مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > موهای قرمز همراه با هایلایتهای بلوند

موهای قرمز همراه با هایلایتهای بلوند

0
(0)

چگونه موهای قرمز همراه با هایلایت های بلوند داشته باشید ؟

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در مورد موهای قرمز همراه با هایلایتهای بلوند که یک رنگ بولد جدید است برای شما مطالبی را گرد آوری کرده ایم . و در ادامه با ما همراه باشید .

به نظر ما به سراغ هیچ گزینه ای به جز موهای قرمز به همراه هایلایت ها نروید . مخصوص های لایت های بلوند. موهای قرمز واقعا باشکوه می باشند و هایلایت های بلوند روش عالی برای بروز کردن رنگ موهای تان می باشد . بدون این که به طور کامل آن را تغییر بدهید . می خواهید رنگ موی قرمز خود را با هایلایت های بلوند زیبا تر کنید ؟ در این جا هر چیزی که نیاز دارید درباره این ایده رنگ موی چند بعدی بدانید را به شما می گوییم .

موهای قرمز همراه با هایلایتهای بلوند

موهای قرمز همراه با هایلایتهای بلوند

چرا شما باید هایلایت های بلوندی را به موهای قرمز خود اضافه کنید ؟

هیچ انکاری نیست که موهای قرمز به خودی خود شگفت انگیز می باشند، اما هایلایت های بلوند می توانند بعد و درخشش خیره کننده ای به رنگ موی تان بدهند. از این رو چه به طور طبیعی رنگ موی قرمز داشته باشید و یا موهای تان را قرمز رنگ کنید، فرقی ندارد، پیشنهاد می کنیم تا هایلایت هایی را به موهای قرمز خود اضافه کنید تا اندکی آن را مد روز کنید. البته فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که قبل  از اینکه به رنگ موی قرمز خود، هایلایت های بلوند بیافزایید، باید بدانید و مورد ملاحظه قرار دهید.

 

در این جا هر چیز که نیاز دارید بدانید را به شما می گوییم :

 

 

چرا باید درباره اضافه کردن هایلایت هایی به موهای قرمز خود، مواردی را به یاد داشته باشید ؟

اگر تا به حال موهای تان را رنگ کرده باشید، پس می دانید که این پروسه اندکی سخت و دشوار است. مخصوصا اگر بحث هایلایت های بلوند باشد که نیاز به مهارت و تخصص دارد. این موضوع به این معنا است که حتما باید برای هایلایت کردن موهای تان نزدیک یک متخصص بروید. یک متخصص رنگ مو می تواند بدون هیچ نقصی، هایلایت های زیبایی روی موهای تان ایجاد کند- حالا به وسیله فویل باشد یا از طریق تکنیک بالیاژ فرقی ندارد.

به یاد داشته باشید که هایلایت های بالیاژ به مراقبت اندکی نسبت به هایلایت های سنتی نیاز دارند . از این رو اگر وقت زیادی ندارید تا به آرایشگاه بروید و هایلایت های تان را تمدید کنید . تکنیک هایلایت بالیاژ ممکن است ایده خوبی برای شما باشد . با متخصص و آرایشگر مورد نظرتان قبل از رنگ کردن موهای تان، درباره این که دوست دارید نتیجه نهایی به چه شکل باشد، صحبت کنید. مورد دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که هایلایت کردن موهای تان نیاز به دکلره دارد . هرچه رنگ قرمز پایه موهای تان تیره تر باشد، تلاش و زحمت بیشتری می طلبد تا به سایه هایلایت مورد نظر خود دست یابید .

 

 

هایلایت کردن موها در خانه .

اگر تصمیم گرفتید در خانه این  روش را روی موهای قرمز خود انجام دهید، بهتر است از کیت های مخصوص خانگی استفاده کنید. مطمئن شوید که دستورالعمل های روی بسته بندی را رعایت می کنید و مطابق با آن ها عمل می نمایید.

 

 

چگونه از رنگ موی قرمز همراه با هایلایت های بلوند خود مراقبت کنید ؟

آیا به رنگ موی قرمز خود ، هایلایت های بلوند اضافه کرده اید ؟ تبریک می گوییم . اما کار شما هنوز به پایان نرسیده است . بعد از این که موهای تان را رنگ کردید، ایده خوبی است که تغییراتی را در روتین مراقبت از موی خود به وجود بیاورید . در ادامه توصیه هایی وجود دارد که می توانید به وسیله آن ها از رنگ موی قرمز همراه با هایلایت های بلوند خود مراقبت کنید .

 

 

توصیه اول :

از یک روتین مراقبت از مو مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید .

زمان این است که کاندیشنر و شامپوی همیشگی خود را کنار بگذارید . و به دنبال محصولاتی بروید که مخصوصا برای موهای رنگ شده فرمول بندی شده اند .

به این منظور شامپو را در حمام روی موهایی خیس خود ماساژ دهید و سپس بشویید . در مرحله بعد نیز کاندیشنر را فراموش نکنید و اجازه دهید تا 1 تا 3 دقیقه روی موهای تان بماند و سپس به طور کامل با آب ولرم آبکشی کنید . آب داغ می تواند چربی های ضروری موهای تان را از بین ببرد و موجب خشک شدن آن می شود . و هم چنین رنگ موها را کدر تر نمایان می سازد که به این دلیل است که همیشه توصیه می کنیم تا موهای تان را با آب ولرم بشویید .شاید این دمای آب خیلی آرامش دهنده نباشد . اما به ما اطمینان کنید، با کم کردن دمای آبی که در حمام استفاده می کنید به پوست و موهای تان لطف بزرگی می کنید .

 

توصیه دوم :

سعی کنید موهای تان را از برنجی رنگ شدن حفظ کنید .

بر کسی پوشیده نیست که موهای دکلره شده به مرور زمان برنجی رنگ می شود و مخصوصا موهای قرمز بیشتر و سریع تر به تناژ های گرم ناخواسته، تغییر رنگ می دهد . زمانی که متوجه شدید هایلایت های بلوند شما برنجی رنگ شدند، از شامپو و کاندیشنر بنفش تونینگ بدن سولفات استفاده کنید . این دو، تناژ های زرد و نارنجی موهای بلوند، دکلره و هایلایت شده را خنثی می کنند . سعی کنید سه بار در هفته از این شامپو و کاندیشنر استفاده کنید .

 

 

توصیه سوم :

با ماسک موها آشنا شوید .

گاهی اوقات، موهای رنگ شده نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند و شما این موضوع را بیشتر زمانی متوجه می شوید که موهای قرمز هایلایت شده ای داشته باشید . از این رو دو بار در هفته ماسک موی مورد نظرتان را جایگزین کاندیشنر کنید . بعد از شامپو کردن موهای تان، ماسک مو را استفاده کنید و اجازه دهید 3 تا 5 دقیقه باقی بمانند و سپس با آب ولرم به طور کامل بشویید .

 

توصیه چهارم :

قبل از سشوار کشیدن موهای تان، از اسپری محافظ حرارتی استفاده کنید .

می خواهید رنگ قرمز با هایلایت های بلوند موهای تان را با سشوار کشیدن زیبا و جذاب نمایان کنید ؟ همیشه و همیشه از اسپری های محافظ حرارتی برای موهای خود استفاده کنید . و سپس از ابزارهای حرارتی به کار ببرید . این امر موجب محافظت موهای تان در برابر آسیب هایی می شود که ممکن است توسط این ابزارها حرارتی به وجود بیاید .

 

 

توصیه پنجم :

از موج های ساحلی برای حالت دهی به موهای تان استفاده کنید .

هایلایت های بلوند و موج های رها و زیبا واقعا هارمونی بی نظیری را ایجاد می کنند . برای این که این مدل مو را برای خود انجام دهید، موهای خود را بعد از شامپو کردن با حوله خشک کنید و سپس از اسپری موج دار کننده مو به کار ببرید . سپس موهای تان را ببافید و از بافت یک تایی برای موج های رها و بزرگ و از بافت چندتایی برای موج های ریز و کوچک به کار ببرید. زمانی که موهای تان خشک شد، بافت های مو را باز کنید و سپس با انگشتان خود موج ها را از هم جدا کنید . با شکوه است، این طور نیست ؟

 

 

توصیه ششم :

برای تمدید رنگ موهای تان برنامه ریزی کنید و جایی یادداشت کنید تا فراموش تان نشود .

می دانیم که بسیار سرتان شلوغ است و باعث می شود تا به سادگی فراموش کنید تا ریشه موهای تان را مجددا رنگ کنید . از این رو در جایی یاداشت کنید یا در گوشی خود هشداری را تنظیم کنید تا جلسات تمدید رنگ موی خود را فراموش نکنید . این امر موجب می شود تا رنگ قرمز با هایلایت های بلوند موهای تان تازه و با طراوت نمایان شود .

 

 

توصیه هفتم :

به آرایشگاه بروید و رنگ موهای تان را درخشان و شفاف کنید .

استفاده از روش Gloss یا Glaze در آرایشگاه موجب می شود تا رنگ تارهای مو شما بدرخشند . از این رو اگر موهای قرمز همراه با هایلایت های بلوند دارید، از متخصص رنگ مو و آرایشگر خود بخواهید تا بهترین گزینه را برای شما انجام دهند . شما می توانید از این روش ها حتی زمانی که در خانه موهای تان را رنگ کرده اید نیز به کار ببرید .

 

 

 

منبع مقاله :

https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/hair-color-tutorials/how-to-get-red-hair-with-blonde-highlights.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها