مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > ترندهای میکاپ پاییزه

ترندهای میکاپ پاییزه

0
(0)

ترندهای میکاپ پاییزه که باعث می شوند تا بیش از همیشه بدرخشید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما ترندهای میکاپ پاییزه را که باعث می شود مثل
سبک میکاپ های تابستان 2020 تماما در ارتباط با سایه چشم های پاستلی دهه 90 میلادی و ابروهای بلند بود، اما پاییز سرانجام از راه رسیده است .

این موضوع به این معنا است که با سبک های جدیدی رو به رو خواهید شد که هماهنگی بسیار بالایی با لباس های پاییزه و زمستانه شما دارند .

ترندهای میکاپ پاییزه

شاید برخی از سبک های میکاپ مورد علاقه تان هم چنان به قوت خود باقی بمانند (به عنوان مثال هنوز هم می توانید از خط چشم سفید خود استفاده کنید)، اما تا حدود زیادی باید به سراغ رنگ های پررنگ و غنی و فلزی بروید که البته تناژهایی از جواهرات باشکوه و باطراوت نیز در آن ها به چشم می خورد .
حالا که ژاکت ها و بافتنی های خود را از کمد بیرون می آورید، می خواهیم ایده های میکاپ پاییزه بسیار جالبی را در این مقاله با شما در میان بگذاریم که هم اکنون مد روز می باشند .

سایه چشم قرمز مایل به قهوه ای

ترندهای میکاپ پاییزه

ترندهای میکاپ پاییزه

 

این سبک میکاپ سوخته بدون شک کار یک میکاپ آرتیست با استعداد است، اما به اندازه کافی آسان است که هر کسی بتواند آن را انجام دهد . رنگ برنزه را روی پلک های خود پخش کنید و سپس کار را با مقداری اکلیل در گوشه داخلی چشم ها تمام کنید .

خط چشم سفید شناور

ترندهای میکاپ پاییزه

ترندهای میکاپ پاییزه

خط چشم سفید چند فصلی است که در زمینه میکاپ چشم ها مد و ترند روز به شمار می رود . هیچ وقت با استفاده از این روش دچار اشتباه نمی شوید، بلکه این طراحی شناور هنرمندانه واقعا و واقعا با شکوه و زیبا به نظر می رسد .

صورتی گرم

ترندهای میکاپ پاییزه

این اولین بار در زندگی است که شاهد این رنگ صورتی گرم با شکوه می باشیم . زندیا اثبات می کند که هنوز هم می توان سبک دخترانه قدیمی را مدرن و بروز نمایان کرد .  تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای ایجاد کنتراست بیشتر، سایه رنگ رزی تیره تری را به میکاپ چشم خود بیافزایید .

میکاپ چشم هنرمندانه مخصوص اینستاگرام

ترندهای میکاپ پاییزه

ترندهای میکاپ پاییزه

چشم های اینستاگرامی چیست ؟ خوب یک عبارتی است که می تواند انواع ترندهای منحصر به فرد میکاپ چشم را شامل شود که به زیبایی هر چه تمام تر در صفحه اینستاگرام شما دیده می شوند . میکاپ ابری، رنگ هایی از گلبرگ ها و رنگ های آبرنگی (که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید) همگی یک طراحی غیر قابل پیش بینی را در معرض نمایش می گذارند که به شدت ترند روز می باشند، بیشتر به این دلیل که می توانید خستگی و بی حوصلگی در خانه را با این روش پنهان کنید .

 

سایه چشم پلک پایین

ترندهای میکاپ پاییزه

ترندهای میکاپ پاییزه

آیا می دانستید که مردم در گذشته از سرمه با رنگ بسیار غلیظ برای خط مژه پایینی خود استفاده می کردند ؟ بله این سبک دوباره مد شده است . اما نگران نباشید . این بار شاهد جلوه شیک تر و بروزتر این سبک میکاپ چشم هستیم .

برای این سبک، از یک سایه با رنگ غلیظ و تیره ای استفاده کنید و سپس روی مژه های خود کار کنید تا پرپشت و بلند به نظر برسند، به این ترتیب تعادل مناسبی در میکاپ شما شکل می گیرد .

خط چشم گرافیکی

ترندهای میکاپ پاییزه

این ترند شیک و مدرن هم به تنهایی و هم همراه با یک سایه چشم شاینی به زیبایی دیده می شود. مطمئن شوید که از یک خط چشم مایع و کرمی استفاده می کنید تا بتوانید به این شکل، خط چشم نوک تیزی بکشید.

آبی اسموکی

ترندهای میکاپ پاییزه

برای پاییز 2020، سایه چشم اسموکی شما می تواند با رنگ های باشکوه و زیبای دیگری در معرض نمایش قرار بگیرد . در این جا شاهد استفاده از رنگ آبی کبالتی-نقره ای می باشیم که تنها یکی از انواع سبک میکاپ های اسموکی رنگی می باشد .

 

میکاپ سوپرشاینی

ترندهای میکاپ پاییزه

در اوایل دهه 2000، هیچ سبک میکاپی بدون وجود حتی ذره ای حالت شاینی کامل نبود. این قانون هنوز هم این روزها پابرجا است . با این تفاوت که بهتر است از یک فرمول رژلب براق استفاده کنید تا این شاینی بودن میکاپ صورت خود را دو برابر نمایید .

سبز پری دریایی

ترندهای میکاپ پاییزه

میکاپ چشم سبز زمردی حالا بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است . سایه چشم های زیتونی الهام گرفته شده از پری دریایی، تنوع و حس و حال جدیدی به میکاپ چشم اسموکی معمولی و قدیمی می دهد .

میکاپ چشم آلویی- الکتریکی

ترندهای میکاپ پاییزه

بله رنگ های روشن بسیار زیادی وجود دارند که در فصل پاییز امسال مد روز می باشند و بنفش شاینی و درخشان نیز یکی از آن ها است . برای ایجاد کنتراست فوق العاده شیک و مدرن، بهتر است این بنفش را با رنگ سفید یخی شاینی همراه کنید .

لب های فوق العاده تیره

ترندهای میکاپ پاییزه

لب های قرمز بورگاندی (قرمز متمایل به قهوه ای) دوباره در فصل پاییز اسمال مد روز شده اند. از این رو وجود این سبک در لیست میکاپ های ترند پاییز 2020 خالی از لطف نیست . واقعا رنگ خیره کننده ای است، این طور نیست؟

ابروهای روشن

ترندهای میکاپ پاییزه

 

در چند سال گذشته، مجبور بودید برای داشتن میکاپی بی نقص و مد روز، روی ابروهای تان بسیار کار کنید، اما اخیرا سلبریتی هایی مانند بلا حدید و ریحانا ابروهای ظریف و روشن خود را در معرض نمایش گذاشته اند . این ابروهای روشن بدون این که مانند سبک دهه 90 میلادی بسیار نازک به نظر برسند، جلوه خاصی به میکاپ شما می بخشند .

خط چشم با رنگ های نئونی

ترندهای میکاپ پاییزه

بیایید با این موضوع رو به رو شویم :

سایه های قهوه ای، برنزه، خاکستری و مشکی (که رنگ های اصلی و مد فصل پاییز می باشند) حالا دیگر تکراری و خسته کننده شده اند . اگر احساس می کنید که نیاز به یک رنگ روشن در میکاپ پاییزه خود دارید، می توانید به سراغ خط چشم های نئونی برای پلک پایین خود بروید . حالا تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با یک خط چشم مشکی دنباله دار در پلک بالایی خود متعادل کنید.

طلایی شاینی

ترندهای میکاپ پاییزه

پلک های طلایی گرم و شرجی، یکی از زیبایی های مخصوص فصل پاییز می باشد. از یک رنگ طلایی روشن تر استفاده کنید تا چشم های خود را شاداب تر نشان دهید و سپس از یک سایه چشم تیره اطراف گوشه های خارجی چشم های خود استفاده کنید تا میکاپ چشم تان جلوه بیشتری به خود بگیرد.

خط لب ها

ترندهای میکاپ پاییزه

 

حالا می خواهیم درباره یک سبک میکاپی صحبت کنیم که از دهه 1990 الهام گرفته شده است . لب های خود را با یک مداد لب یک یا دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی لب های تان خط بکشید . سپس آن را به سمت داخل لب ها پخش کنید تا یک حالت طبیعی به خود بگیرد و در نهایت از یک برق لب با رنگ مطابق با خط لب تان استفاده کنید که فوق العاده شاینی و براق باشد.

اسموکی برنزهترندهای میکاپ پاییزه

 

این میکاپ به فصل پاییز بسیار نزدیک است. سایه چشم مسی تیره می تواند به طور کلی میکاپ چشم اسموکی مورد علاقه شما را برای فصل جدید آماده کند.

لب های ماتترندهای میکاپ پاییزه

 

حالا که وقتی از خانه بیرون می روید، هوا آنقدر گرم نیست که میکاپ تان پخش شود، زمان این است که به سراغ رنگ های بولد بروید. یک رنگ قرمز روشن مات می تواند به طور کلی چهره تان را تغییر دهد . حتی اگر باقی صورت تان کاملا بی آرایش و ساده باشد .

گوشه های چشم نئونی

ترندهای میکاپ پاییزه

 

داشتن پلک های کاملا نئونی با استفاده از تناژهای تیره فصل پاییز خیلی سخت به دست می آیند . از این رو اگر هنوز هم دوست دارید از رنگ دیگری در میکاپ خود استفاده کنید، مقداری از سایه چشم تابستانه خود را در گوشه های داخلی چشم های تان بزنید .

اسموکی ظریف

ترندهای میکاپ پاییزه

 

سایه چشم اسموکی ظریف می تواند میکاپ چشم زغالی را زیباتر و جذاب تر نشان دهد. برای کامل کردن این سبک، از مژه های مصنوعی به کار ببرید تا ابعاد بیشتری به چشم های خود ببخشید.

سایه چشم دنباله دار

ترندهای میکاپ پاییزه

می توانید هر سبک میکاپ چشمی که دوست دارید را با سایه های دنباله دار زیبا تر کنید. درست مانند مواقعی که می خواهید خط چشم دنباله دار بکشید، از یک نوار چسب در گوشه خارجی چشم ها استفاده کنید تا خط صاف و بی نقصی بکشید.

منبع مقاله :

https://www.seventeen.com/beauty/makeup-skincare/advice/g1041/fall-makeup/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها