مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > هایلایت بلوند عسلی زیبا

هایلایت بلوند عسلی زیبا

0
(0)

7 ایده هایلایت بلوند عسلی برای داشتن رنگ موی عسلی زیبا

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما در مورد داشتن هایلایت بلوند عسلی زیبا بر روی موهایتان برای شما مطالبی را آورده ایم .

آیا می خواهید در تابستان امسال، موهای تان را روشن تر کنید ؟ هایلایت های بلوند عسلی بهترین گزینه می باشند . این ترند رنگ مو تمام صفحات و پیج های Pinterest و Instagram را فراگرفته است و واقعا هم دلیلی خوبی برای این امر وجود دارد . در حالی که ما هم چنان طرفدار هایلایت های بلوند پلاتینیومی و خاکستری می باشیم، اما هایلایت های عسلی، رنگ موی بسیار گرمی به نظر می رسد که می تواند مطابقت و تناسب بالایی با گرم شدن هوا در فصل بهار و تابستان داشته باشد . آماده اید تا رنگ موی تان را تغییر اساسی بدهید ؟ در ادامه ایده های هایلایت بلوند عسلی وجود دارد که مطمئن هستیم که نظرتان را جلب خواهند کرد .

 

ایده اول :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای قهوه ای روشن

اگر رنگ موی قهوه ای روشن را دوست دارید و از طرف دیگر تمایل دارید تا بلوند را نیز همراه با این رنگ امتحان کنید، هایلایت های بلوند عسلی را فراموش نکنید که شاید بهترین گزینه برای شما باشد. رنگ موی بلوند گرم و پررنگ می تواند به اندازه کافی موهای تان را روشن کند، بدون این که کنتراست بالایی با موهای قهوه ای روشن شما ایجاد کند. نتیجه چه می شود ؟

یک ترکیب بسیار زیبا و طبیعی از بلوند عسلی و قهوه ای روشن به وجود می آید که واقعا خیره کننده است . برای این که از رنگ موهای خود مراقبت کمتری کنید، می توانید از هایلایت های بالیاژ بلوند عسلی همراه با ریشه موهای قهوه ای روشن استفاده کنید تا وقتی که موهای تان به طور طبیعی رشد کرد، تفاوت رنگ موی طبیعی و رنگ موی بلوند عسلی تان خیلی مشخص نباشد . اما اگر می خواهید ترکیب رنگ مویی امتحان کنید که اندکی نیاز به محافظت و مراقبت بیشتری دارد، می توانید از بی بی لایت های عسلی استفاده کنید که تمام موهای تان را به رنگ بلوند عسلی ملایمی نشان می دهد .

 

 

ایده رنگ موی دوم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای مسی

اگر تا به حال نشنیده اید، باید به شما بگوییم که موهای مسی واقعا مد روز می باشند . این رنگ مو را با هایلایت های بلوند عسلی همراه کنید ، سپس مشاهده می کنید که موهای تان درست مانند همان رنگ موهایی است که در پیج ها و صفحات شبکه های اجتماعی وجود دارد . هایلایت های بلوند عسلی می تواند به پایه رنگ موی گرم شما ، جذابیت بیشتری بدهد .

 

 

ایده رنگ موی سوم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای بلوند روشن

اگر به طور طبیعی موهای بلوند دارید، هایلایت های بلوند عسلی می تواند به موهای تان ابعاد و عمق بیشتری ببخشد. ما مخصوصا عاشق موهای بلوند روشن می باشیم که با هایلایت های عسلی همراه است ، زیرا این ترکیب واقعا تناژهای بلوند مختلف و باشکوهی را در معرض نمایش می گذارد .

 

 

ایده رنگ موی چهارم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای قهوه ای تیره

فکر می کنید که هایلایت های بلوند نمی توانند با پایه تیره ترکیب شود ؟ دوباره فکر کنید . هایلایت های بلوند عسلی تیره واقعا روی موهای قهوه ای تیره زیبا دیده می شود . نیازی به گفتن نیست که افرادی که تناژهای پوست تیره دارند، می توانند به این ترتیب اندکی موهای شان را روشن تر کنند .

 

ایده رنگ موی پنجم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای بورگوندی

اگر طرفدار رنگ موهای بولد و برجسته هستید . مخصوصا رنگ موهای به رنگ پاییز که بسیار مد روز می باشند . می توانید موهای بورگوندی ( رنگ موهای قرمز متمایل به بنفش) خود را با هایلایت های بلوند عسلی زیبا کنید . این در حالی است که تکنیک های هایلایت کردن بسیاری وجود دارد که به نظر می رسد ارزش امتحان کردن را دارند. ما عاشق هایلایت های عسلی روی موهای بورگوندی باشیم . ما که هیچ ترکیب شگفت انگیزی مانند این را در نظر نداریم .

 

ایده رنگ موی ششم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای قهوه ای متمایل به قرمز

آخرین توصیه ما برای این ترند رنگ مو، ترکیب هایلایت های بلوند عسلی با رنگ موی قهوه ای متمایل به قرمز می باشد . درست مانند موهای مسی، هایلایت های عسلی ممکن است به پایه قهوه ای متمایل به قرمز موها، گرما و عمق بی افزاید . این گزینه عالی برای افرادی است که به طور طبیعی موهای قرمزی دارند، زیرا به این ترتیب می توانند به رنگ موهای طبیعی باشکوه خود، طراوت بیشتری بیافزایند .

 

 

ایده رنگ موی هفتم :

هایلایت های بلوند عسلی+ موهای بلوند تیره

مطمئن نیستید که رنگ موی خود را تغییر دهید و هنوز گزینه ای برای فصل جدید در ذهن خود ندارید؟ برای این که به موهای خود ابعاد ظریفی بدهید، از هایلایت های بلوند عسلی برای موهای بلوند تیره خود استفاده کنید. به این ترتیب در لا به لای موهای تان، تناژ های رنگی متنوعی به وجود می آید که به زیبایی در معرض نمایش قرار می گیرند .

 

چگونه از هایلایت های بلوند عسلی خود مراقبت کنید ؟

همان طور که این ترکیب رنگ مو بسیار باشکوه و دیدنی است، اما هایلایت های عسلی ممکن است به مرور زمان به دلیل تناژ گرمی که دارند ، برنجی رنگ شوند . زمانی که متوجه شدید که رنگ موهای تان به سمت برنجی رنگ شدن می رود ، از شامپو و کاندیشنر بنفش تونینگ بدون سولفات و ضد رنگ برنجی مو استفاده کنید . سعی کنید از این محصولات سه بار در هفته به کار ببرید تا رنگ برنجی و تناژهای زرد و نارنجی را در موهای هایلایت شده خود خنثی کنید .

 

 

منبع مقاله :

https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/hair-color-trends/honey-blonde-highlights.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها