مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > چگونه بر اساس شکل صورت خود، محل زدن رژگونه را صحیح انتخاب کنید.

چگونه بر اساس شکل صورت خود، محل زدن رژگونه را صحیح انتخاب کنید.

3.7
(3)

چگونه بر اساس شکل صورت خود، محل زدن رژگونه را صحیح انتخاب کنید.

اولین قانون میکاپ این است که در واقع هیچ قانون سفت و سختی وجود ندارد. حالا این امر مربوط به شکل ابرو و یا کانتور کردن باشد یا نحوه رژگونه زدن، این باید یادمان باشد که همیشه یک راه حل برای همه مشکلات آرایشی وجود ندارد. آیا می دانستید که این موضوع در ارتباط با رژگونه شما نیز صدق می کند؟ بسته به شکل چهره و صورت تان، شما می توانید رژگونه را به بخش های مشخصی روی صورت خود بزنید تا شکل صورت ویژه خود را بیشتر در معرض نمایش بگذارید و به گونه جذابی آن را نمایان سازید.

این مقاله را بخوانید و دریابید که باید در کجا رژگونه را به کار ببرید که مناسب شکل صورت تان باشد.

 

محل صحیح رژگونه برای صورت های مربعی شکل.

لبه های فرم صورت خود را با قرار دادن رژگونه روی سیب گونه های تان، متعادل کنید و آن را به با حرکات دایره ای در هنگام استفاده از رژگونه محو نمایید.

چگونه بر اساس شکل صورت خود، محل زدن رژگونه را صحیح انتخاب کنید.

 

محل صحیح رژگونه برای صورت بیضی شکل.

برای صورت های بیضی، رژگونه را در مرکز استخوان گونه قرار دهید، به گونه ای که چند سانت با بینی تان فاصله داشته باشد و سپس به سمت بالای گونه محو کنید.

 

رژگونه برای صورت بیضی

محل صحیح رژگونه برای صورت های گرد.

از جایی که گوشه های صورت تان گرد است، سعی کنید تا رژگونه را به شکل زاویه دار اعمال نمایید. در نقطه ای زیر استخوان گونه تان شروع کنید و به سمت بالا و پایین آن را محو نمایید.

رژگونه برای صورت گرد

 

محل صحیح رژگونه برای شکل صورت های دراز.

اگر دارای صورت دراز یا با طول زیاد می باشید، رژگونه را به طور مستقیم در زیر مرکز چشم های تان قرار دهید و آن را به سمت بالا با حرکات نیمه دایره ای و یا یک خط صاف، محو کنید.

رژگونه

محل صحیح رژگونه برای شکل صورت های قلبی.

برای این شکل صورت، رژگونه خود را دقیقا زیر و در راستای گوشه خارجی سیب گونه های تان قرار دهید و به سمت بالا و پایین و در راستای خط رویش موهای تان محو کنید.

رژگونه برای صورت مربعی

توصیه مهم: برای این که رژگونه در تمام روز روی گونه های تان باقی بماند، بعد از این که کرم پودر خود را روی پوست زدید، از یک رژگونه کرمی استفاده کنید و آن را با انگشتان خود روی محل مورد نظر محو کنید. سپس آن را با یک پودر فیکس کننده، سر جای خود ثابت نگاه دارید و روی آن را با رژگونه پودری که همرنگ با رژگونه کرمی می باشد که استفاده کرده اید، اندکی بپوشانید.

 

منبع مقاله: https://www.bebeautiful.in/all-things-makeup/makeup-by-face-shape/where-to-apply-blush-for-your-face-shape

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها