مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , > مپینگ یا نقشه کشی ابرو

مپینگ یا نقشه کشی ابرو

0
(0)

مپینگ یا نقشه کشی ابرو چیست ؟

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به توضیح مپینگ یا نقشه کشی ابرو خواهیم پرداخت .

به دلیل خانه نشینی و فاصله گذاری اجتماعی ناشی از ویروس کوید 19 خیلی از ما دست به ابروهایمان نزده ایم و مدتهاست که به سالن های زیبایی مراجعه نمیکنیم. ولی یکی از ترندهای محبوبی که اخیرا در اینستاگرام زیاد به چشم میخورد عکس خانم هایی است که با استفاده از مپینگ ابرو شکل دقیق ابروهای خود نشان داده و نواحی که نیاز به برداشتن دارد را مشخص میکنند.

 

مپینگ ابرو چیست ؟

در این روش با استفاده از مداد ابرو و یا نخی که به رنگ آغشته شده نقاط کلیدی ابرو نشانه گذاری و مشخص میشود و هدف آن نشان دادن تقارن ابروهاست .

با وجود اینکه همه ما به دنبال قرینه بودن ابروهایمان هستیم ولی این اولین اولیت در برداشتن ابرو نیست ، به طور مثال شما باید اول به ضخامت دقت کنید ، مپینگ روی تقارن ابرو تمرکز دارد ولی صورت اکثر ما متقارن نیست و این میتواند شما را دچار اشتباه کند .

مپینگ یا نقشه کشی ابرو

مپینگ یا نقشه کشی ابرو

آیا باید این روش امتحان کنم ؟

مپینگ میتواند یک راهنمای رسمی برای شما به حساب بیاید ولی نیازی نیست که دقیق باشد . شما میتوانید همین کار را با یک خط فرضی از گوشه بینی تا گوشه چشم انجام بدهید .

 

چگونه های ابروهای خود را در خانه برداریم ؟

برای اینکار نیازی نیست که خیلی دقیق باشید و جزئیات را به متخصص ابرو واگذار کنید . تنها کافیست کمی اطراف ابرو در استخوان ابرو ، پیشانی ، شقیقه ، پلک بالا و استخوان بینی تمیز شود . اینها مکان های امن برای برداشتن ابرو به حساب می آیند . وقتی قسمتهای مشخص را برداشتید میتوانید ابرو را پر کنید و موهای اضافی خارج از محل پرشدن را نیز بردارید .

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories