مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

0
(0)

در هنگام تصمیم گیری برای سفر، شاید در نظر داشته باشید تا به مناقطی سفر کنید که آب و هوای سردی دارند. این آب و هوای سرد به طور کلی می تواند بر روی چهره شما تاثیر بگذارد به ویژه هنگامی که از مناطقی با آب و هوای گرم و آفتابی به مناطقی با آب و هوای کمی سردتر می روید. از این رو باید مراقبت پوستی خود را در این مناطق تغییر دهید تا با مشکلاتی احتمالی برای پوست خود مقابله کنید

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

چگونه در آب و هوای سرد مناطقی که سفر می کنید، از آرایش خود محافظت کنید؟

علاوه بر مراقبت روزانه از پوست خود ممکن است احساس کنید که در این آب و هوای سرد لازم است لوازم آرایشی تان را نیز عوض کنید!!!

 هیجان زده نشوید با این ۵ نکته می توانید از آرایش صورت خود در مقابل هوای سرد و طوفانی و خشک محافظت کنید:

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

 ۱.به دنبال زیر ساز مرطوب کننده باشید : آیا در این مناطق سرد، پوست تان کدر تر از حالت عادی شده است؟ لوازم آرایش مات و کسل کننده تان را بگذارید و در این آب و هوا از زیر ساز های مرطوب کننده استفاده کنید.

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

۲. رنگ صحیح: زمانی که در منطقه ای که سفر می کنید، بادهای سردی می وزد، از این رو پوست تان اولین بخشی است که از این شرایط تاثیر می گیرد. از این رو سعی کنید تا از لوازم آرایشی همرنگ پوست خود استفاده کنید تا در این شرایط تضادی در چهره شما به وجود نیاید.

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

 ۳. از لوازم آرایش ضد آب برای پوست خود استفاده کنید: وقتی که هوا سرد است، اگر چشمان تان شروع به ریزش اشک می کند، از لوازم آرایش ضد آب برای چشمان تان استفاده کنید. در این صورت لازم نیست که در هر دقیقه در آیینه خود را نگاه کنید و آرایش خود را ترمیم و تمدید کنید.

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

۴. از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید: در هوای زمستانی وقتی که شما بر دور گردن و دهان تان شال می پیچید ممکن است که آرایش تان خراب شود پس می توانید از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید تا ماندگاری آرایش خود را افزایش دهید.

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

۵. حواس تان به لب های تان باشد: برای مرحله آخر در آرایش روزانه می رسیم به پوسته پوسته و دی هیدراته شدن پوست لب. مانند پوست صورت و بدن تان، لب ها نیز ممکن است در طول آب و هوای سرد، خشک شوند. سعی کنید پیش از استفاده از رژلب، بالم لب یا مرطوب کننده مخصوص لب را به کار ببرید.

مطالب مرتبط:

ترفندهای مراقبت پوست برای سفر به مناطق گرم

آبرسانی به پوست را در هنگام سفر از یاد نبرید

آنچه برای سفر باید در کیف آرایش خود داشته باشید

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories