مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > کرم پودرهایی که میکاپ آرتیست ها برای خود و مشتریان شان استفاده می کنند.

کرم پودرهایی که میکاپ آرتیست ها برای خود و مشتریان شان استفاده می کنند.

5
(2)

کرم پودر هایی که میکاپ آرتیست ها برای خود و مشتریان شان استفاده می کنند.

انتخاب کرم پودر صحیح و مناسب می تواند بسیار سخت و دشوار باشد. بافت، سایه، پوشش دهی و کاربرد های بسیاری از این محصولات وجود دارد که باید به آن ها فکر کنید و هم چنین مطمئنا قیمتی را برای خرید این محصول می خواهید که زندگی تان را بر هم نریزد و خیلی سنگین نباشد. برای تصمیم گیری در این زمینه، میکاپ آرتیست های مشهور اعلام می کنند که برای مشتریان خود از چه محصولات یا کرم پودر های به کار می برند و هم چنین از چه فرمولی برای خودشان استفاده می کنند.مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ  9 کرم پودری که میکاپ آرتیست های سلبریتی و مشهور برای خودشان استفاده می کنند را با شما به معرفی میکند.این کرم پودرها شامل کرم پودر استدیو مک، سی سی کرم آی تی، کرم پودر ساقت لامر،کرم پودر نرلی نیکد میکاپ،کرم پودر برمینرال بارسکین،

می خواهید بهترین کرم پودر را برای خود پیدا کنید؟ جای درستی آماده اید. این مقاله را بخوانید تا دریابید که این محصولات چه چیزی هستند و چرا برای دستیابی به پوست بی عیب و نقص، مهم و برتر محسوب می شوند.

نظریات هر محصول از جانب این میکاپ آرتیست ها می باشد.

کرم پودر پوست حساس

  1. MAC Studio Face & Body Foundatio.کرم پودر استدیو مک

من آن را کرم پودر سینک آشپزخانه می نامم، زیرا روی هر تن و نوع پوستی کار می کند. پوشش دهی BUILADBLE دارد و از پوشش سطحی شروع شده و می تواند تا پوشش دهی تمام و کمال نیز ادامه داشته باشد. من حتی به جای جوراب شلواری، از آن برای پاهای خود استفاده می کنم.

میکاپ آرتیست ;کایلی بارتلت  Kelli J. Bartlett: https://www.instagram.com/kellijbartlett/?utm_source=ig_embed

کرم پودر مک استدیو

 

مشخصات کرم پودر مک استدیو:

کرم پودر استودیو فیکس مک از محصولات با کیفیت این برند است. کرم‌ پودر استدیو فیکس مک ، با پوشش مات، طبیعی و پوشانندگی از متوسط تا کامل، پوست را در مقابل طیف گسترده‌ایی از اشعه‌های UVA و UVB محافظت کرده و با درجه SPF15، ضد آفتاب می‌باشد.
این محصول دارای بافت نسبتا سنگین بوده و یرای مصارف روزانه مناسب نمی‌باشد این محصول دارای رنگدانه‌های خاص میکرونیزه، نرم‌کننده و بدون روغن بوده ولی در عین حال دارای نرم کننده مخصوص به خود است. پودر نرم آن پوست را کاملا صاف و یکدست می‌نماید تا ظهور عیوب را به حداقل کاهش دهد. این محصول دارای تنوع رنگی خوبی است و بهتر است برای پوست‌های مستعد جوش استفاده نشود.

 

  1.  کرم پودر ترو مچ لورال L’Oréal Paris True Match Super-Blendable Makeup

کرم پودر لورال

 

 

کرم پودر مورد علاقه من همین محصول از برند L’Oréal Paris می باشد. من آن را زمانی که از دانشکده به خانه بر می گشتم کشف کردم، آن زمان واقعا جوش های بدی به دلیل استرس نمرات میان ترم داشتم. ولی حالا از آن برای مشتریان خود در حالی به کار می برم که نیاز به یک محصولی با پوشش دهی عالی داشته باشم که حالت کیکی را روی پوست ایجاد نمی کند. نه تنها یک کرم پودر BUILDABLE می باشد، بلکه فاقد چربی است که برای هر کسی که پوست مستعد آکنه دارد، عالی است. این محصول در مقایسه با کرم پودرهای هم قیمت خود، پوست را به خوبی صاف و یکدست می نماید.

برای دستیابی به یک پوست بی نقص و پوشش دهی قابل مدیریت، من از آن روی یک اسفنج نمدار و مرطوب استفاده می کنم.

میکاپ آرتیست: Kelly Hunt

 

 

  1. It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream.  سی سی کرم آی تی

مجله آنلاین ارایشی بهداشتی

من در بیشتر مواقع و در بیشتر روزها از این محصول استفاده می کنم، زیرا برای به کار بردن بسیار ساده است و پوشش دهی عالی را مهیا می نماید و البته دارای SPF 50 نیز می باشد.

 

میکاپ آرتیست Monika Blunder: https://www.instagram.com/monikablunder/

 

  1.  کرم پودر ساقت لامر La Mer Soft Fluid Foundation

 

کرم پودر سافت لامر

این محصول در حال حاضر برای زمانی که می خواهم برای رویداد خاصی در هنگام شب به بیرون بروم، مورد علاقه من می باشد. من می توانم برای ساعت ها آن را روی صورتم داشته باشم، بدون این که حالت کیکی و یا روغنی را به وجود آورد و بهترین موردی است که با پوست من سازگاری می یابد.

میکاپ آرتیست: Kayleen McAdams

.

  1.  کرم پودر نرلی نیکد میکاپ Revlon Nearly Naked Makeup

کرم پودر

من عاشق استحکام و انتخاب رنگ این کرم پودر می باشم. زمانی که اولین بار آن را روی پوستم به کار بردم، متوجه شدم که چقدر روی پوست من طبیعی جلوه می کند. این محصول پوشش دهی روشن تا متوسطی دارد و ظاهر یکدست و درخشان و بی عیب و نقصی را به پوست صورت شما می دهد، بدون این که احساس سنگینی روی پوست داشته باشید. من دوست دارم آن را با یک اسفنج مرطوب به کار ببرم تا پوشش دهی اندکی را به وجود دارد بدون این که حالت کیکی را نمایان کند.

میکاپ آرتیست: Julie Harris

 

  1. BareMinerals BareSkin Pure Brightening Serum Foundationکرم پودر برمینرال بارسکین

 

کرم پودر

 

کرم پودر مورد علاقه من از همین برند است. این سبک ترین کرم پودری است که من تا به حال کشف کرده ام. مانند این است که آب روی صوت خود استفاده می کنید، اما با این حال پیگمنت های غیر قابل باوری را ارائه می دارد که تنها مقدار اندکی از آن برای دستیابی به صورت بی عیب و نقص و متعادل کافی است. این محصول بدون چربی، پارابن، عطر و اسانس و سیلیکون بوده و برای پوست شما سالم تر است و حتی در آب و هوای گرم تابستانی نیز قدرت خود را حفظ می کند. من عاشق ضد آفتاب شیمیایی با SPF 20 داخل آن هستم. من تنها مقدار اندکی از این محصول را برای پوستم استفاده می کنم اما هم چنان حتی زمانی که عرق می کنم نیز از بین نمی رود و پوست من را شاداب نگاه می دارد و هرگز ظاهر بهم ریخته ای به من نمی دهد.

میکاپ آرتیست: Roxanne Saffaie: https://www.instagram.com/roxylook/?utm_source=ig_embed

 

 

  1. Tarte Amazonian Clay BB Tinted Moisturizerکرم پودر آموزنین کلی

کرم پودر

من عاشق این محصول در فصل تابستان هستم. بسیار سبک است و پوشش دهی buildable و ساختنی دارد و برای این که مناسب پوست های حساس و یا مستعد جوش می باشد، مشهور است. من آن را به مرطوب کننده رنگی خود می افزایم تا تن پوستی یکدستی داشته باشم و هم چنین طبیعی نیز به نظر برسم، گاهی اوقات انتخاب سایه ای میان این دو محصول (با ترکیب کردن آن ها) می تواند به پوست من شادابی ببخشد.

میکاپ آرتیست: Amy Strozzi

 

  1. Giorgio Armani Luminous Silk Foundationکرم پودر جورجیو آرمانی لومینوس

 

کرم پودر جورجی آرمانی

این محصول به صورت من زندگی می بخشد و باعث درخشانندگی آن به طبیعی ترین شکل و بی نقص ترین شکل ممکن می شود. از دیدگاه من، پوست می تواند معرف سن باشد و یک پوست متعادل همیشه به نظر جوان می رسد و این چیزی است که این کرم پودر برای من به ارمغان می آورد.

میکاپ آرتیست  Carola Gonzale: https://www.instagram.com/kiranasrat/?utm_source=ig_embed

 

 

  1. Koh Gen Do Aqua Foundation

کرم پودر کوه جن دو

زمانی که بحث کرم پودر می شود، این کرم پودر بی نقص ترین کرم پودر دنیا برای من محسوب می گردد. من هیچ گاه کرم پودری را به جز این مورد مشاهده نکرده ام که پوست را به این حد بهبود دهد. نه تنها از آن برای مشتریانم به کار می برم، بلکه خودم هم از آن استفاده می نمایم، هر دو نتیجه درخشانی را به همراه دارد. هم چنین به اندازه کافی پیگمنت هایی را به شما ارائه می دهد تا بخش های ناهماهنگ پوست را یکدست کنید، بدون این که در میکاپ غرق شوید. به این ترتیب است که نیاز ندارم تا هیچ کانسیلر اضافه ای را استفاده کنم.

اگر می خواهید تا لکه های پوستی تان را مخفی کنید نیز این محصول بسیار می تواند به شما کمک کند- مخصوصا برای استفاده در زیر چشم ها و بینی و غیره، عالی می باشند. فرمول مرطوب کننده این محصول اندکی کرمی ولی استحکام بالایی دارد. من معمولا آن را با یک براش نرم و لطیف به کار می برم، اما با انگشتان دست و اسفنج نیز به خوبی به کار بسته می شوند. مقدار اندکی از این محصول را می توانید استفاده کنید و به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

 

میکاپ آرتیست Tamah, celebrity

 

“من واقعا از کاری که این کرم پودر انجام می دهد، شگفت زده می شوم. این محصول عالی است زیرا شما می توانید پوشش دهی بیشتری را توسط آن به وجود آورید و بسیار سبک است، اما ماندگاری بالایی دارد. اصلا حالت مصنوعی را به وجود نمی آرود و بسیار ساده و راحت می باشد. ”

میکاپ آرتیست Tracy Murphy

 

“طبیعی ترین کرم پودر را می توانم همین محصول بدانم. من عاشق سTبک بودن و پوشش دهی آن می باشم که درخشش طبیعی را روی پوست ایجاد می کند. با استفاده تنها یک لایه از این محصول روی پوست، شما به پوست یکدست و بدون لک دست خواهید یافت و حتی در پایان روز هم تازه و جدید به نظر می رسد. ”

میکاپ آرتیست: Kira Nasrat

 

 

این کرم پودر پوشش دهی متوسطی دارد، اما شما می توانید با استفاده از یک BEAUTY BLENDER نمدار و خیس پوشش دهی آن را نازک تر و باریک تر کنید و یا حتی لایه های بیشتری را به آن بیافزایید. واقعا شبیه پوست طبیعی است، زیرا به سرعت به پوست درخشش می دهد و علت این امر هم وجود فرمولی بر پایه آب است که باعث درخشش طبیعی پوست می شود، نه خیلی براق، تنها درخشانندگی طبیعی پوست را در معرض نمایش می گذارد، درست مثل پوست طبیعی و واقعی. در برخی موارد نیز شاهد بودم که پوست های چرب نیز از آن نفع بردند و مشکلی با آن نداشتند، زیرا با وجود این که در ترکیب آن آب وجود دارد، اما درخشش اضافه ای را به پوست نمی دهد.

میکاپ آرتیست: Nick Barose

 

منبع مقاله: https://www.byrdie.com/best-foundation-for-dry-skin

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها