مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

0
(0)

به روشن ترین ، درخشان ترین و باشکوه ترین سالهای زندگی خود خوش آمدید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در مورد صورتهای زیبای مدلها در میانسالی بریا شما تصاویر و مدلهایی را آورده ایم .

وقتی صحبت از پا به سن گذاشتن می شود ما به بیشتر به اجتناب ناپذیری آن فکر میکنیم تا طول عمر . به هر دلیلی همه ما پا به سن میگذاریم و آنهایی که طول عمر طولانی دارند تجربیات زیادی از زندگی کسب کرده و زیبایی های آن را به خوبی حس میکنند .

اکنون وقت آن رسیده تا به جای فکر کردن در مورد جوانی به تجربه و دانشی که زندگی در اختیار ما میگذارد فکر کنیم .هیچ وقت برای کنجکاوی دیر نیست و اگر دوست داشته باشید در هر سنی که باشید میتوانید از زیبایی های دنیای آرایش لذت ببرید . البته برای اینکار شما نیاز به اجازه ندارید ولی در این مقاله تصمیم گرفتیم کمی الهام بخش شما باشیم . در این فوتوشوت رابین بلک ، آرایشگر و عکاس خلاق 12 مدل زیبای مسن را سوژه عکاسی خود قرار داده است .

 

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

 

چشم های براق و برنز و لبهای فوشیا

“مدل کار

 

را از سن 16 سالگی شروع کردن و 36 سال این کار طول کنید . من اولین مدل از نیجریه بودم که برای مجله اسپورتس ایلاستریتور مدلینگ انجام داد و چهره برند J.Crew بودم و در تبلیغ ها و فشن شوها فعالیت میکردم . با افرادی مانند ویوین وستوود و کریگ گادسون کار کردم .”

چشم های براق میتوانند کمی چالش برانگیز باشند ولی این تناژ برنز این آرایش را زیبا و قابل استفاده میکند . استفاده از رنگ های نود و یا رنگهایی در یک خانواده با رنگ پوست مدل میتواند ریختگی آرایش را کمتر نشان بدهد . همه سایه های براق روی پلک تکان میخورند ولی شما میتوانید با استفاده از پرایمر مقدار ریزش آن را کمتر کنید .

چشم های مسی ، ارغوانی و لب هایی به رنگ نود

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

“در ونیز من با دوچرخه در حالتی که پشت چشم هایم را سایه اکلیلی زدم به بازار میروم و این حس خیلی خوبی در من ایجاد میکند . من به کسانیکه فکر میکنند به خاطر سن 50 سالگی نباید آرایش کنم هیچ اهمیتی نمیدم . نگهداری و مراقبت از خودم بهترین کاری است که میتوانم انجام بدم ”

ترکیب چنین رنگ های غیر منتظره ای مانند مسی براق و ارغوانی تیره یکی از تجربه های لذت بخش آرایشی است. برای اینکار میتوانید سایه براق را با براش خیس استفاده کنید .

 

سایه چشم جسوارنه زرد روشن

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

“حرفه مدلینگ من در سن 52 سالگی شروع شد و در 60 سالگی به اوج رسید ، من اکنون 63 هستم و خیلی از کارم لذت میبرم . دیدن اینکه خیلی از خانم ها با سن خود کنار میان و همینطور که دوست دارن لباس میپوشند و آرایش میکنند و موهای خود را درست میکنند واقعا عالی است . این ما را آزاد میکنه تا آنگونه که دوست داریم زندگی کنیم و به فکر دیگران اهمیت ندهیم ”

 

 

رنگ زرد یه رنگ عالی برای انواع پوست هاست . جسور باشید و کل پوستتان را سایه زرد مات بزنید . البته حتما برای اینکار باید از یک پرایمر خوب استفاده کنید و بعد از محو کردن باید کمی اطراف چشم ها را تمیز کنید . جیلین مژه های کمرنگی دارد و به همین دلیل از مداد چشم و ریمل استفاده نشده تا سایه خودش را بیشتر نشان بدهد ، اگر مژه های شما تیره هستند میتوانید از ریمل قهوه ای استفاده کنید .

 

سایه آبی گلی و لبهایی به رنگ صورتی کمرنگ

 

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

 

“خیلی جالب هست که به صورت آنلاین خیلی ها از اینکه ابروهام رو نمیکشم انتقاد میکنند ”

 

یک سایه پاستلی مات آبی برای فصل بهار و تابستان عالی است . شما میتوانید آن را در کنار پوست طبیعی و رنگ های صورتی و هلویی استفاده کنید . اگر مژه های شما تیره است میتوانید کمی ریمل مشکی بزنید و یا بگذارید مژه ها طبیعی باقی بمانند .

 

چشم های هلویی و لب های مرجانی وینیل

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

” من مدلینگ را در سال 2004 شروع کردم ، این کاری هست که نوجوانی دوست داشتم انجام بدم . هیچ وقت به سنم اجازه ندادم که جلوی پیشرفت من را بگیره ، در سن 45 سالگی حس جوانی و اشتیاق برای شروع کار رو داشتم و اکنون در سن 60 سالگی هم حس پر جنب و جوش جوانی میکنم”

برای داشتن لبهای واقعا براق ابتدا با یک رژ لب اوپک لبها رو بپوشانید و سپس یک برق لب همرنگ روی آن بزنید. ودر آخر در وسط لب پایین هم کمی براق لب اضافه کنید.

 

خط چشم گرافیکی دنیم و لبهای هلویی نود

 

” اویل کار از خانم هایی که در دهه 40 ، 50 و 60 سالگی بودند برای مدلینگ طبیعی استفاده میشد ، ولی اکنون از آرایش و رنگ بیشتر استفاده میشود . کاملا مشخص است که دیدگاه ها نسبت به خانم های مسن تغییر کرده و رنگ های جسورانه واقعا به موهای خاکستری آنها می آید ”

برای اینجاد یک طرح گرافیکی با مواد پودری باید کمی آب روی پلک بپاشید ، سپس یک براش کوچک را نمدار کرده و سپس با سایه شکلی که میخواهید را روی پلک بکشید .

 

چشم های اکلیلی و لب های قرمز

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

“آرایش ها اکنون ملایم و شفاف تر شده اند و بیشتر به جای مخفی کردن آرایش به برجسته کردن زیبایی های صورت می پردازد . یکی از اشتباهاتی که در خانم های هم سن خودم میبینم این هست که از قوانین قدیمی برای آرایش و فشن استفاده میکنند ”

 

استفاده از اکلیل نباید همیشه سخت باشد . برای اینکار بهتر است از چسب مخصوص اکلیل استفاده کنید . اول کمی از سایه ای همرنگ اکلیل استفاده کرده و تا بالای خط پلک بروید و با پسب و یا گوش پاک کن اضافه های آن را پاک کنید .

 

 

صورتی متالیک ، مونوکروماتیک

 

 

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

“خوشحال کردن و خوشحال نگه داشتن خودتان میتواند بزرگترین راز زیبایی شما باشد ”

هایلایترهای رنگی برای پلک های شما عالی هستند ! از یک پرایمر شفاف و یا رنگ پوست زیر سایه استفاده کنید تا چشم ها براق تر به نظر برسند .

 

سنگ های رنگی دور چشم و رژ گونه دیسکو

 

“به نظرم همه ما باید آزاد باشیم و از نشان دادن زیبایی خودمان نترسیم . در سال 2017 به خاطر شیمی درمانی مجبور شدم دست از رنگ زدن موهایم بردارم و بعد از مدتی موهای من شروع کرد به ریختن ، به همین دلیل آنها را به شکل موهاک تراشیدم و جالب بود که این موهاک خاکستری خیلی جالب به نظر میرسید . آرایش کردم و به دیدن دوستانم رفتم اولش یکم خجالت کشیدم ولی حس آزدی عالی داشتن . دوستان من از ظاهرم خیلی خوششان آمد ”

 

همه فکر میکنند که سنگ های براق تنها برای آرایش های ستاره های پاپ و یا عکاسی مجله های زیبایی هستند ولی اگر به روش صحیح این کار را انجام بدید میتوانید در زندگی عادی هم از آنها استفاده کنید . فقط یک خط با کریستال ها درست کنید ، به جای خط مژه این خط بهتر است وسط پلکتان باشد ، اگر  فضای کافی برای اینکار ندارید به سمت خط مژه و یا زیر ابرو بروید . شما میتوانید برای اینکار از چسب مژه کمک بگیرید.

 

 

لبهای صورتی جیغ ونیل

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

” من به همسرم میگم زن ها مانند ماشین های قدیمی هستند ، هر چقدر پیتر میشویم نیاز به نگهداری بیشتری داریم و کلاس بیشتر پیدا میکنیم ، او میخنده و با من موافق هست ”

 

برای این آرایش باید اطراف لب را به دقت بکشید و برای جلوگیری از ریختن رژ لب بهتر است یک براش پهن کوچک را به کانسیلر آغشته کرده و آن را در گوشه های لب بکشید .

 

سایه متالیک فیروزه ای

 

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

” من به صورت اتفاقی در سن 28 سالگی مدلینگ را شروع کردم و در لحظه آخر به جای  یکی از دوستانم که مدل بود و در بیمارستان بود حاضر شدم . الان 35 هست که مدل هستم ”

برای این آرایش فرمول های مدادی بهتر از کرم هستند و میتوانید با آنها شکل های گرافیکی هم بکشید . این رنگ به دلیل تضادی که با رنگ نود هلویی دارد بیشترین تاثیر را از خود به جا میگذارد .

 

 

چشم های مسی به رنگ غروب آفتاب

 

صورتهای زیبای مدلها در میانسالی

 

” زمانیکه 20 ساله بودم زیبایی خودم را زیر لایه های ای آرایش مخفی میکردم . حالا دیگر خودم رو مخفی نمیکنم ، من عادت داشتم لوازم آرایش زیادی بخرم ولی از 15 سال پیش تصمیم گرفتم لوازم آرایش خودم رو تولید کنم و پوستم هیچ وقت به این اندازه خوب نبوده ”

یک راهنمایی برای پوشاندن موهای خاکستری ابرو این هست که از ژل رنگ دار ابرو استفاده کنید . فرمولی که انتخاب میکنید باید همرنگ ابروی طبیعی خودتان باشد .

https://www.allure.com/story/colorful-makeup-that-defies-ageist-beauty-stigmas

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها