مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > سنگهای درمانی و خاصیت آنها

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

1
(1)

اعتقاد به شفا دادن و خواص درمانگر برخی سنگها از دیرباز تاکنون محور توجه اغلب افراد در جهان بوده ، ولی این روزها پاکسازی و درمان توسط سنگهای درمانی و کریستال ها مورد استقبال بسیاری از مردم است.

نمی دانید که کدام سنگ را برای این ابزار خود برگزینید و به بهبود سطح انرژی بدن و جوانی پوست و کاهش درد عضلات خود کمک کنید؟

به راهنمایی ما در ارتباط با سنگهای درمانی توجه کنید:

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

سنگهای درمانی جید یا JADE:

از پوست محافظت کرده و گردش خون را افزایش می دهد.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

سنگهای درمانی رز کوارتز یا ROSE QUARTZ:

این سنگ برای ارائه حس دوست داشتن خود یا اعتماد به نفس معروف می باشد و به عنوان یک سنگ موثر در کاهش چین و چروک و لطافت بخشی به پوست های خشک و خشن نیز مشهور است، این در حالی است که گردش خون را بهبود بخشیده و باعث آرامش و التیام پوست می گردد.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

دیاموندها یا الماس ها (DIAMOND):

به خاصیت تقویت بخشی، روشن کردن و لایه برداری خود معروف هستند، این در حالی است که باعث بازسازی سطح انرژی بدن نیز می شوند.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

ماه سنگی یا سنگ قمر (MOONSTONE):

که به پوست جلوه زیبا و جوان می بخشد و به ایجاد تعادل انرژی در بدن کمک کرده و با بیماری هایی مانند اضطراب، بی خوابی و افسردگی مقابله می نماید.

سنگهای درمانی

سنگهای درمانی کهربا یا AMBER:

برای بهبود التیام، تصفیه و پاکسازی خود معروف است که برای شفاف کردن و سم زدایی پوست به علاوه کاهش درد بسیار گزینه مناسبی در نظر گرفته می شود.

سنگهای درمانی

سنگهای درمانی دلربا یا AVENTURINE

به عنوان سنگ شانس و حس مثبت معروف است، سنگ کهربایی سبز این احساس اطمینان را به وجود می آورد که در مسیر درستی پا می گذارید. انرژی مثبت این سنگ به خوش شانسی و موفقیت ارتباط دارد، این در حالی است که فرصت های بیشتری را برای تان فراهم کرده و برای زندگی تان برکت و فراوانی را به وجود می آورد.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

سودالیت یا SODALITE:

به عوان سنگ تعدیل کننده یا صلح آمیز معروف است، سنگ سودالیت باعث اسجاد هارمونی، هماهنگی، صلح و آرامش درونی می گردد، این در حالی است که تنش و ترس و اضطراب را از شما به دور می سازد.

سنگهای درمانی

یاقوتی یا RUBIES:

برای تصفیه خون، از بین بردن سموم و رهایی از آکنه گزینه عالی به شمار می رود. آن ها باعث شارژ شدن یا شاداب شدن شما می شوند و موجب می گردند احساس قدرت و کنترل امور را داشته باشید.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

آمتیست یا AMETHYST:

تنش و احساسات منفی را از شما به دور می سازد و همین امر می تواند استرس و اضطراب را در زندگی شما بسیار به حداقل برساند. این سنگ برای سردردهای شدید و آرامش بخشی و کمک به ریلکس بودن بدن و ذهن بسیار موثر واقع می شود.

سنگهای درمانی و خاصیت آنها

کریستال یا بلورهای تورمالین یا TOURMALINE CRYSTALS: 

هم چنان که روی پوست مالش داده می شوند، احساس گرما به پوست می دهند و گردش خون را برای ایجاد پوست روشن و شاداب و سلامت بهبود می بخشند و به پوست در جذب محصولات مراقبت از پوستی که به کار می برید، بسیار کمک کرده و میزان اثربخشی آن ها را افزایش می دهند.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories