مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > بهترین خط چشم های رنگی برای تناژ پوستی تان.

بهترین خط چشم های رنگی برای تناژ پوستی تان.

5
(2)

بهترین خط چشم های رنگی برای تناژ پوستی تان.

همه ما عاشق میکاپ رنگی و تابستانه می باشیم. نگاهی به پست های اینستاگرام بیاندازید تا متوجه شوید که چه سبک های جدیدی رواج یافته اند، مانند مانیکورهای نئونی، سایه چشم های برجسته و پر رنگ و آخرین سبک در صنعت زیبایی “خط چشم های رنگی“. مطمئنا با دیدن انواع مختلف خط چشم های رنگی شگفت زده می شوید. ما متوجه شده ایم که رنگ های مشخصی روی برخی از تناژ های پوستی نسبت به دیگری زیباتر می باشند. برای کمک به شما در یافتن بهترین خط چشم های رنگی که نه تنها در فصل تابستان بلکه در تمام فصول استفاده کنید، با مجله آرایشی بهذاشتی هفتاد رنگ همراه باشید.

 

مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ

سبک اول:

برای آن دسته کسانی که میکاپ زیادی انجام نمی دهند و می خواهند تا با یک خط چشم، تغییر جزئی را در چهره خود به وجود آورند، می توانند از اشکال و خطوط هندسی الهام بگیرند. می توانید با استفاده از یک خط چشم رنگی این چنینی، اشکالی را به عنوان میکاپ چشم انجام دهید. به طور مثال در تصویر زیر دنباله یا باله های شناوری را با خط چشم سبز روشن مشاهده می کنیم که مطابق با فرم چشم کشیده شده است و نمای جالبی را به وجود آورده است. رنگ سبز رنگی نیست که بیشتر افراد با پوست طلایی یا قهوه ای انتخاب کنند، اما این رنگ پاستلی سبز داستان متفاوتی دارد.

خط چشم های رنگی

 

سبک دوم:

رنگ آبی اغلب رنگی است که خیلی از افراد با آن احساس راحتی نمی کنند. اما این رنگ روشن لاجوردی خنک واقعا روی پوست گرم، برجسته دیده می شود. می توانید همانند تصویر زیر از این خط چشم به همان سبکی از خط چشم مشکی خود استفاده می کردید و خط چشم گربه ای می کشید، به کار ببرید. ابتدا از گوشه داخلی چشم شروع کنید و آن را تا گوشه بیرونی چشم ادامه دهید و دنباله ای برای آن بکشید. رنگ خنک و یخی این خط چشم می تواند کنتراست بالایی با پوست گرم داشته باشد و مخصوصا برای افرادی که چشم هایی به رنگ فندقی دارند، بسیار مناسب و زیبا است. بسیار ایده جالبی است که از یک سایه رنگ خط چشمی استفاده کنید که کاملا مخالف تناژ پوستی تان می باشد.

 

 

خط چشم های رنگی

سبک سوم:

RIHANNA الهام بخش این ایده برای استفاده از خط چشم سفید می باشد که در شو تابستانه و بهاره LOUIS VUITTON MEN 2019 در سال گذشته با این سبک نمایان شد. بهتر است برای استفاده از این رنگ، از خط چشم ضد آب با اپلیکاتور تیزی به کار ببرید تا کشیدن خط چشم برای تان ساده باشد. این رنگ سفید برای تناژ پوستی متوسط و کاراملی بسیار چشمگیر می باشد. می توانید بعد از کشیدن خط چشم سفید، از خط چشم مشکی همیشگی خود به کار ببرید و خط مژه پلک بالایی خود را مشخص نمایید و اندکی آن را دنباله دهید. هیچ گاه از این که ترندهای آرایشی را امتحان کنید، نترسید.

 

 

 

سبک چهارم:

خیلی از افراد از استفاده از سایه ها و خط چشم های رنگی واهمه دارند. شاید هم رنگ مناسبی را با پوست خود پیدا نکرده اند. برای افرادی که پوست های روشنی دارند و نمی دانند که چه رنگی مناسب آن ها است، باید بگوییم که رنگ هایی در رده خاکی و یا قرمز تیره می توانند بسیار زیبا دیده شوند. می توانید با خط چشم قرمز تیره خود یک خط چشم گربه ای بکشید و مژه های تان را فر کنید و اندکی هم ریمل بزنید. حالا نگاه کنید که چقدر چهره متفاوت تری را به دست آورده اید.

 

 

 

بسیاری از افراد هستند که اصلا خط چشم نمی کشند، چه برسد به این که از خط چشم های رنگی استفاده کنند، اما این افراد مطمئنا زمانی که دریابند چقدر این خط چشم ها چهره متفاوت تری را برای آن ها مهیا می کند، شگفت زده می شوند. برای افرادی که چشم های قهوه ای دارند و تناژ پوست شان زرد است، رنگ بنفش می تواند همراه با سبک خط چشم دنباله دار، به بهترین نحو ممکن نمایان شود.

 

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها