مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > اکستنشن ابرو و تمام آنچه باید در مورد آن بدانید

اکستنشن ابرو و تمام آنچه باید در مورد آن بدانید

۳.۷
(۳)

تمام آنچه باید در مورداکستنشن ابرو بدانید

بعد از اکستنشن مو و مژه اکنون زمان اکستنشن ابرو رسیده . اگر شما هم ابروهایی باریک و خالی دارید و نمیتوانید آن ها را بلند کنید میتوانید از این تکنیک جدید که مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما معرفی می کند استفاده کنید .

ولی اکستنشن ابرو چیست ؟ این کار به درد چه کسی می خورد ؟ چه مدت ماندگاری دارد ؟

درست مانند اکستنشن مو و مژه ، این نوع اکستنشن نیز شامل چسباندن الیاف با یک چسب با کیفیت تایید شده میشود تا حجم و طول ابروها بیشتر شوند. همینطور این الیاف بسیار نازک بوده و ظاهری بسیار طبیعی را ایجاد میکنند.

 

تفاوت اکستنشن با میکروبلیدینگ چیست ؟

با وجود اینکه  هر دو با هدف پهن کردن ابروها بوجود آمده اند ، شباهت آنها نیز در همین نقطه تمام میشود. میکروبلیدینگ یک نوع تاتوی نیمه دائمی است که با ایجاد خطوط ظاهر ابروها را پهن تر میکند. ولی برخلاف اکستنشن این روش هیچ بعدی به ابروهای شما نمیدهد . اکستنشن ابرو شامل الیافی هستند که به سطح بیرونی پوست چسبیده و در صورتیکه ظاهر ابروی خود را دوست نداشته باشید به راحتی میتوانید با حلال چسب آنها را جدا کنید .

انجام اکستنشن ابرو چقدر طول میکشد ؟

بسته به طول و ضخامتی که میخواهید ابروهای شما داشته باشد این کار میتواند بین ۳۰ دقیقه تا نیم ساعت به طول بیانجامد. هر یک از این الیاف باید با دقت زیاد و یک شکل دانه ای با موچین چسبیده بشوند . این الیاف به شکلی میچسبند که حالت طبیعی رشد ابرو را بگیرند. این کار باعث میشود تا در اکستنشن ابرو ها بعد بیشتری داشته باشند .

اکستنشن

بعد از اینکار ابروهای شما چه شکلی به خود میگیرند؟

وقتی این کار تمام شد ابروهای شما شبیه ابروهای تازه اصلاح شده میشود و هیچ ایرادی در آنها به چشم نمیخورد . قسمت پایینی ابروها تمیز و خط دار شده و ظاهر کلی ابروها بسیار زیبا خواهد شد .

 

چقدر اکستنشن ابرو شما ماندگار خواهد بود ؟

 

مانند هر اکستنشن دیگری نحوه نگهداری شما میتواند نقش تایین کننده ای در ماندگاری آن داشته باشد . سعی کنید در ۴۸ ساعت اول روی ابروهای شما آب نریزد. کمتر به آنها دست بزنید و تا جای ممکن از محصولات روغن دار و آرایش روی آن استفاده نکرده و روی صورت نخوابید . برای تمیز کردن بهتر است به آرامی یک دستمال نم دار را روی ابروها زد و بردارید . با مراقبت درست میتوانید ابروهای خود را برای ۲ هفته نگه دارید .

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۳.۷ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۳

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها