مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > 5 مدل مو برای موهای فرفری

5 مدل مو برای موهای فرفری

3.7
(3)

خانم های با موهای فرفری !

 

تابستان فصل موهای کوتاه است ! و اگر موهای شما فرفری هم باشد میتوانید دو برابر موهای معمولی آن را زیبا مدل دهید . اگر مدل موهای شما باب است و یا قصد دارید به این شکل آن را کوتاه کنید با ما همراه باشید و این سبک ها جذاب تابستانه را یاد بگیرید :

 

مدل گوجه بالای سر نیمه

5 مدل مو برای موهای فرفری

همه موهای فر کوتاه شلوغ و شیک هستند . شما میتوانید موهایتان را به دو قسمت جلو و عقب تقسیم کنید و قسمت جلو را در بالای سر گوجه کنید . البته میتوانید چتری های خود را آزاد بگذارید .

 

دم اسبی تابستانه

موهای فرفری

وقتی در مورد مدل های موی تابستانه صحبت میکنیم نباید مدلی که یک روسری رنگی زیبا نیاز دارد را فراموش کنیم . برای این کار موهایتان را دم اسبی کرده و با یک روسری ابریشمی آن را ببندید تا روی صورتتان نریزدو شیک و زیبا دیده شود.

 

مدل دو تا گوجه

5 مدل مو برای موهای فرفری

وقتی هوا خیلی گرم است و دوست ندارید خیلی به موهایتان مدل دهید میتوانید موهایتان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و هر طرف را بالا برده و گوجه کنید . این کار موهای وز موهای شما را میگیرد و به مهار کردن آنها کمک میکند.

 

بافت بغل مو

5 مدل مو برای موهای فرفری

بافت بغل مو در موهای فر هم به زیبایی موهای صاف خودش را نشان میدهد. همینطور فر ها یک حالت غیر رسمی و شیک ایجاد میکنند. برای اینکار موها را از بغل جدا کرده و از قسمت ضخیم تر شروع کنید به بافتن موها .

 

بافت بکسرهای موهای فرفری

موهای فرفری

در حالیکه موهای کوتاه وقتی به دو طرف بافته میشوند کمی بی حال به نظر میرسند اگر موهای شما فرفری باشد میتوانید به راحتی این مدل را امتحان کنید. برای این کار موها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و به صورت موازی به سمت پشت موها رو روی سر ببافید .

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها