌ای روشن به‌عنوان رنگ پایه استفاده کنید و آن را روی کل پلک بکشید. سپس یک سایه مسی قرمز پررنگ را بردارید و آن را نیز روی کل پلکتان استفاده کنید. شما می‌توانید کمی از این سایه نیز روی پلک پایینی‌تان بزنید. حالا از یک خط چشم مایع استفاده کنید و خطی کشیده روی چشمتان بکشید. بهتر است این خط چشم بنفش باشد.

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

سایه دودی بنفش:

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 یکی از رنگ‌های متضاد با سبز بنفش است، رنگ بنفش باعث بیشتر شدن سبزی چشم می‌شود و شما می‌توانید به سلیقه خود از بنفش روشن یا تیره استفاده کنید. برای این کار اول یک سایه قرمز بردارید و آن را از قسمت بیرونی به قسمت داخلی پلک بکشید، آن‌قدر با این رنگ بازی کنید تا به چیزی که می‌خواهید تبدیل شود، سپس با استفاده از سایه‌ای بنفش‌رنگ روی کل پلک آن را زیباتر کنید. درنهایت یک شوت آرایشی تمیز بردارید و آن‌ها را در هم محو کنید.

شما می‌توانید برای تأثیر بیشتر یک سایه مشکلی بردارید و روی قسمت بیرونی پلک بزنید.

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

سایه مات بنفش ماهگونی:

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 رنگ‌های صورتی، قرمز و بنفش جلوه زیادی به چشم‌های سبز می‌دهند ولی اگر دوست داشته باشید می‌توانید تلفیقی از همه این رنگ‌ها را روی پلک خود داشته باشید و تأثیر آن را چند برابر کنید. رنگ ماهگونی نه‌تنها روی پلک شما زیباست بلکه روی لب‌های شما نیز جلوه می‌کند. شما می‌توانید این سایه را به هر شکلی که دوست دارید استفاده کنید و از نتیجه نهایی آن لذت ببرید.

درنهایت به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از پرایمر روی پلک‌های خود استفاده کنید، زیرا باعث می‌شود سایه شما دوام بیشتری داشته باشد.

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های سبز

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها