مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

0
(0)

25 ایده رنگ موی ماهاگونی تا بهترین سایه رنگ را برای خود بیابید

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی خواهیم گفت .

آیا علاقه دارید برای انتخاب رنگ موی جدید خود، کمی روی رنگ قرمز مانور دهید؟ یک رنگ قرمز ماهاگونی دقیقا همان چیزی است که دنبالش می گردید. این رنگ قهوه ای مایل به قرمز واقعا زیبا است و مزیت اصلی آن این است که می تواند با تمامی تناژهای پوستی، همخوانی بسیار چشمگیری ایجاد کند .

این بدان معنا است که همه شما می توانید از داشتن موهایی به رنگ ماهاگونی لذت ببرید، فرقی هم نمی کند پوست تیره دارید یا روشن! دوست دارید که بیشتر با این رنگ مو آشنا شوید؟

در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر، راجب 25 نوع مختلف از این رنگ مو که شامل ماهاگونی تیره، ماهاگونی قهوه ای، ماهاگونی لایت و روشن و هم چنین نکاتی در مورد اصلاح روتین مراقبت از مو برای محافظت هر چه بیشتر از موهای ماهاگونی جدید شما صحبت می کنیم، پس همراه ما باشید .

 

بهترین نوع رنگ ماهاگونی متناسب با رنگ پوست

قبل از اینکه به ادامه بحث بپردازیم؛ در مورد اولین قدم که انتخاب جذاب ترین و مناسب ترین تناژ رنگ ماهاگونی برای شما است، صحبت خواهیم کرد. از آنجایی که رنگ ماهاگونی تنوع بسیار زیادی دارد، می توانید به راحتی تناژی که به زیبایی هر چه تمام تر رنگ پوست تان را به رخ بکشد را پیدا کنید. اگر پوستی سفید با تناژ صورتی و یا پوست زیتونی دارید، انتخاب یک رنگ ماهاگونی مایل به قهوه ای بهترین گزینه برای شما می باشد. در عین حال، اگر پوستی با تناژ طبیعی و تناژهای زرد و آبی دارید و یا اینکه دارای پوستی تیره هستید، ما به شما یک رنگ ماهاگونی که بیشتر مایل به قرمز است را پیشنهاد می کنیم. این مقاله را تا انتها بخوانید تا به نکته های جالب تری دست پیدا کنید !

ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

رنگ موی ماهاگونی نوع 1#: ماهاگونی تیره

این رنگ مو تکمیل کننده نگاه نافذ و عمیق شما است. موهایی با رنگ تیره و تناژ قرمز و قهوه ای تصور کنید، واقعا خیره کننده و زیبا است. در پایان، از نتیجه کار پشیمان نخواهید شد! هم چنین خودتان می توانید به راحتی در خانه موها را با این سایه ماهاگونی، رنگ کنید!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 2#: ماهاگونی با هایلایت های عسلی

اگر می خواهید به موهای خود ابعاد و حالت برجسته ای بدهید بهتر است در بین آن ها، از هایلایت های عسلی کمک بگیرید. این رنگ بلوند گرم ترکیب بسیار خیره کننده ای با تناژهای قرمزی که در پایه رنگ وجود دارند، ایجاد خواهد کرد.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 3#: ماهاگونی قهوه ای

ترجیح می دهید نوعی از این رنگ را انتخاب کنید که بیشتر تناژ قهوه ای داشته باشد تا قرمز؟ یک رنگ موی ماهاگونی قهوه ای در عین حال که طبیعی به نظر می رسد، به اندازه کافی تناژ قرمز رنگ هم به موی شما اضافه خواهد کرد.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 4#: ماهاگونی طبیعی

اکثر خانم ها دوست دارند رنگی که برای موهای شان انتخاب می کنند، طبیعی به نظر برسد. اگر شما هم جزو این دسته از خانم ها هستید، انتخاب رنگ ماهاگونی طبیعی، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. فقط به این نکته توجه کنید که ریشه موها را به دقت رنگ کنید تا تفاوتی به چشم نیاید.

 

رنگ موی ماهاگونی 5#: ماهاگونی متوسط

بین انتخاب تناژ تیره و روشن از این  رنگ مردد هستید؟ چرا تناژی که ترکیبی از این دو باشد را امتحان نمی کنید؟ این رنگ بسیار شیک و زیبا است و موجب می شود تا انتخاب صحیحی انجام دهید.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 6#: ماهاگونی روشن

برای داشتن رنگ مویی مطبوع و زیبا بهتر است که از ماهاگونی روشن استفاده کنید، مخصوصا اگر پوست روشنی دارید. چرا که این رنگ ماهاگونی روشن هارمونی بسیار دلپذیری با چهره بور شما ایجاد خواهد کرد.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 7#: ماهاگونی قهوه ای سوخته مایل به مشکی

آیا به موهای تیره و مشکی علاقه دارید؟با انتخاب این رنگ، علاوه بر اینکه رنگ دلخواه خود را به دست می آورید، به موهای خود یک رنگ بروز و پر طرفدار را هم هدیه می کنید. برای داشتن موهایی به این رنگ، فقط کافی است از آرایشگر خود بخواهید که موهای شما را به رنگ مشکی همراه با سایه های تیره ای که با تناژ قرمز و قهوه ای ترکیب شده اند، رنگ کند. بسیار خیره کننده است!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 8#: ماهاگونی قرمز

اگر طرفدار رنگ ماهاگونی هستید که بیشتر شامل تناژهای قرمز است تا قهوه ای، بسیار خوش شانس هستید چرا که تمرکز رنگ ماهاگونی قرمز روی رنگ های شاد و پر جنب و جوش و رنگ سرخ است!

 

 رنگ موی ماهاگونی نوع #9: ماهاگونی با هایلایت های مسی رنگ

برای داشتن رنگ مویی برجسته و زیبا، رنگ ماهاگونی موهای خود را با هایلایت های براق مسی جذاب تر نمایان کنید. رنگ مسی نه تنها جزو دسته رنگ های مناسب و مد روز برای فصل پاییز به حساب می آید، بلکه تناژ و سایه مکمل و شیکی برای رنگ ماهاگونی به شمار می آید.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 10#: ماهاگونی تند و پررنگ

این رنگ موی پررنگ طرفداران زیادی در دنیای مد دارد، ولی برای چهره های رنگ پریده و سفید نمای خوبی ندارد.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 11#: ماهاگونی شاه بلوطی

این رنگ هارمونی بسیار چشمگیری با پوست های سبزه ایجاد می کند. پس اگر به رنگ ماهاگونی علاقه مند و دارای پوستی سبزه هستید، بهترین گزینه موجود برای شما، ماهاگونی شاه بلوطی خواهد بود. این رنگ گرم قهوه ای روشن با تناژ های قرمز به موها حالت مطبوع و ظریفی خواهد بخشید و موهای شما درخشان تر از هر زمان دیگری به نظر خواهند رسید.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 12#: هایلایت های ماهاگونی

وقتی صحبت از آسان ترین راه برای امتحان کردن رنگ موی ماهاگونی می شود، اولین چیزی که به فکر می رسد، امتحان کردن هایلایت های برجسته ماهاگونی است! هم چنین اگر طرفدار مد هستید باید بدانید که امروزه، انواع هایلایت ها، مخصوصا هایلایت های شاد ماهاگونی رنگ، غوغای زیادی در دنیای مد بپا کرده اند.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 13#: ماهاگونی بلوند

برای هر فرد با موهای بلوند و بور ممکن است جای سوال باشد که از چه رنگ ماهاگونی استفاده کنند تا مطابق با رنگ موی پایه آن ها باشد، در صورتی که اصلا نیاز نیست از رنگ طبیعی و فعلی خود زیاد فاصله بگیرند. در واقع، یک رنگ ماهاگونی بلوند می تواند به سادگی تناژ های مایل به قرمز در موهای بلوند فعلی شما ایجاد کند- قول می دهیم که از نتیجه کار پشیمان نخواهید شد!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 14#: ماهاگونی متالیک

اگر طرفدار رنگ های شاد و جیغ هستید، ماهاگونی متالیک دقیقا همان رنگی است که موهای شما نیاز دارند.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 15#: ماهاگونی توت فرنگی

اگر به موهای بلوند توت فرنگی علاقه دارید بی شک عاشق این رنگ موی ماهاگونی توت فرنگی خواهید شد . این دو رنگ از خیلی جهات شبیه هم هستند. هر دو دارای تناژ رنگ قرمز و بلوند هستند که با هم ترکیب می شوند و یک رنگ زیبا و دلنشین را بوجود می آورند.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 16#: ماهاگونی مات

یکی دیگر از تنوع های رنگ ماهاگونی که حالت ظریف و زیبایی به مو می دهد، ماهاگونی مات است که ترکیبی از تناژ های ظریف قهوه ای و قرمز است. این هاله رنگ مو باعث می شود تا به رنگ قهوه ای مایل به قرمز تمایل بیشتری پیدا کنید.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 17#: بالیاژ ماهاگونی

یکی دیگر از ترفند های مد روز که بر روی هر نوع  رنگ مویی انجام می شود، بالیاژ هایلایت های ماهاگونی است. این تکنیک استفاده از هایلایت باعث می شود موهای شما هم از لحاظ ظاهری و هم رنگ، حالت طبیعی داشته باشند.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 18#: ماهاگونی تیره در قسمت ریشه مو که هرچه به سمت ساقه پیش می رود روشن تر می شود (حالت اسموکی)

رنگ مویی می خواهید که نیاز به مراقبت و رسیدگی کمتری دارد؟ اگر با تمدید رنگ موهای تان اذیت می شوید، این سبک رنگ موی ماهاگونی را امتحان کنید. نگران نباشید! هنگامی که موهای تان رشد کرد، کسی متوجه تفاوت رنگ نخواهد شد!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 19#: ماهاگونی براق و درخشان

این ترکیب بلوند، قهوه ای و قرمز گرم و زیبا، تمام توجه ها را به سمت شما جلب خواهد کرد!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 20#: ماهاگونی کهربایی

از سنگ جواهری که دارای رنگ ماهاگونی کهربایی محصور کننده ای است، ایده بگیرید! بدون شک عاشق این رنگ ماهاگونی پررنگ خواهید شد که دارای تناژ های مسی رنگ است و باعث می شود که ترکیب لایت و روشنی ایجاد شود.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 21#: ماهاگونی سرد

معمولا رنگ های ماهاگونی در رده طیف های گرم قرار می گیرند ولی این گونه نیست که در بین این همه تنوع از رنگ ماهاگونی، هیچ کدام در رده طیف های سرد قرار نداشته باشد. اگر به دنبال یک رنگ با تناژ سرد می گردید، این رنگ مناسب سلیقه شما است!

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 22#: ماهاگونی بنفش

حتما فکر کردید که رنگ ماهاگونی فقط شامل تناژ های قهوه ای و قرمز است اما نه، کاملا در اشتباه هستید! اگر علاقه دارید که کمی تغییر ایجاد کنید و متفاوت باشید، پیشنهاد ما به شما، انتخاب رنگ ماهاگونی بنفش است که همان طور که خودتان حدس می زنید، شامل تناژهای قرمز، قهوه ای و بنفش است.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 23#: ماهاگونی خرمایی

بیشتر به رنگ هایی با طیف قهوه ای و قرمز تمایل دارید؟ ماهاگونی خرمایی که شامل رنگ قهوه ای تیره پایه با تناژ قرمز و نارنجی است، بهترین گزینه برای شما به شمار می آید.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 24#: ماهاگونی آمبره

دنبال یک گزینه دیگر از این رنگ مو که نیاز به مراقبت و رسیدگی کمی دارد هستید؟ رنگ ماهاگونی آمبره دقیقا همان چیزی است که به دنبال آن می باشید. تغییر رنگ ماهاگونی از ریشه به سمت انتهای موها، باعث آسودگی خیال شما در انتخاب رنگ موی جدید خواهد شد. هم چنین لازم به ذکر است که از نظر رشد مجدد ریشه مو، مشکلی نخواهید داشت. ریشه مو به راحتی رشد می کند و نیاز به رسیدگی و ترمیم مجدد نیست.

 

رنگ موی ماهاگونی نوع 25# : ماهاگونی شکلاتی

 

این رنگ مو، تقریبا همرنگ شیرینی مورد علاقه همه، شکلات است! رنگ پایه تند و پر رنگ شکلاتی که با تناژ های شاه بلوطی و قرمز، هارمونی زیبایی را ایجاد می کند و بسیار هم محصور کننده است.

 

چگونه از موهای ماهاگونی رنگ خود مراقبت کنید ؟

رنگ موی دلخواه خودتان را انتخاب کردید؟ حتما قدم بعدی تان، یادگیری درباره نحوه مراقبت صحیح از موهای ماهاگونی رنگ تان است. نکاتی که در ادامه گفته شده است کمک می کنند که به بهترین نحو ممکن از موهای ماهاگونی رنگ خود، مراقبت کنید.

ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

ایده هایی برای رنگ موی ماهاگونی

نکته 1# :

از یک سیستم شامپو و نرم کننده که با هر نوع مویی، سازگاری داشته باشد استفاده کنید.

همه محصولات مراقبت از مو مثل یکدیگر نیستند. اگر موهای خود را تازه رنگ کرده اید، خیلی مهم است که محصولاتی را انتخاب کنید که برای موهای رنگ شده، ضروری و واجب می باشند. شامپو را به آرامی روی موهای مرطوب ماساژ دهید و سپس بشویید. سپس نرم کننده را به کار ببرید و اجازه دهید برای یک تا دو دقیقه روی موها باقی بماند، سپس موهای تان را به طور کامل آبکشی کنید.

 

نکته 2# :

ماسک مو را یک یا دوبار در هفته به کار بگیرید

احساس می کنید که موهای تان به مراقبت بیشتری نیاز دارد؟ یک یا دوبار در هفته به جای استفاده از نرم کننده، از ماسک مویی با قابلیت ترمیم کنندگی بالا استفاده کنید. بعد از استفاده از شامپو، ماسک مو را اعمال کرده و اجازه دهید به مدت سه تا پنج دقیقه روی موها باقی بماند، سپس موها را آب بکشید.

 

نکته 3# :

موها را با آب ولرم بشویید

آب بسیار داغ باعث می شود که چربی های ضروری موها از بین بروند، بنابراین طبق گفته های قبلی، از شامپو و نرم کننده برای موهای خود به کار ببرید و برای آبکشی آن ها از آب ولرم استفاده کنید. ممکن است به اندازه آب گرم به شما آرامش ندهد، اما از بروز هر گونه آسیب به موها جلوگیری می کند.

 

نکته 4# :

استفاده از ابزارهای حرارتی را به حداقل برسانید

بکارگیری وسایل های حرارتی منجر به آسیب موها می شود. پس بهتر است که از سشوار استفاده نکنید. هوای آزاد به آرامی موها را خشک خواهد کرد و باعث می شود تا موهای شما حالت طبیعی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز، برای تقویت بافت مو و حالت دهی، از یک محصول حالت دهنده مو، در حالی که موهای تان هنوز خیس هستند، استفاده کنید. امیدواریم این توصیه ها باعث شوند که کمتر به سراغ ابزارهای حرارتی خود بروید!

 

نکته 5# :

پوشاندن موقت ریشه های سفید و خاکستری

فرقی نمی کند که از چه رنگ مویی استفاده کنید، در هر صورت باید هر چند وقت یک بار، ریشه موهای خود را مجددا رنگ کنید. اگر وقت این کار را ندارید بهتر است با کمک یک محصول که به صورت موقت ریشه های خاکستری شما را می پوشاند، این کار را انجام دهید. این محصولات رنگ موی موقت را مستقیما روی ریشه تازه رشد کرده موهای خود اعمال کنید و به آرامی موها را به هم بمالید تا رنگ کم کم پخش شود. سپس برای فیکس کردن آن، از یک اسپری یا تافت مو استفاده کنید تا مدت بیشتری روی موها باقی بماند. فراموش نکنید که وقتی را با آرایشگر خود تنظیم کنید یا یک رنگ مو خانگی را تهیه کنید تا در زمانی که وقت بیشتری دارید، به راحتی در خانه، موهای خود را مجددا رنگ کنید.

 

منبع مقاله :

https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/hair-color-tutorials/how-to-get-auburn-hair.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها