مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , , > 11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

3.6
(14)

 11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

با بیش از 66 سوپر استار و سلبریتی کره ای مصاحباتی به عمل آمد و از طریق این مکالمه ها و گفت و گوها در پشت صحنه و یا پشت تلفن، متوجه شده ایم که زیبایی، مخصوصا مراقبت از پوست، یک دغدغه مشترک برای همه افراد است با هر زبان و گویشی است. من نمی دانم که آیا مردم دیگر مانند سلبریتی ها و افراد مشهور میکاپ و آرایش می کنند یا خیر، اما چیزی که واضح است این است که همه در نهایت باید صورت مان را شسته و روتین مراقبت از پوستی مان را انجام داده و سپس به تخت خواب برویم و بخوابیم. عبارت های بسیاری در ارتباط با زیبایی در میان کره ای ها دقیقا همانند انگلیسی زبان ها می باشد، مانند لوسیون، سرم و فوم شستشو.سوپر استارهای کره ای در میان این مصاحبات و گفت و گو ها شروع به اشتراک گذاشتن رازهای غیرمنتظره و باورنکردنی خود در ارتباط با پوست بدون منافذ و شفاف شان نمودند، مانند شستن صورت با محلول های لنزهای چشمی و یا استفاده از محصولات با انگشتان بخصوص دست. این مقاله را تا انتها بخوانید تا درباره تکنیک های مراقبت از پوستی و محصولاتی که آن ها استفاده کرده و پیشنهاد می کنند، اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.

 

نام سلبریتی: Momoland JoE: محصولات را تنها با انگشت حلقه برای پوست خود به کار ببرید.

مراقبت پوستی کره ای

او توضیح می دهد که چگونه هر محصول موجود در مراقبت پوستی خود را به تنهایی با انگشتان حلقه خود به کار می برد. این تماس ملایم با پوست معمولا برای استفاده از کرم چشم پیشنهاد می شود، زیرا انگشت حلقه شما کمترین فشار را روی پوست ظریف اطراف چشم تان عمل می کند. اما این سلبریتی از انگشتان حلقه برای تمامی بخش های صورت به کار می برد.

 

نام سلبریتی: EXID Hyelin: وازلین تمام چیزی است که نیاز دارید.

زیبایی کره ای

این سلبریتی روتین مراقبت از پوستی خود را تنها به یک محصول محدود می کند: وازلین. البته لازم به ذکر است که او با پوست بسیار عالی متولد شده است. اما در هر صورت وازلین می تواند به از بین رفتن آکنه های کیستیک کمک کند، تعجب ما در این است که چگونه وازلین، تنها محصول مراقبت از پوستی است که وی مصرف می نماید.

 

نام سلبریتی:Astro Rocky: با محلول لنز چشمی پوست خود را تمیز کنید.

زیبایی کره ای

زمانی که اطرافیان این سلبریتی به خبرنگار و مصاحبه کننده گفتند که او با محلول لنز چشمی به پاکسازی پوست خود می پردازد، به او نگاه کرد تا تاییدیه این حرف ها را به عینه مشاهده نماید. ولی در کمال ناباوری او سرش را به علامت تاکید تکان داد. او می گفت که این توصیه ای است که از مادرش به او به ارث رسیده است. او می گفت که تنها کاری را انجام می دهد که مادرش به او گفته است. البته متخصصان پوست این توصیه را تایید نمی کنند، زیرا محلول لنز چشمی می تواند باعث التهاب و قرمزی شود، از این رو پیشنهاد نمی گردد که از توصیه این سوپر استار پیروی کنید.

 

 

نام سلبریتی: Dreamcatcher JiU: ماسک ورقه های سیب زمینی را استفاده کنید.

سلبریتی

در میان ماسک های ورقه ای که تنها با یک ماده تشکیل می شود، مانند درخت چای، انار و گل رز، فکر استفاده از سیب زمینی به عنوان ماسک ورقه ای اصلا به ذهن من خطور نکرد تا این که این توصیه را شنیدم. وی می گوید که این ماسک ورقه ای سیب زمینی به نرم و لطیف شدن و روشن شدن پوست کمک می کند، از این رو زمانی که بیرون از خانه آب و هوای بسیار گرمی وجود داشته باشد، واقعا استفاده از چنین ماسکی به طراوت و سلامت پوست کمک می کند.

 

نام سلبریتی: Monsta X’s Shownu: محصولات مورد نظر خود را با سه انگشت به کار ببرید.

 

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

در طی مصاحبه، این سلبریتی سه انگشت خود را بالا برد و آشکار کرد که او محصولات مراقبت از پوستی خود را با سه انگشت خود به کار می برد. او هیچ دلیل قانع کننده و واقعی را برای این کار ارائه نداد، مثلا نگفت که باعث نرم و لطیف شدن پوست و کمک به تخلیه مواد موجود در غدد و سیستم لنفاوی می شود. در عوض تنها اشاره کرد که دوست ندارد محصولات مراقبت از پوستی به تمام دستان او آغشته شوند.

 

نام محصول: Momoland Jane: قبل از پاکسازی صورت، از فیس میست ها و یا اسپری آبرسان استفاده نمایید.

سلبریتی

این سلبریتی دوست دارد قبل از شستن میکاپ خود، از یک فیس میست استفاده کند. البته این محصول بیشتری برای فیکس کردن میکاپ و یا آبرسانی پوست در طول روز به کار می رود. من هیچ گاه به فیس میست به عنوان یک پاک کننده آرایش فکر نکرده بودم.

 

 

 

نام سلبریتی: : کمدی از لایه بردارها را برای خود مهیا کنید.

پوست شفاف

برخی مردم پوست صورت خود را با اسکراب و یا لایه بردار، یک بار در هفته لایه برداری می کنند. در هر صورت این سلبریتی از لایه برداری های متعدی استفاده می کند. او یک بار تمام محصولاتی که استفاده می کند تا پوست صورت خود را نرم و لطیف و هموار با طراوت نگه دارد را نمایان کرد که از میان آنها می توان روغن لایه بردار و مغذی پوست LA MER، لایه برداری با درمان آنزیمی AMOREPACIFIC و لایه بردار صورت معدنی O.R.G SKIN CARE و یک ژل با قدرت شویندگی بسیار بالا، نام برد.

 

نام سلبریتی: Astro Sanha: سرکه را با آب مخلوط کنید و به عنوان فیس واش از آن استفاده نمایید.

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

محلول لنز چشمی تنها مورد مصرف عجیب و غریب این سلبریتی نیست. این سلبریتی سرکه را در آب ریخته و ترکیب کرده و صورت خود را با این ترکیب می شوید. او تصدیق کرده است که با استفاده از چنین ترکیبی، تغییر بزرگی در پوست خود مشاهده کرده است، از این رو نمی خواهد شانس داشتن پوست خوب را از دست بدهد و به استفاده از این ترکیب ادامه خواهد داد.

نام سلبریتی: Chung Ha: سه بار در روز، صورت تان را بشویید.

لایه برداری

او برای شستن صورت خود، از پروسه چند مرحله ای پیروی می کند که در واقع مقدمه روتین مراقبت از پوستی گسترده و عظیم وی است. حتی اگر شما محصولات خوبی را برای پوست خود استفاده کنید، اگر به خوبی صورت تان را نشویید، اصلا فایده ای ندارد و مانند این است که اصلا چیزی را مصرف نکرده اید.

اولین قدم، پاک کردن آرایش چشم می باشد. سپس او از یک پاک کننده بر پایه چربی استفاده می کند تا همه میکاپ را در آن حل نماید. سپس از یک پاک کننده بر پایه آب استفاده می کند تا کثیفی ها و عرق را از صورت خود بزداید و در نهایت او کاری را انجام می دهد که خود” حباب ساختن” می نامد. در واقع او از فیس واشی استفاده می کند که به خوبی کف نماید.

 

 

نام سلبریتی: Monsta X Kihyun and Momoland Yeonwoo: روی محصولاتی که برای پوست خود استفاده می کنید، ضرباتی را وارد کنید.

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

ضربه زدن های آهسته در حین استفاده از محصولات مراقبت از پوست، یک امر عادی در میان کره ای ها می باشد، اما این سلبریتی به ما گفته است این چنین ضربه ها برای استفاده از سرم ها و محصولاتی از این قبیل، بسیار ظریف و حساس است. در واقع او با ضربات آهسته این کار را انجام نمی دهد، بلکه در واقع به صورت خود سیلی می زند و صدای بزرگی را ایجاد می نماید.

سیلی زدن از نظر او یک تکنیک به کار بردن محصولات مراقبت از پوستی می باشد. او قسم می خورد که این امر موجب می گردد تا از شر جوش های سر سیاه و سایر جوش ها خلاص شود. در واقع او اعتقاد دارد که اگر محصولات را روی صورت خود مالش دهید، به دستان شما آغشته می شوند، اما اگر ضرباتی را روی آن ها اعمال کنید، عمیق تر به پوست تان نفوذ می کنند و جذب می گردند.

نام سلبریتی: KARD Jiwoo: صورت خود را با پدهای نخی و پنبه ای مرطوب پوشش دهید.

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست شفاف

پدهای پنبه ای تنها برای پاک کردن میکاپ و یا استفاده از تونر نمی باشند. بلکه خود نیز می توانند مانند ماسک ورقه ای عمل کنند. از جایی که آب و هوای زمستان در کره بسیار خشک است، این سلبریتی این روش را پیشنهاد می کند. به این ترتیب که پدهای نخی را با تونر مرطوب می کنید و روی تمام بخش های صورت خود می گذارید. به جای استفاده از یک ماسک ورقه ای، این روشی برای آبرسانی سریع به پوست به شمار می آید. پدهای پنبه ای کره ای ها بسیار بهتر از انواع دیگری است که در داروخانه ها ممکن است بیابید. آن ها ضخیم تر بوده و قدرت جذب بیشتری دارند، از این رو بهتر به پوست تان می چسبند (درست مانند ماسک های ورقه ای).

 

منبع مقاله: https://www.allure.com/gallery/k-pop-stars-skin-care-routines-and-tips

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 14

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

نظرات (7)

 1. مریم

  کره ایا برای از بین بردن کک و مک چه می کنند؟

  • سونیا

   مگه کره ای ها کک و مک دارن 😂

   • سحر

    واقعا😂🖖🏻

   • اوا

    بله دارن

   • 라하

    آره دارن
    ولی آرایش میکنن که کسی نبینه
    حتا بعضی از آیدلا هم کک و مک دارن

    • ARMY

     فیلیکس از گروه استری کیدز کک و مک داره ولی خیلی هاتهههه🤤

     • همون وانس و ارمی و انجین بدبختی که کنسرت نرفت

      میبینم یکی حق میگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

Navigation

Recently Viewed

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories