مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

3
(1)

لوازم آرایشی ای که برای داشتن پوست درخشان در سفر نیاز دارید

فصل سفر است و نیاز است تا در زمان سفر هرچقدر که می توانید مراقب پوست خود باشید . مهمترین مراقبت پوستی که در سفر باید به آن دقت کنید پاک سازی و آبرسانی است و یک روغن صورت خوب میتواند به هر دوی این مراقبت ها کمک کند . هیچ کس در برابر آثار سفر و آفتاب روی پوست کاملا مقاوم نیست . بنابراین مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا این بار در زمینه کیف لوازم ارایش در سفر شما را همراهی کند . روغن صورت، میسلارواترها، کانسیلر، ریمل و لوازم آرایش چندکاره از ان دسته هستند .

روغن صورت

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

. برای استفاده بهتر از روغنتان نحوه پاکسازی به کمک روغن را به شما یاد میدهیم :

  • برای اینکار به یک حوله صورت ، روغن صورت و آب ولرم نیاز دارید .
  • سخاوتمندانه مقداری از روغن مورد نظرتان را کف دست بریزید
  • دستهایتان را به هم مالیده تا روغن را گرم کنید
  • صورتتان را با روغن ماساژ دهید این کار تمام آرایش و کثیفی ها را از روی پوستتان پاک میکند
  • با حرکات آرام ولی محکم روغن را روی منافذتان ماساژ دهید .
  • سپس حوله را برداشته و آن را داخل آب تمیز و گرم ببرید . این آب باید به حدی گرم باشد که بتواند منافذ شما را باز کند و آلودگی ها را از داخل آن در بیاورد .
  • حوله را روی صورتتان قرار دهید و بگذارید روی صورت سرد شود . بعد از آن میتوانید حوله را بردارید و صورتتان را با آب گرم شستشو دهید . دوباره همین کار را دو یا سه بار تکرار کنید .

میسلار صورت بدون الکل

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

میسلار صورت یکی از اقلام ضروری به حساب می آید  مخصوصا اگر برای پاکسازی از روغن صورت استفاده میکنید . استفاده از روغن روی پوست خشک میتواند جلوی نفوذ رطوب به پوست را بگیرد . و شما میتوانید با کمک یک اسپری مرطوب کننده پوست به درخشش و سلامت آن در سفر کمک کنید .

اس پی اف

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

استفاده از ضد آفتاب کاری است که باید هر روز به دقت تکرار شود . زمانیکه میخواهید در سفر از کرم اس پی اف استفاده کنید . باید این را به خاطر داشته باشید که در صورت مسافرت به منطقه ای گرم رنگ پوست شما تیره تر خواهد شد .

بنابراین یا باید از ضد آفتاب رنگی که کمی تیره تر از پوستتان باشد استفاده کنید و یا نوع بی رنگ آن را انتخاب کنید تا شبیه یک روح نشوید !

 

فاندیشن و کرم پودر

لوازم آرایش در سفر

پر دردسر ترین آیتم میکاپ، استفاده از فاندیشن یا کرم پودر است : سعی کنید که از کرم پودرهای سبک و پوشش متوسط برای سفر استفاده کنید تا با چهره طبیعی تر نمایان شوید و به سلامت پوست خود نیز کمک کنید، زیرا استفاده از کرم پودرهای سنگنین که قرار است برای مدت زمان طولانی در حین سفر روی پوست تان باقی بمانند ، اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی روند و به پوست تان آسیب می زنند . هم چنین برای این که چمدان خود را سنگین نکنید ، می توانید از مقدار لازم از کرم پودر در ظرف تمیز و کوچکی استفاده کنید و در چمدان خود قرار دهید .

کانسیلر

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

کانسیلر می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن حلقه تیره زیر و چین و چروک های اطراف چشم باشد . اگر نمی خواهید کرم پودر را در سفر همراه داشته باشید ، از همراه داشتن کانسیلر خودداری نکنید، زیرا می توانید آن را برای زیر چشم، روی لکه های پوست ، جوش ها و روی بینی خود استفاده کنید و در عکس هایی که یادگاری می گیرید، بدرخشید .

پودر فیکس

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

اگر پوست چربی دارید، وجود پودر فیکس در چمدان مسافرتی تان حتما یک مورد ضروری به شمار می رود . زمانی که در سفر هستید ، ممکن است مدت زمان بیشتری را در محیط بیرون برای خوش گذراندن و تفریح صرف کنید و شاید این امر برای شما به معنای چربی بیشتر روی پوست تان باشد .

مطمئنا نمی خواهید آرایش تان در طول لحظات خوشی که دارید بر هم بریزد . از این رو، مخصوصا اگر پوست چربی دارید، از پودر فیکس برای تثبیت آرایش و از بین بردن روغن اضافه پوست تان استفاده کنید .

رژ گونه

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

چه کسی می تواند زیبایی رژگونه ها را در لوازم آرایشی زیر سوال ببرد ؟ آن هم در روزهای مسافرت تان که می خواهید به زیباترین شکل ممکن دیده شوید . سعی کنید از رژگونه های سایز کوچک تر برای مسافرت خود انتخاب کنید . برای استفاده از براش در این زمینه ، یا از همان براش داخل رژگونه ها استفاده کنید و یا به براش کوچکی برای این کار بسنده کنید .

ریمل

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

ریمل زدن باعث ایجاد تعادل در صورت تان می شود. اما سوال این جا است که در هنگام سفر باید از چه نوع ریمل استفاده کرد ؟ قابلیت ضد آبی برخی ریمل ها به حدی است که کل روز باقی می مانند. اگر مسافرتی پیش رو داشته باشید ، شاید این ماندگاری بالا همان چیزی است که  برای ریمل نیاز دارید .

نکته عالی درباره این ریمل ها این است که به آسانی نیز پاک می شوند . سعی کنید از ریمل هایی به کار ببرید که باعث خارش و سوزش چشم تان نمی گردند، زیرا قرار است برای مدت طولانی روی مژه های تان باقی بمانند .

سایه چشم

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

استفاده از سایه چشم برای زیبا نشان دادن هر چه بیشتر چشم ها شاید موردی باشد که در هنگام سفر به آن نیاز دارید . شما می توانید با استفاده از یک پالت سایه چشم کوچک که رنگ های مورد علاقه تان  را در بر دارد . و با بیشتر لباس هایی که می خواهید با خود در چمدان حمل کنید هماهنگی و مطابقت بالایی دارد ، به این هدف خود دست یابید و بهترین لحظات را برای خود رقم بزنید .

خط چشم/ مداد ابرو

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

کشیدن خط چشم تفاوت بزرگی را در چشم های تان به وجود می آورد ، شاید به این دلیل است که خانم ها خیلی آن را دوست دارند و یا برخی از خانم ها ترجیح می دهند حداقل در سفر ها از خط چشم استفاده کنند .

افرادی که در کشیدن خط چشم مهارت بالایی ندارند و یا در سفر ها نیاز دارند به سرعت خط چشم هایی را بکشند، به سراغ خط چشم های خودکاری بروند که استفاده از آن راحت است و به راحتی هم پاک می شود . استفاده از خط چشم های مدادی ضد آب نیز می تواند برای خط های باریک و محسوس مناسب باشد، فقط اطمینان به دست بیاورید که نسبت به آن ها حساسیت ندارید .

برای ابروها نیز همان مداد یا سایه ابروی همیشگی خود را در چمدان قرار دهید ، مطمئنا جای زیادی در چمدان تان اشغال نمی کند، این طور نیست ؟

لب ها

لوازم آرایش در سفر

لوازم آرایش در سفر

شاید اولین چیزی که درباره رژلب ها برای سفرتان به ذهن تان می رسد ، آن رژلب زیبا قرمز رنگ تان باشد که بسیار دلربا است و برای تان خاطره های بسیاری به همراه دارد . این که چه رنگ رژلبی را برای خود انتخاب کنید که مناسب پوست و لباس هایی که می خواهید در مسافرت بپوشید مناسب باشد، به خود شما ارتباط دارد . اما از جایی که در سفر برای مدت زمان طولانی تری در راه و یا تفریح هستید ، سعی کنید از رژلب های مایع و یا جامدی که ماندگاری بالایی دارند به کار ببرید .

نکته :

اگر آرایش چشم غلیظی دارید، سعی کنید رژلب قرمز را فراموش کنید که بسیار باعث اغراق آمیز دیده شدن چشم های تان می شود . اما اگر آرایش چشم لایتی دارید، استفاده از این رژ لب قرمز مانعی ندارد .

هم چنین به همراه داشتن یک بالم لب اصل و مناسب با پوست شما ، یکی از مهم ترین ضرورت ها در مسافرت ها به شمار می رود که باید در طول روز نیز آن را روی لب های تان تمدید کنید، مخصوصا زمانی که تغییرات آب و هوا علاوه بر پوست صورت تان، روی پوست لب تان نیز تاثیر می گذارد.

آژانس مسافرتی فرش باد برای سفرهای تابستانه خود برنامه های متنوعی دیده است کیف لوازم آرایشتان را آماده کنید و برنامه سفرتان را بچینید .

آدرس اینیستاگرام farshebad@

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها