مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ناخن > طراحی ناخن های شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن های شگفت انگیز کوتاه

0
(0)

15 طراحی ناخن شگفت انگیز برای ناخن های کوتاه

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما چند مدل از طراحی ناخن های شگفت انگیز  کوتاه را معرفی خواهیم کرد .
آیا ناخن های بلندی ندارید ؟ مشکلی نیست . شما هنوز هم می توانید در این فضای کم نیز، طراحی ناخن شگفت انگیزی به وجود آورید. چه در حال انتظار برای بلند شدن ناخن های تان هستید یا اصلا نمی توانید ناخن های مانیکور شده در آرایشگاه ها را تحمل کنید و یا به طور کلی ناخن های کوتاه را ترجیح می دهید و یا تمامی موارد بالا، در هر صورت در این مقاله طراحی ناخن های وجود دارد که با هر اندازه ناخنی که دارید، بی نظیر دیده می شوند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

به عبارت دیگر، اگر خانمی هستید که طرفدار ناخن های کوتاه است و گاهی اوقات احساس می کنید که طراحی خاصی وجود ندارد تا روی ناخن های تان انجام دهید، در این مقاله همراه ما باشید .
در حقیقت، این روزها مشاهده می کنیم که از ناخن های بلند نیز استقبال کمتری نسبت به گذشته می شود . بر اساس گفته های وب سایت Pinterest، اخیرا جستجو برای طراحی ناخن های کوتاه حدود 46 درصد بوده است . و طراحی های منحصر به فرد و باشکوهی نیز در این زمینه دسترس می باشد .

به علاوه، هر طراحی ناخنی که برای ناخن های بلند انجام می شود، می تواند برای ناخن های کوتاه نیز کاربرد داشته باشد .
این طراحی هایی که در ادامه برای ناخن های کوتاه معرفی می کنیم را مورد ملاحظه قرار دهید .و بدانید که تمام آن ها روی ناخن های کوتاه شما بسیار بی نظیر دیده می شوند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن نقطه ای

واقعا زمانی که می توان نوک ناخن های کوتاه را با نقاط پاستلی رنگ این چنین زیبا نمود، چه کسی می خواهد مانیکورهای فرنچ بلندی داشته باشد ؟

برای پایه ناخن ها از یک رنگ لاک خنثی به کار ببرید و یا حتی می توانید به همان رنگ طبیعی ناخن های خود بسنده کنید .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن شیشه خورده

طراحی ناخن شیشه خورده تقریبا برای هر اندازه ناخنی مناسب می باشد .مخصوصا اگر همراه یک نوار طلایی متالیک باشد و انگشترهایی هماهنگ با آن نیز به کار رود .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن انتزاعی

ناخن های کوتاه فضای بسیار مناسبی برای این طراحی ناخن انتزاعی فراهم می آورند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن گیلاس کوچک

طرح گیلاس روی نوک ناخن ها واقعا منحصر به فرد به نظر می رسد . البته در این جا گیلاس ها در یک جای یکسان روی تمام ناخن ها قرار ندارند و همین امر زیبای و ظرافت این طراحی را دو چندان می کند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن با صورهای فلکی زودیاک

روی ناخن های کوتاه، به اندازه کافی فضا در اختیار دارید تا یک طراحی صور فلکی زودیاک را رسم کنید. واقعا این یک طراحی ماورایی و خاق العاده به نظر می رسد، این طور نیست؟طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

ناخن های آووکادویی

هیچ وقت این همه آووکادو را یک جا دیده بودید ؟ طراحی بامزه ای است و مطمئن هستیم که از آن خوشتان خواهد آمد .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

مانیکور پلنگ خالدار

طراحی پلنگی ناخن واقعا بسیار ترند و مد روز است و باعث می شود تا ناخن های تان بی نظیر دیده شوند . تعداد نقاط پلنگی نیز بستگی به سلیقه خودتان دارد و این که چقدر ناخن های تان کوتاه می باشد .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن گرافیکی

این طراحی بولد، گرافیکی و بسیار شبیه به سبک های دهه 60 می باشد . در واقع این طراحی جذاب و نوستالژی به نظر می رسد که هیچ گاه از آن سیر نمی شویم .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن فرنچ راه راه

مانیکورهای فرنچ جدید، یکی از بزرگ ترین ترندهای حال حاضر در زمینه طراحی ناخن می باشند. این طراحی رنگی و راه راه می تواند روی ناخن های کوتاه بسیار بی نظیر باشد .

توصیه مهم :

این طراحی ناخن زمانی که با لباس های تان ست و هماهنگ شود، بسیار جذاب و شیک به نظر می رسد .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
مانیکورهای میکی موس

جادوی فیلم های دیزنی را روی ناخن های تان به رخ بکشید . این طراحی ناخن میکی موس واقعا بامزه است و هر کسی را سورپرایز می کند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن با خطوط ساده

خانم های که طرفدار سادگی هستید : این طراحی برای شما ساخته شده است . این خطوط حتی با حلقه های زیبا و زینتی ساده نیز بسیار عالی دیده می شوند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن ستاره ها و اکلیل ها

این مانیکور جذاب و بامزه برای نوک ناخن ها بی نظیر است . به طور کلی رنگ باطراوت، اکلیل ها و ستاره های موجود در این طراحی، هماهنگی زیبا و جذابی ایجاد کرده اند .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه

طراحی ناخن چاپی

در طراحی بالا چه می بینید ؟ مار، خطوط یا کلاه ؟ فرقی ندارد که دقیقا از شکل های بالا چه چیزی برداشت می کنید، در هر صورت این یکی از طراحی های جالب برای ناخن های کوتاه به شمار می رو د .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن با خال های سیاه و سفید

طراحی خال خالی در هر شکل و اندازه ای برای ناخن های کوتاه بسیار عالی دیده می شوند . مطمئنا فکرش را هم نمی کردید که یک مانیکور تک رنگ این چنین زیبا و جذاب دیده شو د .

طراحی ناخن شگفت انگیز کوتاه
طراحی ناخن از یک منظره صحرایی

این مانیکور واقعا شما را به حال و هوای کویر و صحرا با شب های پر ستاره خود می برد . بدون این که گرمای طاقت فرسای آن را به یاد شما بیاورد .

منبع مقاله :

https://www.totalbeauty.com/content/slideshows/short-nail-art-designs-191209/page16

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها