مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

0
(0)

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

داشتن پوست خشک دردسری برای آرایش، زمانی که پوست شما به حدی خشک است که پوسته پوسته می شود، استفاده از میکاپ و آرایش می تواند واقعا توجه بیشتری را به آن نقاط ملتهب و آسیب دیده جلب کند. به این ترتیب بدون این که متوجه شوید، پوستی سمباده مانند خواهید داشت.در نتیجه بسیار سخت است تا ظاهر یکدستی را روی سطحی زبر و خشک به وجود آورد، حال می خواهد نقاشی کردن روی دیوار باشد یا طراحی کردن ناخن های تان باشد یا شکر و تخم مرغ زدن روی کیک باشد و یا حتی استفاده از کرم پودر روی پوست صورت باشد. در این مقاله مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا با کمک در شناخت نوع پوست با کمک تست  پوستی هفتادرنگ و معرفی تعدادی از کرم پودرهای مناسب پوست خشک کمک کند تا بتوانید همواره پوست مناسب و یکدستی داشته باشید.

خشکی پوست تان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، یکی از این دلایل آب و هوای زمستانی است- زمانی که سطح رطوبت هوا بسیار کم می باشد و عدم وجود رطوبت در هوا (که به دلیل افزایش دما است) می تواند باعث از بین رفتن رطوبت پوست شود. دلیل دیگر برای خشکی پوست می تواند میل شدید شما برای گرفتن حمام آب داغ باشد (آب داغ و یا بخار می تواند روغن های طبیعی پوست را از بین ببرد) و یا یا هیجان و شادی بیش از حد در مواقع جشن و شادی (الکل می تواند پوست را خشک کند و رگ های خونی را گشاد نماید که باعث قرمزی پوست می شود) و یا حتی خوردن غذاهای نمکی بسیار زیاد به صورت منظم باشد (که آب را از بدن می زداید که شامل پوست تان نیز می شود).

 

به طور ایده آل، شما می توانید بدون میکاپ و تنها با استفاده از مرطوب کننده روی پوست خود ظاهر شوید، اما هر کسی با پوست ناهماهنگ خود احساس شادی و رضایت نمی کند. در این جا است که کرم پودر با کاور و پوشش دهی کامل همراه با خاصیت مرطوب کنندگی به میان می آید.

پوست خشک مانند یک شمشیر دو لبه است: در حالی که شما می خواهید هر گونه ناهماهنگی و لک را روی صورت تان بپوشانید، میکاپ می تواند در بخش های پوسته پوسته و خشک، بسیار مورد توجه باشد.

فرمول اشتباه و نادرست می تواند خشکی پوست را تشدید کند و بخش های پوسته پوسته را بیشتر در معرض نمایش می گذارد. یافتن بهترین فرمول در هر صورت می تواند چالش برانگیز باشد. در حالی که می خواهید یک کرم پودر به شدت مرطوب کنندگی داشته باشد، هم چنین بسیار اهمیت دارد تا بافتی را بیابید که روی پوست انباشته نمی شود و به راحتی پخش می گردد و ظاهری را به وجود می آورد که باعث سخت و سفت شدن پوست تان نمی شود و یا احساس ناراحتی را برای شما به وجود نمی آورد.

پوست خشک هم چنین مستعد چین و چروک بیشتری است، دلیل آن هم به این حقیقت ارتباط می یابد که تمایل بیشتری به ترک برداشتن دارد، مخصوصا در ماه های سرد زمستان. با انتخاب فرمول صحیح، کرم پودر شما باید یک پوشش دهی یکدست و کامل و آبرسانی طولانی مدتی را برای شما فراهم آورد. این امر باید در هر چین و چروک و خط و خطوطی بنشیند. بافت باید کرمی و قابل محو شدن باشد، باید مرطوب کنندگی را فراهم آورد و در نهایت ظاهری ابریشمی به شما ارائه دهد.

نگران نباشید- شما مجبور نیستید تا خیلی به جستجو بپردازید. در این جا کرم پودرهایی را مخصوص پوست تان برای شما آورده ایم تا تصمیم گیری برای تان راحت باشد.

 

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم. مجله انلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ به شما کمک میکند.

از محصولات مات ممانعت به عمل آورید: این گونه از کرم پودر ها دارای مواد جاذب روغن و چربی می باشند، مانند سیلیکون و تالک که می توانند پوست خشک را حتی خشک تر نشان دهند و بخش های خشک و ملتهب پوست را بدتر نمایند و احساس سفتی و ناخوشایندی را روی پوست تان ایجاد کنند. همه این موارد در ارتباط با استفاده از پنکک ها و پودرهای جامد دو برابر می شود. شما می توانید با انتخاب یک کرم پودر با بافت کرمی و نرم، از به وجود آمدن حالت کیکی روی پوست تان جلوگیری کنید و بخش های خشک و ملتهب پوست تان را با وضعیت بدتری مواجه نکنید.

اسید سالیسیلیک را فراموش کنید: این ماده پوست متسعد آکنه را خشک و شبیه به یک شیء جامد می کند و این کار را با از بین بردن چربی های اضافه انجام می دهد. برای کسانی که پوست خشک و ملتهب دارند، در هر صورت، این ماده پوست شان را خشک تر می کند. در عوض به دنبال مواد آبرسانی مانند اسید هیالورونیک و ویتامین E باشید.

به دنبال عبارتی مانند HYDRATION-CENTRIC روی بسته بندی کرم پودرها باشید: کرم پودرهایی که دارای سرم، روغن و یا آبرسان در نام و روی بطری بسته بندی خود می باشند، می توانند برای صورت تان رطوبت بیشتری را فراهم کنند. دیگر کلمات کلیدی که باید روی بسته بندی این محصولات به آن دقت داشته باشید RADIANT، DEWY، ILLUMINATING، GLOW و WATER می باشد. به این دلیل که پوست خشک و دی هیدراته تمایل به جذب کرم پودر تازه استفاده شده دارد و پوست شما را به یک ظرف پلاستیک تبدیل می کند، استفاده از دوز بیشتری از آبرسان به میکاپ شما کمک می کند تا بخش ها پوسته پوسته و ملتهب را برای مدت زمان طولانی تر رام نگاه دارد.

از اسانس ها و رایحه ها صرفه نظر کنید.: بسیار سخت است تا کرم پودری را بدون رایحه در آن پیدا کنید، اما در هر صورت تا جایی که امکان دارد به دنبال انواع بدون اسانس و عطر آن ها باشید. عطر و اسانس در کرم پودر به معنای داشتن الکل است که می تواند به خشکی بیشتر پوست سوق یابد.

حالا شما می دانید که موارد ضروری در انتخاب کرم پودر مناسب پوست های خشک چیست. از این رو مرحله بعدی تصمیم گیری است. مجله انلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ کرم پودر های سوپر آبرسان موجود را در این مقاله بررسی میکند.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

1.بهترین به طور کلی: Cover FX Custom Cover Drops.

آیا به رنگ اندکی برای پوست خود به همراه قدرت آبرسانی مرطوب کننده نیاز دارید؟ می توانید هر دو را در یک محصول داشته باشید. این کرم پودر نوآورانه دارای ذرات فوق العاده متمرکزی است که هر مقدار رنگی را که بخواهید، روی پوست تان ایجاد می کند و تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را با کرم صورت خود ترکیب کنید. به نظر ساده می آید؟ چون واقعا این چنین است. پیگمنت های خالص این مایع می تواند با هر چیزی از محصولات مایع صورت تان ترکیب شود- از روغن ها گرفته تا سرم ها و کرم ها. هم چنین، شما توانایی بیشتری در انتخاب مقدار پوشش دهی در هنگام استفاده از این کرم پودر در اختیار دارید. استفاده اندکی بیشتر از این کرم پودر، به معنای پوشش دهی بیشتر است. اگر ظاهر مات چیزی است که به دنبال آن می باشید، این دو را با یک پرایمر و یا یک لوسیون سبک ترکیب کنید.

 

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 1. به صرفه ترین کرم پودر برای پوست خشک: Neutrogena Hydro Boost Hydrating Tint.

این کرم پودر این امتیاز را از آن خود کرده است. اسید هیالورونیک در این فرمول کرم پودر نقش بزرگی دارد و این امر هم به توانایی نگهداری 1000 برابر وزن خود در آب باز می گردد. هم چنین این مورد چیزی است که بدن ما به طور طبیعی تولید می کند، از این رو پوست ما به سادگی این ماده را جذب می کند. این کرم پودر هم چنین بافت ژلی- آبی دارد که پوست را هموار می کند، بدون این که حالت چربی را بر جای بگذارد. قدرت مرطوب کنندگی با ماندگاری 24 ساعته این محصول باعث شده است تا این بطری کرم پودر به صرفه، پوست تان را سالم و لیفت شده و تغذیه نماید.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 

 1. بهترین پوشش دهی در برند نارس برای پوست خشک BUILADBLE: NARS Sheer Glow Foundatio.

پوشش دهی سبک، متوسط و کامل- این کرم پودر مایع همه این ها را با هم دارد. بافت مخملی آن به آسانی در پوست محو می شود و هر گونه لکه و عدم ناهماهنگی را در پوست می پوشاند، اما به طور کلی پوست طبیعی تان را پنهان نمی سازد. این محصول با گلیسیرین و ویتامین C ترکیب شده است اما اساسا فرمول سبکی دارد که سطح آبرسانی آن را ارتقاء می دهد و هم چنین لکه های پوستی را به طور موثری کاهش می دهد. آنتی اکسیدان های موجود در این کرم پودر هم چنین از رادیکال های آزادی که موجب آسیب و پیری پوست می شوند، مقابله و مقاومت می کنند. اگر نیاز به درخشش بیشتری روی پوست خود دارید، شما عاشق نما و ظاهری که این کرم پودر برای پوست تان فراهم می آورد، می شوید. این کرم پودر به شما یک چهره و نمای طبیعی و درخشان می دهد، بدون این که حالت سنگینی را ایجاد کند.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 

 1. بهترین برای پوست های بالغ (نیمه 20 سالگی به بالا): Physicians Formula The Healthy Foundation SPF 20

زمانی که شما عبارت “درمان ضد پیری” را می شنوید، اصلا یک درصد هم به کرم پودر فکر نمی کنید. در حقیقت، شما ممکن است فکر کنید که این امر برخلاف روال معمول است. اما وجود نوآوری های جدید و فرمول های با کیفیت باعث شده است که میکاپ نیز شروع به قرار گرفتن در طبقه مراقبت از پوستی هیبریدی و یا پیوندی گیاهی نماید. این کرم پودر دارای فرمولی پزشکی است که کاملا نسبت به محصولات مشابه و معمول شما، پیشرفت هایی دارد. در این محصول اسید هیالورونیک لطیف کننده پوست، ویتامین ها همواره کننده پوست و SPF 20 وجود دارد. این محصول به بهبود ظاهر خطوط ریز و چین و چروک های سطحی کمک می کند تا پوست سالم تری داشته باشید.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 

 1. بهترین برای پوست های حساس: Make Up For Ever Water Blend Face & Body Foundation.

دستیابی به پوست عالی و بی نظیر نیاز به مراقبت دارد. این محصول دارای یکی از بهترین فرمول ها برای تسکین دادن، هموار کردن پوست و دارای خصوصیت های سبک و بدون التهاب می باشد. می توانیم فرمول آن را ترکیب با آب بدانیم. این محصول به طور کلی از 80 درصد آب تشکیل شده است، بافت ملایم و لطیف آن مانند یک ژل روی پوست پخش می شود و نهایت سبکی را روی پوست شما به ارمغان می آورد- هیچ چیز سنگینی را با استفاده از این محصول روی پوست خود احساس نمی کنید. از جایی که فرمول این کرم پودر بیشتر بر اساس آب است، پوشش دهی آن از سطحی شروع می شود، اما BUILDABLE و قابل ساخت است. اگر میکاپ مینیمال و ساده را دوست دارید، این دقیقا همان کرم پودری است که نیاز دارید. بافت این محصول به حدی عالی است که می توانید حتی در ماه های گرم و داغ تابستان نیز از آن استفاده کنید، زیرا باعث تنفس پوست می شود.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 

 1. سبک ترین گزینه کرم پودر برای پوست خشک: RMS Beauty Un Cover-Up Concealer/Foundation.

این کرم پودر راحت و کاربردی، دو کاره می باشد: کانسیلر و کرم پودر. شما تنها نیاز به اندکی از این فرمول قوی برای پوشش دهی اصلی دارید. برای بخش های زیر چشم و هر نقطه ای از پوست صورت تان که دارای مشکل است، می توانید از این محصول به کار ببرید. بافت این کرم پودر به این منظور ساخته شده است تا لکه ها را تا حدی درمان کند و پوشش دهد، نه این مه ظاهر مصنوعی به صورت بدهد. شما می توانید هر چیزی را از جوش ها، لکه ها، کبودی ها، اسکار ها و حتی تفاوت رنگی پوست تان را با این محصول بپوشانید. رنگ این محصول دارای پیگمنت است، از این رو از مقدار اندکی از آن استفاده کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا نیاز به مقدار بیشتری دارید یا خیر. این محصول در پوست ذوب شده و نفوذ می کند (به علت وجود کره دانه کاکائو) و به خوبی محو می شود تا نمای منافذ را کمتر کند، این در حالی است که ظاهر درخشان و یکدستی را به شما می دهد. بسیار عالی است که از این محصول با انگشتان خود به کار نبرید، زیرا رنگ موجود در این محصول غلیظ است- حتی استفاده مقدار اندکی از آن برای شما کفایت می کند.

کرم پودر پوست خشک

 1. بهترین کرم پودر همراه با SPF: Bobbi Brown Intensive Skin Serum Foundation SPF 40.

اگر از هر متخصص پوستی سوال کنید که بهترین محصول ضد پیری چیست، همگی آن ها به شما می گویند استفاده از SPF مناسب ترین و بهترین گزینه روی میز است. محافظت در برابر اشعه های سخت خورشید، بسیار برای سلامت پوست تان اهمیت دارد. خورشید می تواند واقعا آسیب زننده باشد- دلیل آن هم وجود مسائلی مانند لکه های حاصل از افزایش سن، تغییر رنگ پوست و بخش های سفت و خشک پوست می باشد.

روش مورد علاقه ما برای مقابله و جلوگیری از تمامی این ها می تواند در این فرمول کرم پودر یافت شود. این کرم پودر با SPF 40 مجهز شده است و مانند یک سرم عمل می کند. شما می توانید موادی مانند پپتیدها، عصاره قارچ و بامبو را به عنوان مواد ضد پیری و مبارزه با نشانه های پیری را در فرمول مخملی و سبک این کرم پودر بیابید. پوشش دهی زیبا به علاوه مراقبت از پوست در یک محصول؟ قبل از استفاده از آن مطمئن شوید که به خوبی بطری را تکان می دهید تا این فرمول به خوبی ترکیب شده و به بهترین نحو ممکن روی پوست تان عمل کند. می توانید برای استفاده از این محصول هم از انگشتان و هم اسفنج یا براش کرم پودر نیز به کار ببرید.

 

کرم پودر پوست خشک

 1. Laura Mercier Silk Crème Moisturizing Photo Edition Foundation .

این کرم پودر با ماندگاری بالا دارای عصاره شی باتر و سدیم هیالورونات می باشد ( یک محلول در آب، نمک از هیالورونیک اسید) تا پوست را آبرسانی کند، این در حالی است که الیاف پروتئین ابریشمی و گلیسیرین موجود در آن با هم ترکیب می شوند تا به نگه داری و رطوبت و ارائه بیشتر رطوبت به پوست کمک کند. این محصول رنج سایه رنگ های مختلفی دارد و نمای بدون نقصی را برای تان به وجود می آورد و شامل پیگمنت های بسیاری است. می توانید حتی از آن به عنوان کانسیلر نیز استفاده کنید.

مجله آنلاین ارایشی بهداشتی

 1. IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream with SPF 50+.

این کرم پودر توسط متخصصان پوست و یک جراح پوست فرمول بندی شده است، این کرم CC+ یک کرم پودر آبرسان و کانسیلر ضد پیری به صورت یکجا است. این محصول با کلاژن ها هیدرولیز شده، اسید هیالورنیک، ویتامین ها و آنتی اکسیدان هایی ترکیب شده است که آبرسانی را افزایش داده و بافت همواری را برای پوشش دهی کامل و بدون نقص فراهم می آورد.

 

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 1. Kevyn Aucoin The Sensual Skin Enhancer.

این محصول یکی از بهترین کرم پودرهای با پوشش دهی کامل برای پوست های خشک است. هم چنین این محصول یکی از بهترین رنج سایه های موجود در بازار را دارد که رنگدانه و پیگمنت های با کیفیتی را شامل می شود. این فرمول با ماندگاری بالا شامل روغن جوجوبا، عسل و مواد معدنی می باشد که پوست را آبرسانی می کند و پوستی طبیعی و درخشان را باعث می شود. نباید نباید گول ظاهر کوچک این محصول را بخورید. چون مقدار اندکی از این محصول برای تمام صورت تان کفایت می کند و حتی این بسته بندی کوچک حداقل یک سال برای تان می ماند.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 1. L’Oreal Paris True Match Lumi Healthy Luminous Makeup.

در کنار این حقیقت که این کرم پودر شامل 40 درصد آب برای آبرسانی به پوست در تمام روز می باشد، اما برای هر نوع پوستی کارایی و مطابقت دارد. مواد موجود در این کرم پودر همراه یکدیگر کار می کنند تا هر چه بیشتر از آن به کار ببرید، پوست تان را ارتقاء ببخشند و وضعیت آن را بهتر سازند. این مواد شامل ویتامین های C و E می باشند تا تن پوستی و شفافیت آن ارتقاء دهند، هم چنین ای

 

ن کرم پودر SPF 20 را شامل می شود که می تواند از پوست در برابر اشعه های UV مضر نور خورشید محافظت کند (البته باز هم نیاز است

 

که از ضد آفتاب صورت در زیر آن به کار ببرید).

کرم پودر کلینیک برای پوست خشک

 1. .Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Drops

شما همیشه می توانید ترکیب خود را ساخته و به هر فرمولی، رطوبت بیافزایید. برای مثال، شما می توانید مرطوب کننده تان را تبدیل به یک کرم پودر با کاور بالا و کامل برای پوست های خشک نمایید که با استفاده از مقدار اندکی از این کرم پودر همراه مرطوب کننده همیشگی تان می توانید به ظاهر درخشان و زیبا بدون پوسته پوسته ای که می خواهید دست یابید.

 1. Chantecaille Future Skin Foundationچگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

این کرم پودر بدون چربی است و فرمول ژلی سبکی دارد که با 60 درصد آب فرمول بندی شده است که رطوبت را به سادگی به پوست می رساند. این فرمول شامل گیاهان دارویی مانند آلوئه ورا، بابونه و آرنیکا می باشد که این کرم پودر را به انتخاب عالی برای تسکین و هموار کردن بخش های ملتهب و حساس پوست، تبدیل می نماید.

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

 1. Dior Backstage Face and Body Foundation

اگر زندگی فعال و پر جنب و جوشی دارید، کرم پودر ضد آب و ضد تعریق، می تواند برای شما و پوست خشک تان یک رویا باشد. اما این کرم پودر در عین این که باعث طبیعی نشان داده شدن پوست تان می شود، می تواند درخشش بیشتری به آن بی افزاید. هم چنین این کرم پودر در 40 سایه رنگ مختلف در دسترس شما می باشد. این کرم پودر پوست را ابریشمی و هموار می کند و بافت BUILDABLE و قابل ساختنی دارد. این کرم پودری است که در اوج گرما نیز از بین نمی رود و صورت و میکاپ تان را بر هم نمی ریزد.

 

چگونه بهترین کرم پودر با کاور کامل مناسب پوست های خشک را بیابیم.

15. Maybelline New York Dream Cushion Foundation.

 

این کرم پودر برای ایجاد یک کاور عالی بدون احساس سنگینی روی پوست عالی می باشد که مزیت بزرگی برای پوست های مستعد خشکی به شمار می رود. این کرم پودر به صرفه دارای پیگمنت های منعکس کننده نور در فرمول خود می باشد تا به پوست درخشش ببخشد. هم چنین این کرم پودر SPF 40 را شامل می شود که از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند. از طرفی فرمول سبکی دارد و به بخش های خشک پوست نمی چسبد. بسته بندی این محصول باعث شده است تا بتوانید در کیف دستی تان نیز همیشه همراه خود داشته باشید.

 

 

بهترین راه برای استفاده از کرم پودر برای پوست های خشک.

اگر با پوست خشک، زبر و پوسته پوسته سر و کار دارید، آماده کردن پوست قبل از به کار بردن کرم پودر قدم مهمی به شمار می رود.

 

سطح پوست تان را هموار کنید. از یک لایه بردار ملایمی استفاده کنید تا سلول های مرده پوست را از بین ببرید و سطحی هموار را برای کار کردن روی آن مهیا کنید. سپس، یک پاک کننده روغنی را استفاده نمایید تا به این ترتیب اسکراب کردن، پوست تان را ملتهب تر نکند و سپس از مرطوب کننده با خاصیت سوپر آبرسانی خود استفاده نمایید.

اسپری آبرسان را فراموش نکنید. توصیه می شود از اسپری آبرسان قبل، در طول و بعد از آخرین لایه میکاپ خود استفاده کنید تا درخشش آن را ارتقاء دهید.

پوست را پایه سازی کنید. استفاده از یک پرایمر می تواند به رطوبت پوست کمک کند و مانند یک مانع عمل می نماید و از جذب کرم پودر تازه به کار برده شده در پوست ممانعت به عمل می آورد. نتیجه چه می شود؟ کرم پودر ماندگاری بیشتری می یابد و ظاهر یکدستی به وجود می آید.

از ابزارهای صحیحی استفاده کنید. در نهایت زمانی که کرم پودر مدنظر خود را به کار می برید، یک اسفنج نمدار و مرطوب را انتخاب کنید. آب موجود در این ابزار کمک می کند تا محصول یا کرم پودری که به کار می برید، به خوبی پخش شود و از این رو آن ها را در پوست شما پرس می کند تا این که باعث لایه لایه شدن آن شوند که همین امر می تواند باعث خشک نشان دادن بیشتر پوست شود.

اگر از یک براش میکاپ به کار می برید، از این که حرکات دایره ای را بری استفاده کرم پودر اعمال کنید، پرهیز نمایید. با حرکات پایین و بالا و حرکات نقطه ای و تپ تپ می توانید کرم پودر را به خوبی روی پوست خود استفاده کنید، مخصوصا در بخش های خشک پوست، این چنین حرکاتی با نتایج مطلوبی همراه می باشند.

 

 

مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ تصمیم دارد تا از طریق تست پوستی( برای دیدن تستهای پوستی هفتادرنگ روی لینک زیر کلیک کنید) به شما کمک کند تا نوع پوست خود را بشناسید و سپس با کمک ویدئوها و مقالات آموزشی بهترینهای خودتان را پیدا کنید.

تست پوستی هفتادرنگ

 

 

منبع مقاله: https://www.byrdie.com/best-foundations-for-dry-skin-4584962https://www.prevention.com/beauty/makeup/g25608062/best-foundation-dry-skin/

https://www.beautycrew.com.au/best-foundation-dry-skin-reviews

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها