مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > درسهای زندگی از زبان پدربزرگ و مادربزرگ ها

درسهای زندگی از زبان پدربزرگ و مادربزرگ ها

0
(0)

پدربزرگ ها و مادربزرگ ها بهترین درس های زندگی را به ما می دهند به گونه ای که دوست دارید همین حالا با آن ها تماس بگیرید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به درسهای زندگی از زبان پدربزرگ و مادربزرگ ها خواهیم پرداخت . در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این عزیزان آشنا شوید .
آیا تا به حال توصیه و نصیحت مادربزرگ تان را پشت گوش انداخته اید و درست چند دقیقه بعد متوجه شوید که او واقعا درست می گفت ؟

می دانم، من هم چنین تجربه ای دارم و بعد از این که از همکاران و اطرافیان پرس و چو کردم، آن ها نیز با چنین موضوعی رو به رو شده بودند. اما گاهی اوقات این آدم های مسن و سالخورده بهترین درس های زندگی را به ما می دهند .
زمانی که جوان هستیم، همیشه می خواهیم لجباز و یک دنده باشیم (شاید در بزرگسالی نیز همین اخلاق را نیز ادامه دهیم)، اما چیزی که متوجه نمی شویم این است که هوش و خرد از اپلیکیشن های پیشگویی و آینده نگری که روی آن قسم می خوریم به دست نمی آید، بلکه از تجربه های واقعی زندگی افراد حاصل می شود .

درسهای زندگی از زبان پدربزرگ و مادربزرگ ها

درسهای زندگی از زبان پدربزرگ و مادربزرگ ها

این جا دقیقا جایی است که بزرگان ما نقش اساسی دارند. از این رو به جایی این که از اپلیکیشن های مانند Siri استفاده کنید و یا سوالات خود را از Google بپرسید، به آدم های مسن و سالخورده و با تجربه زندگی خود مراجعه کنید که بهترین توصیه زندگی و توصیه هایی درباره طول عمر بیشتر و عوامل کلید اصلی برای شادی و خوشبختی را به شما می گویند  .
به عنوان مثال، Betty Turpin (یک فرد 101 ساله) موضوعی را بیان می کند که واقعا هم مهم است. او درباره پول و این که چقدر استرس های مالی می توانند روی ما تاثیر بگذارند، می گوید:

“لطفا دچار سوء تفاهم نشوید، شما نیاز به پول دارید، اما پول همه چیز نیست. همه چیز به نگرش شما باز می گردد.”

او درست می گوید . ما می دانیم که شما هم بعد از راه اندازی هر محصول آرایشی از برندهای مشهور جهان وسوسه می شوید آن ها را بخرید، حتی لوازمی که نیازی به آن ها ندارید، اما به یاد داشته باشید که این نکته از هر چیزی با اهمیت تر است .

برای این که از بهترین توصیه های زندگی باخبر شوید، ویدئو زیر را به صورت کامل تماشا کنید . و سپس محض رضای خدا با مادربزرگ و پدربزرگ تان تماس بگیرد .

(ویدیو در منبع مقاله موجود است)

منبع مقاله :

https://www.allure.com/story/two-centenarians-share-the-best-life-advice

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories