مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > , , , , > نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

1
(1)

استفاده از کرم های برنزه کننده پوست برای برنزه شدن

پوست برنزه در اکثر کشورها پرطرفدار است . و اکثر افراد، خصوصا خانم ها علاقه زیادی به برنزه شدن در فصل تابستان دارند . یک زمانی پوست سفید طرفدار داشت و آرزوی هر خانمی این بود که پوستی سفید داشته باشد . اما امروزه همه چیز تغییر کرده و پوست های برنزه خواهان بیشتری دارند . در فصل بهار هم افراد زیادی به پوست برنزه گرایش دارند و اینجاست که به جای آفتاب از روشهای جایگزین استفاده می شود .

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما نحوه استفاده از کرم های برنزه کننده پوست برای برنزه شدن را خواهیم گفت .

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

آفتاب و نور خورشید را فراموش کنید .

اگر پوست حساسی دارید و به سادگی آفتاب سوخته می شوید و می خواهید از سلامتی خود مراقبت کنید . آفتاب گرفتن و تخت ساحلی برنزه شدن UV می تواند انتخاب نامناسب و اشتباهی باشد . زیرا به این ترتیب شما تا زمانی که پوست تان سوخته می شود، چیزی نمی فهمید و به این ترتیب صدمه و آسیب از قبل به پوست شما وارد می گردد .

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

خودتان این کار را انجام دهید .

انواع مختلفی از محصولات از شرکت های مختلفی مانند Neutrogen، L’Oreal، Victoria’s Secret و غیره وجود دارد . که به شما یک پوست برنزه و زیبایی را ارائه می دهد .

با توجه به دستورالعمل هر یک از محولات، از اسپری یا لوسیون موردنظر به طور یکنواخت استفاده کنید ، مطمئن شوید که تمام پوست تان را با آن ها پوشش داده اید . بهترین لوسیون ها از نوع NONCOMEDOGENIC می باشند، به این معنا که منافذ پوست تان را مسدود نمی کنند .

شما حتما به یک دوست یا اعضای خانواده نیاز دارید تا آن لوسیون و یا اسپری برنزه کننده را در سراسر پوست پشت بدن تان بزند ، مگر این که دست های بلند و یا بدن به شدت انعطاف پذیری داشته باشید .

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

به سالن های مخصوص یا سلاریم ها بروید

از یک سالن برنزه کننده وقت بگیرید و اجازه دهید تا آن ها تمام پوست بدن شما را برنزه کنند . این چروسه تنها در عرض چند دقیقه روی می دهد، آن ها به طور حرفه ای ماده برنزه کننده را در تمام پوست بدن تان پوشش می دهند .

نحوه استفاده از کرم برنزه کننده

 برچسب روی محصولات را بخوانید

قبل از این که پولی بابت هر محصول یا اسپری پرداخت کنید . اطلاعات روی آن ها را بخوانید و همان محصولاتی را انتخاب کنید که می خواهید. به عنوان مثال اگر پوست هلویی و نارنجی را می خواهید باید محصول متفاوتی را نسبت به زمانی که پوست گندمی و طلایی را می پسندید، خریداری کنید .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها