مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ناخن > بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

0
(0)

3 ناخن کار، بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان را با شما به اشتراک می گذارند

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در مورد بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان برای شما مطالبی را گرد آوری کرده ایم .

فصل تابستان امسال با خود ترندهای مانیکور فرنچ، ناخن های با فضای خالی و انواع شکل های ناخن متنوع و متفاوتی را آورده است .

طراحی ناخن یک هنر با دنیایی پر از تنوع و لذت است . رنگ کردن نوک ناخن ها یکی از ساده ترین و یکی از روش های موقت برای امتحان کردن ترندهای جدید و زیبا می باشد . مردم حالا در انجام دادن مانیکور خانگی، مهارت بیشتری دارند و طراحی های جالب و بامزه ای را به ناخن های شان اضافه می کنند. برخی دیگر از پرسینگ های یا سنگ های ریز و کوچک زینتی روی ناخن های خود استفاده می کنند تا جذابیت آن ها را دو برابر کنند .

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

 

اگر چه ترندهای ناخن در دنیای زیبایی مانند خرگوش ها می باشند، خیلی زود مد می شوند و تعداد آن ها با سرعت باورنکردنی افزایش می یابد. در این میان سه ترند ناخن وجود دارد که همیشه جایگاه خود را حفظ کرده اند :

مانیکور فرنچ، ناخن ها با فضای خالی و شکل های جدید ناخن. ما از سه ناخن کار مطرح خواستیم تا به ما بگویند چه طور بر اساس ترندهای طراحی ناخن تابستانه، از این سبک ها استفاده کنیم .

از یکی از این ناخن کارها درباره مانیکور فرنچ سوال شد. او به شکل های جدیدی از ناخن اشاره کرد: “حتما ناخن ها نباید شکل کلاسیک یا C داشته باشند”. از جایی که ما بیشتر ناخن های مان را در منزل شکل می دهیم و با دستی که روی آن تسلط زیادی نداریم، طراحی می کنیم، در این مقاله طراحی ناخن هایی پیشنهاد می شود که به سادگی به دست می آیند .

ناخن کار دیگری روی ترند فضای خالی ناخن ها در تابستان 2020 تاکید کرد :

“افرادی که دوست ندارند تا طرح ها و رنگ های بولدی روی ناخن های خود داشته باشند، فکر می کنم ترند طراحی ناخن با فضای خالی بسیار گزینه مناسبی برای آن ها باشد .”

در این سبک بیشتر از بیس طبیعی ناخن همراه با طراحی های اندکی روی آن به کار می رود. درست مانند خط چشم های گرافیکی با پوست شاداب و بدون میکاپ .

 

شکل های جدید ناخن نیز باعث شده است تا تیپ ناخن های زیبا و متنوعی در اختیار داشته باشیم . با افزایش و تنوع هر چه بیشتر طراحی ناخن، مردم بیشتر دوست دارند تا تیپ ناخن های غیر منتظره و جدید را امتحان کنند . از این رو پیشنهاد می کنیم که یک قدم فراتر بگذارید و اندکی از شکل ناخن های کلاسیک فاصله بگیرید . باید گفت که تیپ ها مربعی، بادامی و گرد برای دهه های گذشته بوده است و حالا ایده های بسیار زیادی برای شکل ناخن ها در دسترس می باشد .

 

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

 1.مانیکور فرنچ :

گل های شیشه ای

یکی از ناخن کارها می گوید :

“من مدت زمان بسیاری را بیرون از منزل سپری می کنم، چون دو بچه کوچک دارم. هر فرصتی برای بیرون رفتن باشد، با هم بیرون می زنیم. زمانی که در هوای آزاد بیرون قدم می زنم، این گلبرگ ها روی ناخن های من واقعا درخشش فوق العاده و نمای تابستانی را در معرض نمایش می گذارند و هم چنین بسیار با طبیعت و حال و هوای تابستان همخوانی دارند”.

در این ترند از ناخن های ژلیش روشن استفاده می شود که روی نوک آن از گل های خشک شده استفاده می شود و در نهایت روی آن یک لایه ژل می خورد تا نمای شیشه ای به وجود بیاید. در گذشته مردم دوست نداشتن از نوک ناخن های مصنوعی استفاده کنند، اما حالا محبوبیت آن ها بیشتر و بیشتر شده است.

قبل از این که این تیپ ها را به ناخن های خود وصل کنید ، گل خشک شده مورد نظرتان را زیر بخش گرد تیپ ناخن بچسبانید. وجود این گلبرگ های زیبا می تواند مانیکور فرنچ را به طور کلی متحول کند، بدون این که منحنی سنتی مانیکورها از بین بروند. زمانی که گلبرگ ها را به جای روی نوک ناخن، زیر آن می چسبانید، واقعا نمای زیبایی به آن می دهید . حالا این تیپ هایی که زیر آن ها گلبرگ ها را چسبانده اید، روی ناخن های اصلی تان وصل کنید، به خوبی آن ها را شکل دهید و در نهایت با یک لایه ژل سر جای خود محکم کنید .

از جایی که به  دلیل شیوع ویروس کرونا، به سالن های ناخن کاری دسترسی ندارید تا این سبک را روی ناخن های تان پیاده کنید، روش دیگری وجود دارد تا این ترند را امتحان کنید :

ناخن های شفاف مصنوعی یا فقط تیپ های مصنوعی شفاف خریداری کنید تا نوک ناخن های ژلی داشته باشید. گلبرگ ها خود را با یک تاپ کت ژل مانند، پشت تیپ ناخن بچسبانید. و حالا با یک لایه ژل همه چیز را سر جای خود محکم کنید .

شما می توانید این گلبرگ ها را به صورت آماده تهیه کنید و یا خودتان گل های زیبای مورد نظرتان را خشک کرده و استفاده نمایید.

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

مانیکور فرنچ :

کریستال های طلای کاری شده

سنگ زمرد، جید، دلربا در این ترند از رنگ سنگ های زینتی و کریستال ها برای ناخن ها به کار می رود ، اما به شیوه متفاوت با گذشته. شما می توانید بیس ناخن ها را با رنگ سنگ زینتی مورد نظر خود جایگزین کنید .

اگر چه این ناخن های کریستالی با نوک طلا به نظر پیچیده می آیند . اما واقعا به سادگی انجام می شوند. داشتن ابزارهای مناسب در این زمینه بسیار به شما کمک می کند: یک براش نواری ناخن، لاک ها به رنگ سفید، طلایی متالیک و یک رنگ در دو تناژ-یکی تیره تر و یکی روشن تر .

برای پایه کریستالی، با رنگ کردن ناخن ها با رنگ تیره شروع کنید (در این جا ژلیش آبی فیروزه ای مشاهده می کنید) . سپس با استفاده از براش باریک ناخن و لاک سفید، خطوط تصادفی را روی ناخن ها بکشید تا واقعا شبیه به کریستال ها و سنگ های زینتی شوند. سپس، روی ناخن های تان یک لایه از تناژ روشن رنگ مورد نظرتان استفاده کنید (در تصویر بالا، از آبی کمرنگ استفاده شده است) .

در این جا تیپ و نوک طلایی ناخن ها دقیقا مانند مانیکور فرنچ، منحنی کامل نمی باشند . بهتر است قبل از این که از پودر روی ناخن به کار ببرید ، در جایی که نوک و تیپ ناخن ها طلایی می شود، از ژل شفاف استفاده کنید . در خانه می توانید با استفاده از لاک طلایی متالیک ، این ترند زیبای تابستانه را امتحان کنید.

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

 

مانیکور فرنچ :

مختلط متوسط

در این سبک از دو مدل مات و شاینی به کار رفته است تا یک مانیکور فرنچ با کنتراست بسیار زیبا به وجود بیاید. برای این که ناخن ها بیشتر حالت تابستانه داشته باشند، از رنگ های پاستلی رنگین کمانی استفاده کنید.

در این جا بهتر است پایه ناخن های تان را یک رنگ روشن پاستلی مات آماده کنید. می توانید برای هر ناخن از رنگ متفاوتی به کار ببرید. سپس از همان رنگی که برای پایه ناخن به کار بردید، برای نوک ناخن ها نیز استفاده کنید و در نهایت، یک تاپ کت شاینی فقط روی نوک ناخن ها بزنید.

برای این که نوک ناخن ها هلالی شود، یک ترفند بسیار عالی وجود دارد :

براش لاک را در وسط ناخن های تان قرار دهید و یک خط کوچک درست کنید . سپس در هر طرف ناخن، قوس مورد نظر را ایجاد کنید تا یک هلال زیبا در نوک ناخن ها ایجاد شود . اگر از یک طرف ناخن به طرف دیگر می روید، امکان دارد یک طرف ضخیم تر و طرف دیگر باریک تر شود، زیرا در ابتدا براش دارای محتویات لاک بیشتری است .

اگر احساس می کنید که گیج شده اید و نمی توانید، گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا این پروسه برای شما بسیار ساده شود . ابتدا با یک لایه لاک مات برای تمام ناخن خود شروع کنید. سپس دو لایه لاک دیگر را تنها روی نوک ناخن های خود به کار ببرید. در نهایت کار را با یک لایه تاپ کت شاینی روی تیپ مانیکور فرنچ خود تمام کنید.

اگر لاک مات در دسترس ندارید، می توانید از بافر کمک بگیرید. بافر به اندازه کافی هر لاک شاینی را می تواند مات کند . سپس نوک و تیپ ناخن ها را با یک لایه تاپ کت شاینی بپوشانید.

ترفند دیگر به جای لاک های مات، استفاده از تاپ کت مات برای بیس ناخن ها می باشد .

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

 

ناخن با فضای خالی :

موج های خیالی

این ترند ناخن برای افرادی مناسب است که از بودن در دنیای خیالی لذت می برند. این الگو طراحی ناخن واقعا ما را به یاد موج های آب می اندازد . برای این کار باید از براش خیلی باریک ناخن و لاک مشکی استفاده کنید . بهتر است ابتدا شکل این منحنی ها را روی ناخن های تان بکشید و سپس داخل شان را پر کنید .

مهم ترین بخش این پروسه به این ترتیب است :

باید مطمئن شوید که طراحی این خطوط روی ناخن ها کاملا خشک شده است. زیرا در غیر این صورت، زمانی که روی آن از تاپ کت استفاده می کنید ، ممکن است همه چیز بر هم بریزد و منحنی های تان شکل اصلی خود را از دست بدهند .

 

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

فضایی خالی روی ناخن :

هنر دکو

در این ترند، برای این که ناخن های خطوطی مانند آجرهای ساختمانی داشته باشند، از نوارهای سفید اکلیلی روی فویل های طلایی به کار می رود . مطمئنا بیشتر شما در منزل لامپ حرارتی برای صاف و هموار کردن فویل ها روی ناخن های تان ندارید ، اما لاک های طلایی متالیک و یا برچسب های طلایی مخصوص ناخن، می توانند جایگزین های مناسبی باشند . در این جا از شاینی ترین فویل طلایی رنگ استفاده شده است .

این فویل را در نیمه ناخن های انگشت وسط و حلقه خود استفاده کنید، همین کار را به صورت افقی برای نوک انگشتان شست خود انجام دهید . لبه های فویل نباید به همان صورت رها شوند، باید از نوار اکلیلی سفید برای لبه های فویل استفاده کنید تا درخشش و جذابیت بیشتری به ناخن های تان بدهید .

نوار را روی ناخن های تان قرار دهید و سپس برش دهید تا دچار اشتباه نشوید و یا طراحی تان ناقص نشود . سپس روی آن یک لایه تاپ کت شفاف به کار ببرید. ساده است، این طور نیست ؟

 

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

 

فضای خالی روی ناخن :

گل های زینیتی

روش دیگر برای این که به ناخن های تان گل های زیبایی اضافه کنید، بدون این که به مهارت و تخصص طراحی ناخن نیاز داشته باشید، استفاده از کریستال ها و سنگ های زینتی به شکل گل است .

از این سنگ های ریز زینتی در اندازه های کوچک و بزرگ (مانند تصویر) در گوشه های ناخن های تان استفاده کنید .  شما به راحتی می توانید آن ها را با موچین یا یک ابزار مخصوص در طراحی ناخن، بردارید و در جای مورد نظر قرار دهید .

استفاده از ژل موجب می شود تا به راحتی بتوانید این کریستال ها را روی ناخن ها بچسبانید، اما چسب ناخن نیز جایگزین مناسب دیگری است . سعی کنید هر بار یک تکه از این سنگ های زینتی را روی ناخن ها قرار دهید. امتحان کردن این ترند اندکی دلهره آور است، اما به یاد داشته باشید که نمی توانید در وهله اول چسب را روی یک طرف ناخن خود بریزید و سپس دانه دانه سنگ ها را روی آن بچسبانید، زیرا قبل از این که دست به کار شوید، خشک می شوند.

زمانی که کارتان تمام می شود، با براش اطراف سنگ ها را خوب تمیز کنید و از این که سر جای خود محکم قرار گرفته اند . اطمینان حاصل کنید و در نهایت از یک تاپ کت شفاف روی آن استفاده نمایید .

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

شکل جدید ناخن :

پیچ های خیالی و توهمی

به تقلید از لاکهای نئونی پاستلی که این چنین روی ناخن ها پیچ و تاب خورده اند، در این ترند از نوک یا تیپ ناخن های موج دار استفاده می شود. شما نیا به دریل ناخن دارید تا لبه های ناخن را به این ترتیب شکل داده و صاف و هموار کنید . خوشبختانه ابزارهای به صرفه ای برای استفاده در منزل نیز در دسترس می باشند تا بتوانید از این ترند جدید لذت ببرید .

این لاک های مخلوط و موج دار نیز به راحتی در خانه به دست می آیند. یکی از روش ها این است که مقداری لاک مرمری را روی یک تکه برگه وکس بریزید، سپس مانند استیکر روی ناخن قرار دهید .

بهتر است ابتدا چند قطره لاک ارغوانی، هلویی، نارنجی نارنگی، مشکی و خاکستری را روی یک تکه کوچکی از کاغذ وکس بریزید (باید اندازه آن به گونه ای باشد که یک ناخن را به طور کامل پوشش شده) ، سپس با یک براش آن ها را اندکی هم بزنید تا موج هایی در آن ها به وجود بیاید (به تصویر بالا دقت کنید). بعد از این که 85 درصد از لاک خشک شد، برگه وکس را از لایه زیرین آن جدا کنید و به اندازه شکل ناخن ببرید . برای این که آن را بچسبانید، بهتر است ابتدا از یک بیس کت روی ناخن استفاده کنید . و سپس برگه وکس مورد نظر را روی ناخن قرار دهید. و در نهایت روی آن از یک تاپ کت به کار ببرید .

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

شکل جدید ناخن : رژلب ژلی

ترند ژلی ناخن این بار شکل ناخن رژلبی محبوب را رونمایی می کند . این ترند از بستنی های یخی میوه ای و آب نبات ها آدامسی الهام گرفته شده است .در این جا مشاهده می کنیم که از رنگ های روشن و شفاف همراه با یک سایه سفید شیری به کار می ورد که نمای آمبره مانندی را به وجود می آورد .

در این جا باید روی پایه ناخن های مصنوعی شفاف، از رنگ سفید استفاده کرد و برای مابقی از لاک های ژلی به کار برد . در این ترند، نوک ناخن ها مانند شکل رژلب شیب دار می باشند که با دریل ناخن به سادگی به دست می آید . این ترند بسیار ناخن ها را دیدنی و رنگارنگ می سازد . برای این که حالت گرادینت را روی نیمه قسمتی پایین ناخن ها ایجاد نمایید، از یک لاک سفید استفاده کنید و با یک براش مخصوص، آن را به سمت بالا فید و محو کنید .

بزرگ ترین ترندهای طراحی ناخن تابستان

شکل جدید ناخن: قلب فرو رفته

شما برای این که این ناخن های زیبا را شکل دهید، نیاز به مهارت های پیشرفته در شکل دادن به ناخن ها دارید . برای این که این قلب زیبای فرو رفته را ایجاد کنید، باید با دریل شکل قلب را در وسط ناخن دربیاورید .

همان طور که در تصویر می بینید، برای اطراف این قلب ها از رنگ صورتی یاسی براق به کار رفته است . و دقیقا مصداق این جمله معروف می باشد “هر زمان که به قلب فکر می کنم، رنگ صورتی به یادم می آید”.

تیپ این ناخن ها گرد است. شما می توانید از هر رنگ لاک دیگری که شما را به یاد قلب می اندازد، استفاده کنید . برای باقی قسمت های ناخن از همان رنگ لاک ناخن یا شبیه به آن به گونه ای استفاده کنید که گویی اسپری شده است .

 

 

منبع مقاله :

https://www.allure.com/gallery/summer-nail-art-trends

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها